Suché a mokré želé: dobré a škodlivé

Každý druhý člověk je nespokojen s velikostí svého penisu, takže odborníci pravidelně vyvíjejí nové metody pro jeho zvýšení.Existují však metody, které existují po dlouhou dobu a zaujímají vedoucí postavení ve výkonnosti.Živým příkladem je Jelking, což je arabská metoda zvětšování průměru a délky falusu.

Zjednodušeně řečeno, je to trénink penisu, který zaručuje výsledky pouze při správném a pravidelném používání.Je známo, že pružnost tkání a krevního oběhu jsou zodpovědné za velikost orgánu a kvalitu erekce, oba tyto parametry jsou přímo ovlivněny takovými cvičeními.O tom, že takový dzhelkom a jak jej správně provádět, bude diskutováno dále.

Jelking: co to je?

Jelking je jelka, která vám pomůže pochopit doslovný překlad z arabštiny.Jelk, jelqing - "dojení", resp. Mluvíme o souboru speciálních cvičení zaměřených na protažení penisu.Účelem cvičení je vytvořit kůži aKavernius phallus tkáně elastické a pružné, posilují průtok krve, zlepšují kvalitu erekce. V arabských zemích je dokonce i zvláštní organizace Mehbil, kde jsou mladí odborníci masírováni členem Jelkinga pro jeho růst.

Jellifikace poskytuje tlak krve přímo v corpus cavernosum penisu, který táhne kavernózní komory. Drobné poranění tkáně způsobuje tvorbu nových buněk, což činí falus větší délkou a průměrem. Čím déle člověk vykonává dojení, tím více krve proudí do jeho těla a zvyšuje účinnost.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Jelking je druh masáže bez negativních důsledků. Neměli byste očekávat od praxe působivé velikosti, v nejlepším případě člověk dostane + 2-3 cm na stávající parametry. To však bude vyžadovat řádný výkon a školení po dobu nejméně 3 měsíců.

Co říkají lékaři. Existuje nějaká indikace pro želé?

Navzdory skutečnosti, že přínosy a újmy medicíny a lékařů nebyly důkladně prozkoumány, většina lékařů ji považuje za účinnou. Ale ne všichni muži budou schopni dosáhnout výsledků, ale pouze ti, kteří se řídí pravidly a metodami, čekají na účinek ne za měsíc, ale za 3-6 měsíců. Kromě toho, Jelking má kontraindikace, což je důležité zvážit.

Označení jako takovámetoda není poskytnuta. Je logické, že by ho měli provádět ti muži, kteří mají dva problémy:

 • nedostatečná délka a průměr členu;
 • nedostatečná pevnost erekce.

Dzhelkingova metoda (Dzhelik, technika Jilling a další názvy) má skutečně pozitivní vliv na kvalitu erekce a potence. To je způsobeno zlepšeným lokálním krevním oběhem a zvýšenou elasticitou kavernózních těl. Wikipedie ukazuje, že vzrůst falusu má příznivý vliv na psycho-emocionální pozadí člověka, což je další faktor zdravé síly.

Kontraindikace

Zda tato technika funguje, můžete zjistit, zda to zkusíte na vlastním příkladu. Ale pro začátek by se měl člověk ujistit, že na cvičení nejsou žádné přísné kontraindikace. Kontraindikace jsou následující:

 • genitální bradavice;
 • poranění kůže;
 • rakoviny v pánevních orgánech;
 • zakřivení stupňů falusu 2 a 3;
 • pohlavně přenosné infekce;
 • herpes;
 • polypy diagnostikované v uretrálním kanálu;
 • těžké vaskulární ředění.
Důležité! Neměli byste se uchýlit k technice, pokud je zánět močového měchýře, chronická prostatitis, stejně jako srdeční infarkt nebo mrtvice, chirurgie v nedávné minulosti.

Druhy Jelqing

Aby se člověk naučil správné provádění cvičení na rozšíření penisu, musí znát typy Dzhelkinga a jak je v praxi provádět. V závislosti na způsobu cvičeníje izolována suchá metoda, která se provádí na suché kůži falu a mokrá (za použití krému a jiných prostředků pro zvlhčování).

Suché dzhelkování

Nejčastěji se Dzhelking provádí suchou technikou, pokud na kůži falusu nejsou použity žádné prostředky k provedení „dojení“. Jedná se o jednorázový program, který ovlivňuje prut s drsnými, intenzivními pohyby rukou bez mazání. Je tato metoda efektivní? Určitě, pokud se člověk snaží zvýšit délku těla.

Technika

Je lepší použít tuto techniku ​​pro zkušené muže v této věci, protože neznalost technik a vlastností může vést ke zraněním. Měla by začít mokrou technikou a až po 2-3 týdnech získávání dovedností a znalostí si můžete vyzkoušet suchou metodu. Jeho plus je nižší excitabilita falusu, která může být udržována na stejné úrovni, což zvyšuje efektivitu tréninku.

Aby se snížil stupeň nepříjemných pocitů, je lepší provádět metodu suchého cvičení ráno. Obtíže mohou vzniknout u neobřezaných mužů v důsledku napětí předkožky. Pokud s mokrým Dzhelkinge ovlivňují tělo dvěma prsty, v tomto případě se jedná o celou ruku. Pokud dojde k nadměrnému vzrušení, je lepší se zastavit na dobu trvání tréninku, dokud nezmizí.

Jak postupovat správně?

Aby bylo možné vykonávat cvičení správně, je třeba přivést penis ke vzrušení z poloviny toho, co je možné, na samém základu, zapadnout do dlaně dlaní. Potom s trochou tlačení dlaně ruky směrem k hlavě, postupnězvýšení intenzity.Poté je dlaň podobným způsobem vrácena do původní polohy.

Základní pravidla:

 • provádí během prvního týdne školení 200 opakování;
 • ve druhém týdnu zvyšují tlakovou sílu a počet opakování na 300 (cvičení se provádí přibližně 15 minut);
 • Ve třetím týdnu si člověk zvolí optimální rychlost pohybu sám, provede neomezený počet opakování, ale ne déle než 20 minut as mírně zvýšenou intenzitou.

Chcete-li se dozvědět více o této metodice, můžete na internetu najít video lekce v ruštině a sledovat je zdarma.Internet je místem, kde se můžete dozvědět vše, nejen jak zvýšit penis, ale i zvýšit délku jazyka.Hlavní je najít spolehlivý zdroj.

Wet Dzhelking

V tomto případě jsou cvičení zaměřena nejen na délku, ale také na tloušťku falusu.Rozdíl mezi suchými a mokrými metodami spočívá ve skutečnosti, že v druhém případě člověk předehřívá pokožku, způsobuje zvlhčovač, aby snížil riziko zranění a nepohodlí.

Technika

Wet Jelking zahrnuje zahřívání penisu, nanášení maziva na něj nebo krém, aby se zabránilo tření.Ideální pro začátečníky v tomto oboru, takže začít první cvičení by mělo být na tomto principu.Masážní pohyby a kluzné tření nezaručují rychlý účinek.

Navzdory tomu můžete trénovat častěji, protože ruční expozice je bezpečná a přínosnápro místní oběh.Je lepší použít mazivo, které nemá vlastnosti, které mají být rychle absorbovány, a pokud je absorbováno, je důležité jej včas aktualizovat.Cvičení provádějte mokrou technikou s obvodem dvou prstů.

Jak na to?

Za účelem dosažení výsledků bude člověk v průběhu provádění mokré metody stačit dva prsty, navzdory tloušťce prstů.Je nutné provést mokrou techniku ​​podle následujícího scénáře:

 • kůže penisu musí být zahřátá, přičemž tělo musí být vystaveno erekci přibližně o 50%;
 • naneste mazivo nebo smetanu na hlaveň;
 • základ falusu je zabalen do prstence palce a ukazováčku ruky;
 • s malým tlakovým kroužkem táhnoucím se k základně hlavy, aniž by to ovlivňovalo;
 • blízko základny, tlakový prstenec je zpožděn o 10 sekund;
 • Prsten se pak vrací k základně dříku a opakuje princip.

Nejprve bude pětiminutový trénink dostačující, po měsíci se délka cvičení zvýší na 7 minut a po 4 měsících cvičení se cvičení přenese na 20-25 minut.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Je třeba mít na paměti, že odpočinek je důležitý při každém tréninku kromě tréninku.Proto cvičení pro „dojení“ falusu stráví 5 dní, pak 2 dny přestávky.Dzhelkking lze kombinovat s jinými metodami zvyšování počtu členů.

Výhody a nevýhody Jelqing

Abychom pochopili, zda technika skutečně pomáhá zvětšit velikost penisu, můžeme se seznámit s názorem lékařů, není zde ani jedno fórum, kde by muži prokázali nárůst fotografií penisu před a po, zanechali zpětnou vazbu a osobní doporučení. Můžete být přesvědčeni o účinnosti a výhodách a nevýhodách této techniky.

Výhody a výhody Jelklingu jsou následující:

 • zvýšení tloušťky a délky asi 1-3 cm;
 • zlepšení kvality erekce a stimulace účinnosti;
 • prevence stagnujících procesů;
 • zlepšit výkonnost falusu;
 • zvyšování odolnosti člověka během sexu;
 • získání kontrolních dovedností při erekci a ejakulaci;
 • stimulace nervových zakončení a senzibilizace penisu;
 • zlepšení pružnosti a pružnosti tkání.

Mezi nevýhody patří pouze několik bodů:

 • rizika kapilárního krvácení, kuřích a krvácení pod nadměrným tlakem;
 • zčervenání a tvorba vředů na kůži s nadměrným natažením kůže;
 • poškození integrity kůže s nadměrným otřením;
 • rizika přetrénování těla, které porušuje ranní erekci a libido.

Nezbytným přínosem výcviku je kvalita intimního života člověka. Zlepšení krevního oběhu, prevence stagnace, posílení erekce, stejně jako stimulace potence a nervových zakončení slibuje kvalitní dlouhý sex bez problémů, jako je nízké libido nebo předčasná ejakulace.

Stanovisko lékařů k tématu Jelking

Lékaři se ve společném stanovisku shodují, že Jelking je vlastní masáž.Obecně platí, že masáž je užitečným cvičením pro lidské tělo, je-li správně a správně provedeno.Je možné dělat cvičení doma, ale pouze pod podmínkou přísné kontroly stavu orgánu.Natahování vede k tkáňovým mikrostatům, z nichž některé budou bezpečné, jiné mohou způsobit zánětlivý proces.

Je zřejmé, že jen velmi málo lidí má skutečné výsledky pro zvýšení, protože mnozí nedodržují pravidla a dobu trvání školení.I přes nárůst n o více než 10-15%, ani jiné alternativní metody nezaručují ani toto.Výběr mezi chirurgií, lékařskými postupy nebo domácími cvičeními, je nejbezpečnější zvolit třetí možnost.

Recenze

Muži budou dalším ukazatelem účinnosti Jelking.

Igor, 24, Ryazan

Líbí se mi tato technika, dozvěděl jsem se o ní ve fóru.Snadné a zábavné, pokud se provádí správně.Zpočátku jsem dělal mokrou techniku, snažil jsem se dělat cvičení současně.O měsíc později začal trénovat suché, protože už měl potřebné dovednosti.Po šesti měsících mohu bezpečně chytit své výsledky - +1,5 cm na délku, +1 cm v průměru, stejně jako silnou erekci.

Oleg, 31, Moskva

Po přečtení mnoha zajímavých věcí o Dzhelkingovi a arabských lidech, kteří provádějí taková cvičení všude, jsem se rozhodla zkusit.Cvičil jsem asi 8 letměsíců, postupně si všiml, že v sexu déle drží, a jeho žena je snazší uspokojit. Fotografie jasně ukazují výsledky.

Dmitry, 22 let

Pravidelně trénuji už rok, protože moje erekce byla zpočátku jen 13,5 cm dlouhá. Souběžně s tím, jím právo, opíraje se o potraviny, které zvyšují testosteron. V důsledku toho se chlubím vynikajícími výsledky.

Závěr

Jelking není jen cvičení, je to samo-masáž penisu, jejímž cílem je zvýšit jeho elasticitu a zlepšit krevní oběh. Výsledky za měsíc dosáhnou jen málo lidí, každý sport a trénink (např. Cvičení s dvojitým míčkem nebo cvičení Kegel) vyžadují minimálně šest měsíců pravidelného výkonu. Správné použití této techniky pomůže dosáhnout zisku + 10-15% oproti stávajícím parametrům phalu. A pokud spolu s Jelkingem zkombinujeme další účinné techniky, výsledek bude získán mnohem dříve.