Styler pro holení: co to je a co si vybrat?

Každý sebeúctyhodný člověk pravidelně sleduje vzhled.To zahrnuje vegetaci obličeje a těla.Mnozí používají takové užitečné zařízení jako styler.Během své existence takový výrobek změnil svůj vzhled, tvar a neustále se zlepšoval.

Pokud uvažujete o této užitečné věci, pomůže nám naše publikace.Zde se pokusíme odhalit otázky populárního holicího zařízení.Po přečtení článku se po 5 minutách dozvíte, která volba je pro vaše osobní požadavky nejvhodnější.

Co je to holicí strojek?

Původní spojení tohoto slova znamenalo jedinečné zařízení pro úpravu vlasů.Termín plně vysvětlil velké výhody produktu.Postupně už nazývali všechny multifunkční módní přístroje.A co je to holicí strojek?Pánský holicí strojek je stroj, který pečlivě oholí, jemně odstraňuje chlupy z nejproblematičtějších oblastí.To znamená, že se jedná o stroj + stroj (vyžínač).

Je dobré vědět! Kromě hladkého oholení zaručuje zařízení rovnoměrnou délku s jasnými konturami obličejové vegetace.

Mnoho automobilů funguje jako 3 v 1, které mají tři trysky pro stříhání vlasů různých délek.Standardní sada obsahuje: holicí strojek se sadou trysek, gel, AA baterie, stojan, ultratenké hrany. Jejich okrajová tloušťka je menší než vlna světla. Kromě toho je potah lopatky vícevrstvý, což zajišťuje hladký skluz na krytu.

Výhody použití

Dosud četné spotřebitelské recenze hovoří o následujících výhodách nástroje:

 1. Hladké holení, ostré linie.
 2. Vodní odolnost, univerzální.
 3. Bezdrátové zařízení.
 4. Tichý provoz, kompaktní úspory.
 5. Snadná demontáž, výměna čepelí.
Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Doporučuji stylerovi kvůli jeho všestrannosti. Koneckonců, jedno zařízení, které má vyžínač-styler a holicí strojek, šetří čas, peníze a police. “

Jak si vybrat?

Při zastavení výběru na konkrétním pohledu zvažte následující ukazatele:

 1. Funkční úloha stroje.
 2. Minimální a maximální počet stříhaných vlasů.
 3. Pracovní doba před dobíjením.
 4. Počet trysek.
 5. Malé, ale důležité funkční parametry.

Pokud jde o dobíjení. Preferované modely, které se připojují k napájení. Jsou drátové, ale fungují dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. Pokud často cestujete nebo jezdíte na služební cestě, kupte si model, který má výkonnou baterii. Bude fungovat standardní zařízenípřed nabíjením 45 minut. Některé z nich je třeba nabíjet po 30 minutách a některé jsou dostačující na více než 50 minut práce.

Počet trysek určuje funkčnost. Je lepší zakoupit značkové výrobky se sadou trysek (například s rozměry 2, 3, 5, 6,5 mm).

Index minimálního a maximálního prodloužení vlasů ovlivňuje požadovanou délku kudrlinek. Pro třídenní štětinu postačuje zastřihovací víčko 0,4 mm. Běžné druhy s jednou tryskou, která umožňuje měnit délku při stříhání z 0,4 na 5 mm.

Další funkce funkčního:

 1. Zvolte modely, které se snadno přizpůsobí napětí od 100 do 240 voltů. To pomůže, cestování, je snadné účtovat ze sítí různých zemí.
 2. Pomocí nástroje pro podsvícení můžete škrábat nejmenší, nenápadné chlupy.
 3. Modely s vakuovým odsáváním okamžitě sbírají zbytek po stříhání vlasů, fungují jako vysavač.
 4. Typ s indikátorem signalizuje, že se přístroj brzy posadí, takže je třeba jej nabít.

Způsob použití

Kromě použití je holicí strojek snadno ovladatelný, protože bez velkých dovedností jasně vymezuje okraje vousů, vyrovnává délku vlasů nebo je zkracuje. Před použitím určete, jakou délku vlasů chcete provést. Po výběru požadované trysky. Procházejte strojem proti vlasům. Pohyb nahoru, protože prameny rostou směrem dolů.

Tip!ČastoPři cestování autem zvažte modely, které pracují z kabiny zapalovače cigaret.Praktickým nástrojem je vyžínač na mokré a suché holení, který lze snadno prát pod proudem vody.Tento model si zachovává svůj vzhled i při vysokém stupni vlhkosti.

Jsou-li kudrlinky různých podlouhlých, nejprve seříznou, potom krátce.Takže se můžete oholit nejvíce pečlivě.Při holení držte nástroj v jednom úhlu tak, aby vlasy obličeje měly stejnou délku.Abyste se vyhnuli nárazům nebo zraněním, pohybujte strojem jemně, bez spěchu.Po střihu vystupuje tvar vousů, knírek.Holení kudrlinek z tváří a krku použijte holicí strojek s tryskou.

Pamatujte! Po dokončení holení se styler opírá o speciální stojan, který je součástí balení výrobku.

Nejlepší modely pro vousy a vousy

Zastupujeme oblíbené společnosti, které se úspěšně osvědčily.Pozice nejsou hodnoceny, ale každá si zaslouží pozornost:

 1. Philips BTMá vakuový systém a funkce zvedání a ořezávání předběžně zvedá chlupy směrem ke směru čepele.Přístroj nastaví délku řezu pomocí 20 možností.Životnost baterie je 75 minut.Vestavěný tříúrovňový indikátor.Výrobce odpovídá na garantovanou práci po dobu 2 let.
 2. Braun BTEfektivní, spolehlivý stylus bradek a knírů od německého výrobce, který má přesný hřebenový nástavec, duální baterii, indikátor stavu nabití.Poplatky 8 hodinbezdrátová práce - až 50 minut.
 3. Panasonic ER-GBErgonomický design, uživatelsky přívětivý přepínač pro nastavení délky řezu. Čepele jsou silné, vysoké ostrosti, ostré v úhlu 45 °. Podporuje možnost suchého a mokrého stříhání bez příslušenství, což je výhodné na silnici.
 4. Remington MBSilné titanové povlaky. Díky flexibilním tvarovým nůžkám v optimálním úhlu se pohodlně pohybují v různých směrech. Nastavitelná délka holení se nastavuje na 13 pozic. Plně nabitá 4 hodiny, bezdrátová práce - 50 minut. Záruka od výrobce - 3 roky.
 5. BaByliss . Francouzská technologie pro výrobu vousů a vousů. Také vyrábí univerzální soupravy s bezhlučnou vodotěsností.
 6. Moser . Americká společnost, která vydala půl století, první vakuový model pro stříhání vlasů. Unikátními výrobky jsou hranovací stroje s originální sadou nožů.
Pro informaci!Nerezové holicí čepele. Přístroj, stejně jako mikroskop, zachycuje nejmenší chlupy, pečlivě oholuje vegetaci a dodává mu jedinečnou hladkost.

Cena

Oddíl konzistentně uvádí náklady na zboží popsané v odstavci výše. Odhadované ceny však ukazují, kolik stojí za to počítat výběrem konkrétního modelu:

 1. Philips BT Průměrná cena - 5 840 rublů. Mezní ceny: 1690-9990.
 2. Braun BT Průměrná cena - 2890 rublů. Limity: 1090-4690.
 3. Panasonic ER-GB37 - 2 190 rublů.
 4. Remington MB Průměrný index - 4590. Limity: od 1 190 do 7 990 rublů.
 5. BaByliss.Přibližně od 1390 do 4890 rublů.
 6. Moser - 1590-9750 rublů.

Vaše ideální vlastnost

Kromě toho, že budete úspěšní ve všech záležitostech, budete vždy pomáhat, abyste zůstali jedinečně hladkou tvář.Dnes jste se naučili čistit vlasy na obličeji stylerem.Uvažovali jsme také o tom, jaké typy jsou, jak se liší.Péče o svůj vzhled, vyberte si kvalitní výrobek, potěšte se s výsledkem.Úspěchy!