Stylové vousy pro muže: seznam nejoblíbenějších

Módní a stylové vousy se dnes staly trendem pro muže po celém světě, stylisté a tvůrci obrazu jedním hlasem říkají, že čistě oholené tváře a brada už nejsou v módě. V tomto ohledu mnoho mužů začalo hledat ideální tvar a typ vlasových vlasů, aby se přidalo k obrazu mužskosti, stylu, ale ne komické, absurdity a neskutečnosti.

Vousy Modny jsou především dobře upraveny, prováděny na čistých formách a liniích vegetace, které lze kombinovat s kníry a vousy nebo být od nich oddělené. Od okamžiku pěstování a modelování vousů potřebuje každodenní péči. Je také důležité zvolit vousy pro typ obličeje, ostříhat vlasy na hlavě, celkový styl a obraz, a co je nejdůležitější, životní styl a charakter člověka.

Sláva a stylový vous

Nejoblíbenější vousy lze vidět na tvářích světově proslulých mužů, hollywoodských herců a zpěváků, producentů a režisérů, sportovců a politiků. Právě oni se stávají neoficiálními tvůrci trendů díky fanatické lásce diváků a fanoušků, podle svého prototypu si většina mužů pro sebe vybírá určitý styl a typ vousů. Stylové zastřihování vousů může být proto klasifikováno známými osobnostmi vousů.


​​

Pro informaci! Šestnáctý prezident Ameriky, Abraham Lincoln, první prezident nosit vousy, se stal prominentním představitelem zavedení vousů do módy.

Balbo

Prvním, kdo zavádí takový vous do módy, je Italo Balbo, maršál letectva v Itálii. Navzdory tomu, že v té době se jednalo o otázku představitele fašistické vlády, dnes Robert Downey Jr. není touto skutečností v rozpacích, preferuje tento typ vousů. Tento populární herec napodobuje mnoho mužů s plnovousem, protože jasně předvedl všechny výhody vousů balbo.

Bandholz

Styl Bandholtz byl poprvé představen módě a společnosti majitelem mužské kosmetiky Beardbrand Ericem Bandholzem, kterému kdysi bylo zakázáno nosit v práci vedení v práci. Ale on opustil tuto práci a vyrostl v hustých a dlouhých vlasech na obličeji, což podpořilo svobodu volby pro muže.

Ringbeard

Malá brada, která začíná pod spodním rtem a ve tvaru prstence, pokrývá spodní část brady. Pozoruhodným příkladem toho, že prsten vous je stylový účes pro mladé muže, byl Robert Pattinson. Vousy přijímají vousy a kníry, ačkoli knírek je více často přinesen do tohoto obrazu mnoho populárních mužů. Můžeme říci, že se jedná o druh kozy.

Trend roku „Širokývous “

Jen málokdo si v mysli dokáže představit muže s plnovousem v obleku, zejména pokud jde o širokou, hustou vegetaci střední nebo maximální délky.Ve skutečnosti, široký vous v trendu, to je zvýšeně nosí jen pod klasickým stylem oblékání.V tomto případě by měl být vous položen a pečlivě vyčesán, aby přitáhl pohledy opačného pohlaví.

Garibaldi

Známé a oblíbené vousy nelze představit bez modelu ve tváři Brad Pitt.Tento herec se ve svém snímku snažil téměř všechny trendové modely vousů, ale Garibaldi se na něj díval nejvíce charismaticky a odvážně.Toto je téměř stejný vous jako design bandholz, ale jeho délka by měla být poněkud kratší.Vousatý muž Brad svým novým způsobem zasáhl na místě všechny ženy.

Závěr

Všechny předložené moderní vousy pro muže jsou v celosvětovém měřítku největší poptávkou.Chcete-li zvolit typ vousů, které potřebujete pod typem osoby, zejména vlasy vousů a podle osobních preferencí.Prezentované typy vousů jsou vhodné pro téměř všechny muže, holič v kabině pomůže nastavit správný tvar vousů.Trendem roku 2017 je samozřejmě chladný široký vous podle nejvyšších hodnocení a soutěží největších publikací po celém světě.Foto s modelem je jasným potvrzením tohoto.