Struktura penisu

Pokud vezmeme v úvahu močový systém člověka, můžeme říci, že hlavním orgánem je penis. On je zodpovědný za několik funkcí najednou, a pro člověka sám je důležitý indikátor důstojnosti. Mnoho mužů je příliš náchylných k předsudkům a komplexům o velikosti falusu, ale jen málokdo ví, jaká je struktura penisu.

Ve skutečnosti odborníci již dlouho potvrzují, že člověk může pouze s vědomím strukturálních rysů a normálních hodnot střízlivě posoudit svá data. Statistiky říkají, že asi 90% mužské populace zůstává nespokojeno se svou velikostí. Proto opět stojí za to diskutovat o anatomické struktuře, funkci a účelu penisu.

Vlastnosti struktury penisu

Znalost struktury některého z orgánů, osoba bude schopna udržet svůj normální stav a fungování. Phallus, penis, penis má poměrně složitou strukturu zevnitř i zvenčí. Podíváme-li se zvenčí, je tvořen základem penisu (kořen), trupu (těla) a hlavy, který je znám téměř každému zralému muži.

Základ penisu je připevněn k třísložkovému kanálu, totiž kostem symphysis pubis. Uvnitř je spongiózní a kavernóznítělesa, která obsahují mnoho drážek, a mají také vlastnosti, které se natahují a smršťují pod proudem krve a jejího odtoku. Na samém konci hřídele penisu, houbovité tělo končí kuželovým tvarem zesílení, který se nazývá hlava.

Hlava penisu se snáší s těly kavernóz, tvořící kolem obvodu zahušťování ve formě koruny, poté za ní koronální sulcus. Nad hlavou pokrývá vrstva tenké kůže - předkožky, která slouží jako ochranná bariéra proti pronikání patogenních mikroorganismů, navíc produkuje smegma, která působí jako mazivo pro hlavu.

Struktura hlavy obsahuje mnoho nervových zakončení, v důsledku čehož je citlivá na jakýkoliv dotek a stimulaci. Obsahuje uretrální otvor, který se používá k odstranění moči a uvolnění spermií. Na zadní straně hlavy přemístěte předkožku na uzdu v podobě podélného záhybu. Také stojí za to dodat, že struktura penisu zahrnuje velké množství cév, žláz, které zajišťují jeho normální fungování.

Systém zásobování penisem

Oběhový systém hraje zvláštní roli ve struktuře a fungování mužského penisu. Měli byste začít s abdominální aortou, která se dělí průtokem do dvou iliakálních tepen. Z každého z nich se dále dělí na vnitřní iliakální tepny. Dále je možné pozorovat, jak z nich vystupují větve velkých plavidel, po kterých již tepna již jeodkazují na vnitřní genitální tepnu.

Vnitřní genitální tepna expanduje do větví cév perinea, močového měchýře a konečníku.Následují urogenitální membránu, po které krevní céva prochází do tepny mužského penisu podél horizontální roviny.Nakonec se tepna zaboří do baňatých, uretrálních, hlubokých a hřbetních tepen.Jsou spojeny povrchovou a hlubokou anastomózou, působící jako spárované tepny.

V penisu se baňovitá tepna rozděluje do několika větví, jeden jde do houbovitého těla, zatímco ostatní zůstávají na samém počátku.Pokud se vrátíte zpět ke struktuře penisu, místo, kde kmen falusu přechází do dolní brázdy, znamená uretrální tepnu.V oblasti hlavy se spojuje s větvemi hřbetní tepny.

Nyní stojí za to zvážit uretrální tepnu, jak postupně přechází do kapilár, ze kterých se tvoří žilní plexusy sliznice uretrálního kanálu.Poté tepna proniká buňkami houbovitého těla.To je přes všechny tyto tepny a jejich větve, že dochází k prokrvení uretry a houbovitých těl, což je podpora funkčnosti těchto oddělení.

Hluboké tepny, které pronikají tělem penisu na křižovatce kavernózních těl, jsou považovány za neméně důležité ve struktuře krevního zásobovacího systému penisu.Působí jako základ pro zásobování arteriální krve do tkání kavernózních těl, zodpovědných za erekci a zvětšení penisu během vzrušení.Podéltěleso kavernózy hluboké tepny, která prochází do bočních větví. Na horní části těla kaverny se tepna spojuje s jinou nádobou a větvemi hřbetní tepny.

Hřbetní tepna pokračuje v tepnách falusu, proudí dolů po zádech a pod fascií. Konečné větve dosahují hlavy penisu a tvoří anastomózy. Ze všech tepen po celé větvi penisu odjíždějte, což je začátek nádob houbovitého těla. Fallus a jeho tkáně jsou také zásobovány krví arteriálními kmeny. Venózní odtok, který je zodpovědný za pokles erekce, je řízen hlubokými a povrchovými žílami. Povrchová žíla je umístěna přímo pod kůží falusu, rozvětvená v kořenech a pak vstupuje do větší žíly safeny.

Rozměry

Struktura pohlavního orgánu u mužů je tak složitá a rozmanitá, že zahrnuje různé tvary, typy a velikosti falusů. Když se podíváte na penis chlapce a falus muže, můžete vidět významné rozdíly. Řekni o tom, jaký tvar a velikost by měl být členem člověka, ve skutečnosti téměř nemožné, protože všechny tyto parametry jsou individuální.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Pro průměrného evropského člověka je normální velikost penisu považována za 12-18 cm v vztyčeném stavu a také 6-10 cm v uvolněné, uvolněné poloze. Šířka penisu by měla být 7-16 cm v obvodu se sexuálním vzrušením.

Pro velikost a tvarPenis je ovlivněn řadou faktorů, jako jsou hormony během puberty v pubertě, životní styl a výživa, av budoucnu je důležité, aby muži sledovali účinnost a stav genitourinárního systému jako celku.Odborníci poznamenávají, že nejčastěji u mužů jsou 3 formy penisu - houby, válcovité a špičaté.

Co odpovídá za rozměry?

Další důležitou otázkou, na kterou se lidé často ptají, je to, co určuje velikost penisu, což může vést k nedostatečné délce a tloušťce falusu.Odborníci zvažují faktory ovlivňující délku a tloušťku pohlavního orgánu.

 1. Délka - mnoho mužů považuje délku falusu za důležitý ukazatel, přestože tloušťka je pro ženu a její potěšení z pohlavního styku důležitější.Délka v pubertě i mimo ni může být ovlivněna hormonálním systémem, stejně jako genetickou predispozicí.Pokud tělo nemá dostatek testosteronového pohlavního hormonu, může to vést k nedostatečnému rozvoji těla.
 2. Šířka - kolik centimetrů bude penis v obvodě pro ženy důležitější.Za prvé, tento parametr závisí na dědičnosti člověka, v druhé - na úrovni testosteronu během puberty.

Odborníci rovněž konstatují, že špatný životní styl, nízká mobilita, špatná výživa, škodlivé návyky u mužů mohou mít negativní vliv na růst a vývoj pohlavních orgánů.Je velmi důležité, aby bylo tělo pozorovánohormonální rovnováhy, nedošlo k žádným chronickým a systémovým onemocněním.

Je možné zvětšit velikost?

Je možné zvětšit velikost pohlavního orgánu, pro tento účel se používají konzervativní a radikální metody a různé alternativní metody.Než si vyberete techniku, stojí za to se poradit se specialistou, aby zjistil příčiny nedostatečného průměru a délky falu a od této doby si můžete vybrat nejúčinnější možnosti.

V současné době se praktikují tyto metody zvětšení penisu:

 • Kegelova cvičení pro trénink krční páteře;
 • 69) želé ve formě masážních pohybů připomínajících postup dojení;
 • masáž pro stimulaci erekcí za účelem zvýšení roztažnosti tkání a buněk penisu, jakož i zlepšení lokálního průtoku krve;
 • závaží pro zavěšení penisu na délku;
 • použití prodlužovače pro natažení falusu;
 • čerpadlo pro zvýšení velikosti a zlepšení účinnosti vakuovou masáží;
 • 75) použití gelů, sprejů a mastí s krátkým nebo dlouhým trváním;
 • přijímání vitamínů k posílení účinnosti a erektilní funkce;
 • Hormonální terapie se obvykle provádí pouze podle svědectví lékaře, pokud konzervativní metody nedávají výsledky;
 • chirurgický zákrok pro zvýšení tloušťky a délky penisu, výsledek může být + 2-4 cm.
Důležité! Konzervativní metody pro zvýšení termínu by měly být aplikovány v komplexním a dlouhém obdobík dosažení výsledku.Maximální zvýšení bude + 1-2 cm od stávajících parametrů falusu.Skvělé výsledky mohou poskytnout pouze chirurgii a plast.

Je také možné přispět ke zvýšení reprodukčního orgánu s řádnou výživou a životním stylem.Člověk se musí zbavit špatných návyků, vést mobilní životní styl a pravidelný sexuální život.Mořské plody, zelenina, zelenina a ovoce, rostlinné oleje a zdroje bílkovin jsou považovány za zdravé potraviny.

Závěr

Penis je důležitým orgánem mužského genitourinárního systému, který je určen k močení, pohlavnímu styku a uvolňování spermatu k plození.Aby člověk pochopil, jak ospravedlňuje velikost a tvar penisu, měl by se podívat do anatomie struktury penisu, jeho systému zásobování krve a funkčních vlastností.Také, znát normy délky, průměru penisu, můžete střízlivě posoudit velikost penisu.