Stylové a módní pánské kožené bundy 2018 a ne jen

Módní pánské kožené bundy jsou brutalita a závažnost mužů v jednom formátu. Současný trend modernity, který sahá před několika desítkami let.

Pravá kůže je zvláště příjemnou součástí šatníku moderního člověka. Luxusní vzhled, odolnost a příjemné nošení. Když není těžké, ale pravidelná péče - tato věc bude sloužit svému majiteli na velmi dlouhou dobu.

Módní trendy

Móda pro bundu z kožené bundy, nikdy neskončí, je to velmi populární typ kožené bundy, ale současný trend znamenal začátek prošívaných kožených bund. Také nedávno, stylové, chladné kožené bombardéry jsou velmi důležité. Bokovky jsou prezentovány s modely těsných kůží, které vypadají velmi působivě s hubenými džíny.

Moderní sbírky doplňují možnosti sportovního směru, kterými jsou náplastní kapsy, kamuflážní potisky, kapuce, kontrastní pruhy, různé úpravy rukávů. Barevné schéma ponechává první místo tradičně černé, ale hnědé a červené odstíny jsou také v módě, jsou zde modely v červené a modré barvě.


Pokud jste „v těle“ - vyberte si volnou bundu, na spodní straně pletenou gumu. Skryje přítomnost břicha. Tak, že bunda se neroztahuje a neztrácí tvar -vyzvednout "ramínka" přesně na velikost bundy. Kůže musí "dýchat" - polyethylenové kryty pro skladování nebudou fungovat - pouze kožený plášť udrží koženou bundu v dobrém stavu.

Pánské bundy pro mládež

Krásná pánská, značková kožená bunda - je módní a stylová a mladí lidé sledují novinky a trendy, nejoblíbenější kůže jsou:

  • Aviator je velmi praktický model. V několika variantách, v létě, v teple - odlehčená verze a modely s řadou podšívek pro chladnější počasí. Dokonale v souladu s jumpery různých barev, se sportovní košile a trička, džíny a vojenské boty.
Varování!Řez této kůže nesouvisí s klasickými botami a kalhotami.
  • „Bombardér“je náročný, elegantní styl. Univerzální střih, dává šanci každému muži podívat se do něj vynikající. Bombardér s vysokým límcem, vizuálně táhne krk.

Pokud máte úzká ramena, vyberte si bundu s pásem, vytáhne siluetu a zvýrazní pas. Pokud máte bříško, odstraňte opasek - bunda se uvolní a skryje tuto chybu.

Značka

DIESEL - zdobený v několika barvách a stylech. Klasická - černá kožená bunda se zipem, límec-košile, místo manžety - elastické. Tmavě hnědá - stojací límec, minimální vůle. A šedý motorkář - linie v černé barvě, na zádech na pasu je pás.

Calvin Klein- Žádné přísnéHranice mezi sportem a klasikou jsou černé, textura je neobvyklá.

Giorgio Armani- tam je srst, tmavě zelené barvy, prošívaná kůže, v hnědém gama - nejsou tam žádné kapsy.Volba představovala bundu a prošívaný kožich.

Dolce & Gabbana- jasně červené barvy v kombinaci s černými pruhy (tajemné číslo 33, růže, kaktusy, rodeo a podkovy).

Stylová bunda: jaro 2018

Jarní podzim 2018 potěší bohaté oranžové odstíny.Také muži budou prezentovány citron, chrpy a jasně červené barvy.Toto barevné schéma jistě zvýší náladu po zimě zima.

Rovněž se vám líbí kůže s účinkem "tření".V trendu včetně lesklých a matných stylů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
S takovými módními módními bundami si vyberte správné příslušenství.Snažte se dát na jednom rameni batoh a kluzné tenisky, abyste si mohli užívat ležérní styl.Pro formální vzhled používejte mokasíny a košili s kravatou.

Pro obzvláště odvážné a extravagantní mladé lidi - vhodné kožené bundy jsou vhodné, prvotřídní třída je napodobeninou krokodýla nebo hadí kůže.Originální kožené bundy, zdobené dekorativním designem a vypadají velmi působivě.

Krátký závěr

Kožená bunda je pýchou pro pánskou šatní skříň.Hodí se spoustu věcí.To může být nošeno pro neformálnía na sportovní akci. A pamatujte si, že moderní módní návrháři a designéři se snaží tak tvrdě s rozmanitostí, že se s jediným kabátem nedají dělat. Neváhejte si vybrat nové modely, v nových barvách a stylech, zvýší sebeúctu a náladu pro vás i pro ty, kteří jsou v okolí.