Stylové pánské roláky s krkem a bez hrdla

Pánský rolák - milován mnoha muži. To je praktická, praktická věc, nošená a ve volném stylu a klasice, jde dobře s džíny, kalhoty a kalhoty.

Sewt roláky pro muže, obvykle z pružné tkaniny, a rovný řez. Rolák je téměř univerzální. Existují sportovní možnosti, jsou zde kanceláře a dokonce i večerní. Rolák jiným způsobem se nazývá badlon nebo golf.

Odrůdy modelů (stručně)


 • Pánský rolák s hrdlemje ideální pro nošení v chladných obdobích iv zimě. Vysoký krk chrání před větrem a chladem. Je velmi vhodný pro muže, s velkými lícními kostmi, řezaný rolák vizuálně dělá siluetu štíhlejší.
 • Bez hrdla- kulatý krk, podobný svetru. Ideální pro neformální setkání, dobře ladí s džíny. Zpravidla má kulatý výstřih a podobá se svému vnějšímu charakteru. Vypadá to velmi pěkně, docela stylová kombinace. Takový model polokošile s džíny, dokonale bude vhodný pro zábavu v neformální situaci.
 • Trička s rolákem , sportovní - dobře padnou do těla, ideální pro muže s dobrou postavou. Tkanina elastická, sportovní verze. Vhodné procvičení a jogging.
 • Roláky se zipy- vypadají jako olympijské tričko.Obvykle se nosí na tričku nebo tričku, takový kit vás bude v chladném čase dobře zahřívat.
 • Nudle- pleteniny, pleteniny s dvojitou gumičkou, dobře se táhnou.Muži milují tento typ roláku, nebrání pohybu a příjemnému na dotek.
 • S velkým límcem- zpravidla úpletem z vlny nebo chlupů s hromadou, což je nejlepší možnost zimy.Bránu tohoto výrobku lze otočit dvakrát, vynikající ochranu před silným větrem a chladnými srážkami.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský tvůrce obrazů
Při vytváření obchodní image si vyberte tenký rolák z tenkého materiálu (viskóza, úplet, bavlna), barvy jsou diskrétní, klidné, plné barvy.Samotný kostým musí být bílý, šedý nebo černý.

Volba textilie

Kvalita tkaniny přímo ovlivňuje sezónu a místo, kde se má tento úplet nosit.Pečlivě zvážit, zda je důležité mít na sobě rolák, z těchto nebo jiných materiálů.

 • Kašmírje velmi tenký měkký materiál.Je příjemný na dotek.Nosí ho, když je chladný, dobře se zahřívá, je to velmi jemný a teplý vzhled vlny.Dej to na chladný letní večer, bude obklopovat něhou a teplem.
 • Vlnaje zimní varianta.Odolný, hustý materiál.Pletené malé, velké pletení, jako svetr.Někdy monofonní, ale jak znáte barvu vláken, můžete kombinovat.Volba těchto produktů - hojnost.
 • Viskózaje tenká tkanina. Dobrá prodyšnost. Jedná se o přírodní materiál, který se nosí v teplém počasí.
 • Pletené zboží- lehké, pružné, příjemné na dotek, to je nejběžnější materiál, ve kterém se člověk cítí pohodlně. Takový rolák vhodný pro teplé počasí. Mnoho mužů si volí pletené roláky pro sportovní aktivity.
 • Bavlnaje přírodní vlákno, dobře vstřebané a větrané, což je krásná nositelná věc.
Tip!Není těžké si vybrat ten správný rolák, podle rysů obrázku. Pokud máte štíhlou postavu, vyberte si model s těsnou montáží, pokud máte nadváhu, vyberte si volné nošení.

Stylové pánské roláky: foto

Obrázky stylových, pánských, moderních roláků:


Krátký závěr jako závěr autora

Roláky jsou velmi pohodlnou a praktickou věcí v každém šatníku. Jejich volba je různorodá - letní, zimní, demi-sezónní možnosti. Pro sportovní akce a kanceláře, módní roláky, stylové, drahé a ne příliš. V dnešní době je módní a stylový člověk velmi snadný.