Stroje Philips (Philips) pro holení: studujeme je od A do Z

Společnost Philips již dosáhla dobré úrovně na trhu s prodejem obráběcích strojů. Má dobrý design a vysoce kvalitní výrobky. Stroj Philips na holení má své vlastní vlastnosti.

Dnes budeme vypadat lépe u produktů této značky. Poznáváme jeho vlastnosti a nevýhody. Uvidíte, jak se o takové stroje starat.

Přezkum modelu společnosti Philips

Oblíbená společnost Philips vyrábí různé druhy holicích nástrojů. Mezi nimi jsou:

 • Vyžínač,
 • Elektrický holicí strojek,
 • Stroj,
 • Jednorázový holicí strojek.

Holicí strojek Philips má vždy kvalitní a ostré nože. Ačkoli nejsou levné, kvalita mluví sama za sebe. Mezi oblíbené modely této značky patří:

 • Holicí strojek Philips 9000 se liší tím, že má tři hlavy a samočisticí systém. V každé hlavě jsou bezpečné, ale ostré hrany.
 • Philips OneBlade s 3 má tři trysky pro nastavení délky vlasů. Je vhodné oholit si strniště a vousy.
 • Elektrický holicí strojek Philips MG 1100/16 pro stříhání vousů.

Každý z těchto modelů má své vlastní vlastnosti a účel. V podstatě všichni muži rádi nakupují elektrické holicí strojky, ale kvůli své vysoké ceně si musí vybrat víceekonomická možnost.Teď budeme mluvit více o holicí strojku Oneblade.

Oneblade New Shave

Jedinečný holicí strojek Oneblade Razor je pro muže skutečným nalezením.Toto zařízení může holit štětiny a starat se o vousy, bez ohledu na délku vlasů.Jeho jedinečnost spočívá v tom, že v případě potřeby může zanechat malé strniště.Břitva se dokáže vyrovnat s jakýmkoliv úkolem, a to i nejtěžším.

Tento nástroj lze použít pro holení, a to jak s holicí pěnou, tak bez kosmetiky.Čepele v přístroji mohou být provozovány po dobu 4 měsíců.Snadno se mění a ne rychle.Břitva má mnoho funkcí.Pojďme zjistit, co.

Náklady Oneblade

Jednosměrný stroj stojí přibližně 2 000 rublů.Taková velká cena je dána počtem trysek, dobrou čepelí, pohodlným designem, výkonem a typem sítě.

Pokud je v soupravě méně trysek, cena se odpovídajícím způsobem sníží.K dispozici je také břitva s 12 nastavitelnými délkami.Jsou ve stejné trysce.Tento model stojí 4100 rublů.Chcete-li nakupovat zboží se slevou, jděte na internet a objednejte si výrobky.

Co je na holící strojku zvláštní?

Nový pánský holicí strojek je určen pro péči o vousy a štětiny.Dokáže se vyrovnat s dlouhými hustými vlasy.Řezací kotouče se pohybují velmi rychle, 200 pohybů za sekundu.Mají dvojitou ochranu.

​​

Čepele odříznou strniště pod kořenem a zanechávají krátké vlasy.Pokud chce člověk mít štětinu, pomůže tento stroj upravit délku, neholení všech vlasů úplně. Mechanismus má tři hřebeny pro nastavení různých délek vlasů 1,3 a 5 mm.

Oboustranné ostří pomáhají vytvářet ostré obrysy. To vám umožní oholit se v jakémkoli směru, dokonce i proti růstu vlasů. Několik vteřin odstraní nežádoucí vlasy a nedochází k podráždění pokožky.

Díky pohyblivé hlavě se břitva přizpůsobí každé části tváře. Umí oholit vlasy i na těžko přístupných místech.

Mechanismus funguje z baterie, kterou je třeba nabíjet po dobu 8 hodin, po dobu 45 minut práce.
Každý stroj tohoto modelu má jiný počet trysek, maximum může být 12.

Nevýhody

Je důležité poznamenat, že nová břitva není vhodná pro všechny muže. Má významné nedostatky. Výrobci provedli tento nástroj výhradně pro péči o vousy a štětiny.

Stroj má následující nevýhody:

 • Neodstříhá úplně všechny vlasy, takže pokud chcete mít hladkou pokožku, měli byste si koupit další výrobek.
 • Když přístroj oholí štětiny, vlasy letí v různých směrech. Z tohoto důvodu je nutné přidělit čas k vyčištění odpadků po proceduře.
 • Protože čepele jsou velmi ostré a nemají 100% ochranu, mohou být řezány.
 • Vyměnitelné čepele jsou drahé.
 • Na mechanismu není indikátor stavu nabití. To způsobuje nepříjemnosti, protože stroj v nejnepříznivějším okamžiku může přestat fungovat.

Všechny tyto nevýhody se zdají být zanedbatelné, pokud si člověk koupí zařízenípro péči o vousy a štětiny. Pro tyto účely břitva funguje na všech 100.

Jak se starat o holicí strojek nové generace?

Zdá se, že neexistují žádná zvláštní pravidla pro péči o stroj, ale nikoli. Pokud nástroj není řádně monitorován, rychle se stane nepoužitelným a bude špatně plnit své funkce. Dvě nejběžnější chyby jsou:

 1. Při protřepávání holicího strojku s ním nezaklepávejte, aby se odstranila zbývající voda. Můžete tak poškodit jakékoli části zařízení.
 2. Neutírejte čepele na ručník, protože je jen zničíte a vrhnete.

Jak se tedy starat o holicí strojek?

 1. Po několika pohybech lopatek přes vlasy, umyjte přístroj pod protonovou vodou, aby nedošlo k ucpání.
 2. Po promytí by měl být mechanismus protřepán vodou.
 3. Stroj skladujte na suchém a otevřeném místě.

Některé naolejované nože pro ostření nožů. Můžete také odkapat alkohol na čepele, aby se holicí strojek dezinfikoval a vysušil.

Pokud budete mít dobrý přehled o svém přístroji, bude vám sloužit dlouho. “

Co je důležité vědět při výběru tohoto modelu?

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, expert na stříhání vlasů
„Při nákupu tohoto modelu je nejdůležitější věnovat pozornost výrobní společnosti. Velmi často je možné v obchodech prodávat padělek. “

Zkontrolujte stav zařízení. Snažte se ho držet v ruce, abyste zjistili, zda je to vhodné.oholí vás.Zkontrolujte, zda knop funguje dobře, což mění čepele.V sadě musí být několik trysek, držák stroje a nabíječka.

Který stroj je lepší?

Při výběru holicích strojů je důležité se podívat na počet lopatek a použitelnost.Před zakoupením jakéhokoliv modelu si přečtěte informace o různých strojích a pak se můžete rozhodnout správně.Pomocí této společnosti se dozvíte, jaké pohodlné holení.