Stylové a módní pánské pružinové větrovky

Módní pánské větrovky nejsou jen ozdobou mužské postavy, ale praktičností, funkčností a komfortem, nepostradatelnou věcí v pánském šatníku.To je důležité v chladném počasí v létě, během běhání a na dovolené mimo město.Ideální volba pro demi sezónu.

Modely větrovek jsou velmi rozmanité, jsou šity z různých materiálů, vyráběných v různých barvách.Mnoho různých stylů, umožňuje mužům vybrat si věc, která bude v kombinaci s hlavním šatníkem, aby byla atraktivní a neztratila svou praktičnost a pohodlí.

Stylové modely pánských větrovek ]

Stylové větrovky pro muže jsou klasifikovány podle dvou kritérií:

 • Sport;
 • Každý den.

Při nákupu větrovky od známého návrháře je hlavním cílem při výběru materiál bundy.Hlavní výhodou není foukaný, hustý materiál.Každodenní městské větrovky zdobené ozdobnými vložkami, obvykle monofonní.Nyní jsou v nabídce módní modely s hlubokými kapsami, ve kterých se hodí do teplých rukou v chladném počasí.

Rozdíl mezi sportovní větrovkou a městským větrovkou je speciální tkanina.Taková tkanina, která umožňuje odpařování z těla a čerstvého vzduchu, a za chladného počasí, velmi dobře chrání před větry.Hlavní výhodou sportovních větrovek - snadnosti pohybu v něm.V tomto provedení je hlavní věcí to, že styl by neměl omezovat a neomezovat pohyby, takže aktivní člověk se cítí svobodný a pohodlný.

Pro informaci! Další známkou sportovního větrovky je přítomnost kapuce a vysokého límce.To je další ochrana proti podchlazení.

Verze pro mládež

 • Moderní mladí lidé se stále více zaměřují na modely, které odlišují pas s pomocíspeciální pás nebo široký pás.Takový specifický styl bude klást důraz na široká ramena, takže mužská silueta bude štíhlejší.S tímto modelem můžete úspěšně skrýt některé nedostatky a zaměřit se na zásluhy.
 • V mládí také nesmrtelnýkosuha .Motiv Biker, zdůrazní trup, vytvoří člověka odvážný, harmonický vzhled.Bundu doplňují různé zdobené nýty a zipy.
 • Brilliant modely.Nová sezóna udělala brilantní trend a přitáhla pozornost chlapců ke stylovým stylům moderních větrovek.Aktuální barvy brilantních modelů: zlato, stříbro, tekutý kov
Odborný posudek
Helene Goldman
]
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Vyčnívat z davu s módním leskem, bude v trendu až do zimy 2018.Taková věc rozděluje šatní skříň, zdůrazňuje originalitu a zdobí šedé dny dobrou náladou.Tato bunda se hodí do kalhot a bot.

Módní větrovka 2018(foto)

Pánské větrovky z roku 2018, nejmódnější modely:

 • Anorakje vynikající ochranou proti větru, srážkám a chladu.Existují modely s kapucí a bez.
 • Blousons- krátká bunda s opaskem.Anglický límec, vyhřívaný model, výhoda - dvojité breasted tlačítko uzavření.
 • Džínové větrovky .Někdy jsou džíny modely nahrazeny denim.Je velmi podobná džínám, ale poněkud lehčí a ideální pro jaro a léto.
 • Norfolk- rozlišujícím znakem je délka stehna.Široké záhyby v zádech, spousta kapes.
 • Cape- pláštěnka s rukávy.Velmi volný, široký styl, pro kreativní muže.
 • Vojenský- vojenský styl.Mají vhodné barvy: khaki, kamufláž.Tento styl je zdoben všemi druhy vojenských atributů - různé přezky, límce a další.
 • Spensersjsou velmi krátké modely pro mládež.Volný řez.Není vhodný pro muže s bříškem.
]

Jaro

Jaro je rozmarná sezóna,náhlý déšť, poryvy větru jsou nevyhnutelné, takže až do poloviny jara si vyberte větrovky z velveteen - dobře si udržuje teplo.

Jaro-léto.Nejlepší volbou pro pozdní jaro a začátek léta je bavlna.Je příjemný na dotek, velmi trvanlivý.

Léto

V létě potřebujete přírodní materiál, který je lehký a prodyšný.To je len a bavlna.Vzduch prochází těmito tkaninamiudržování pohodlí a normální tělesné teploty.

V takovém saku to nebude horké, ale jeho přímý účel je zahřát na chladném letním večeru.

Důležité! Syntetické materiály, které tvoří bavlnu, činí tento předmět silnějším a praktičtějším.Tato bunda je méně vrásčitá a velmi nenáročná na péči.

Podzim

Pro období podzimu vyberte eko-kožené větrovky, neplachujte, neuchovávejte teplo.Za slunečných dnů v takové větrovce bude horký.Polyester - dobrá ochrana před větrem a srážkami.Není pomačkaný, drží formu, je trvanlivý, není náladový.

Krátký závěr

Mužský styl není omezen na několik možností.Moderní designéři poskytují široké spektrum nejnáročnějších mužů.Různých stylů, stylů, barev, dát muži příležitost vyjádřit svůj styl a chuť a diverzifikovat svůj šatník s různými možnostmi pro top, módní, praktické oblečení.