Světlo neoholené jako symbol sexuality: co se stane a jak se starat

Dříve, téměř každý muž začal svůj den s holením vypadat reprezentativně a dobře-upravený.Dnes móda odvedla svou práci a osvobodila muže od těchto povinností.Světlo neoholené je nejen přijatelné, ale i módní.Muž se štětinami vypadá brutálně, přitažlivě a dokonce i sexy, když začínáte ze slov poctivého sexu.

Ve skutečnosti, lehká štětina v člověku je dosažena ne jediný tím, že odmítne se holit, ale také tím, že správně modeluje délku a tvar vlasů na tvářích a krku.Faktem je, že ne každý člověk přirozeně pěstuje vlasy rovnoměrně, proto štětiny, jako vousy, vyžadují péči a pozornost.Rozdíl mezi strništěm a vousem je však jen délka vlasů.

lehce neoholený v mužech

Abychom pochopili, jak je opodstatněná móda pro neoholenost, stačí se podívat na fotografie v pánských časopisech a on-line publikacích, kde je většina modelů a slavných osobností zobrazena se strništěm na obličeji.V tomto případě se nejedná o jednoduché vzdání se holení, ale o vegetaci a řádnou péči.K tomu musíte nejprve definovat jasnou linii mezi štětinami a vousy.

Módní aStylový neoholený bude vypadat v případě, že bude odpovídat příslušnému příslušenství a obrazu člověka. Předchůdcem strniště byl popový zpěvák Anglie Michael England George Michael, který dokonce vydal své další album s písněmi a ozdobil ho třídenním nevzhledným .Začátkem 90. let se začaly prodávat i speciální stroje, které vousy oholily na štětiny označené „pod dvoudenním neoholením“.

Pro informaci! Vzhledem k tomu, že anglický popový zpěvák začal diktovat módu pro strniště, lidé v lidech často nazývali stínem „anglická nedbalost“.

Výhody štětin nad vousem

Štětiny a lehké vousy jsou dva pojmy, které se navzájem úzce ohraničují.Proto se mnoho mužů hladce pohybuje z neoholeného na vousy.Mnozí se však stále nemohou rozhodnout, co vypadá atraktivněji a co je v módě - vousy nebo pánské strniště.Za tímto účelem odborníci v této oblasti identifikovali řadu preferenčních rozdílů mezi štětinami před vousy, a to:

 • Štětiny jsou kombinovány se všemi obrazy a styly a nevypadají tak exoticky jako vousy;
 • štětiny vypadají perfektně na brutálních a dobře vypadajících mužech;
 • štětiny nejsou znečištěny jídlem, neabsorbují pachy z kouření atd.;
 • Kvůli vzácnému oholení se člověk vyhýbá podráždění kůže a škrábancům;
 • štětiny se snadněji uvolňují;
 • Tuto vegetaci lze nezávisle sledovat bez pomoci odborníků.

A samozřejmě štětinymnohem více maskulinity a brutality, přičemž významně nemění proporce obličeje a vzhledu. A pokud ne všechny ženy jako velké a husté vlasy na tváři muže, pak je trochu neoholený vnímán mnohem pozitivněji.

Různé formy štětin

Ve skutečnosti, jako vous, může být lehké strniště v člověku různých typů. Vše záleží na ploše a tvaru srsti na obličeji, hustotě a její délce, na přítomnosti antén a kotlíků. Obecně, Berbers a stylisté rozlišují následující druhy strniště:

\ t


 1. Štětinová kotva- tvar štětin se podobá tvaru lodní kotvy. Tenký proužek začíná nad horním rtem, rozděleným kolmo na oholenou linii, poté krátký vous prochází podél dna brady.
 2. Štětina Balbo- tvar štětin připomíná štětinovou kotvu, ale celá vegetace pokrývá celou bradu a ne pouze její spodní linii.
 3. Bretta štětinaje podobná varianta s balto štětinami, pouze v tomto případě jsou chlupy umístěny po celé bradě a podél tváří.
 4. Štětiny na řemenyjsou kompletní replikou štětin Brett, ale v tomto případě se podél chrámů přidávají tenké vousy.
 5. Bristle-Burnesides- v této verzi jsou navrženy tenké kníry, čistě vyholená brada u muže a přítomnost vousů.
Tip!V kadeřnictví neboV salonu vám stylista řekne, jaký druh strniště ideálně zdůrazňuje důstojnost mužské tváře, aniž by viditelně zkazil její proporcionalitu a symetrii.

Jak růst a péče?

Pěstování strniště je mnohem snazší a rychlejší než vousy, zejména pokud je v těle člověka dostatečná hladina testosteronu.V tomto případě se štětiny objeví do 1-2 dnů po selhání holení.Pokud jsou vlasy nerovnoměrné a pomalu rostou, můžete se uchýlit ke speciální kosmetice, která stimuluje růst vlasů nebo pije vitamíny.

Esenciální oleje, mořská sůl a mastné oleje mohou urychlit růst vlasů.Tyto postupy se však nejlépe provádějí v salonu, kde odborníci připraví kůži na peeling, masky a další postupy, které probudí „spící“ vlasové folikuly.Pěstované chlupy musí být oříznuty a stříhány denně, 6 mm vlasy budou stačit pro muže s tmavými vlasy a pro světlé odstíny může být délka štětin libovolná.

Důležité! Pokud mužské vlasy rostou nerovnoměrně, strniště bude vypadat směšně a směšně.Také odborníci nedoporučují nosit štětiny blond.

Štětina - symbol mužské sexuality

Trvalé průzkumy veřejného mínění potvrdily, že muži se štětinami a vousy v očích žen vypadají vážněji, odvážněji a silněji.Čistě oholení muži jsou však vnímáni jako mladí a nezkušení.Také průzkumy veřejného mínění ukázaly, že mnohem více žen dává přednost mužům s mírným neoholeným, než ti, kteří mají dlouhou hustou vousy.

S pomocí počítačového modelování různých tvarů obličeje pro muže a různé varianty vegetace na obličeji výzkum ukázal, že štětina je vnímána jako symbol sexuality, kouzla a mužnosti člověka.Na duši opačného pohlaví, byly tváře s ostrými rysy a detaily, spíše než kulaté tváře.Opět se tak potvrdila platnost módy pro strniště.

Závěr

Zatímco vousy budou muset být uvolněny na několik týdnů, trpí svěděním a podrážděním kůže, štětiny lze získat během několika dní.Je jednodušší modelovat, a pokud holení není správné, situace může být napravena během několika dnů, kdy roste nová štětina.Snadné neoholené se připojí k jakémukoli obrazu člověka, ať už se jedná o klasiku, sport nebo příležitostné.Péče o takové vlasy je také mnohem jednodušší než péče o vousy.