Střih mužského ježka: co se děje a jak to vypadá?

Styly mužských stříhání vlasů se mění každoročně a jsou doplňovány novými odrůdami a variantami. Obvyklý účes pro mnoho mužů dnes získal několik poddruhů, podle nejnovějších módních trendů. Krátké a středně dlouhé vlasy mohou vypadat odlišně ve stejném výkonu pána, jen účes pro mužského ježka je to přímé potvrzení tohoto.

Ježek je obecně bezprostředním a dětinským účesem, který původně nosili malí chlapci a teenageři. Dnes, mnoho kreativních jednotlivců, kteří mají sklon k výkonu své svobody volby a kreativního myšlení, také raději nosit nůž na ježka. Popularita a vysoká poptávka po účesech spočívá v jeho rozmanitosti a zvláštních rozdílech, výhodách a nevýhodách.

Odrůdy ježek

Obecně platí, že klasická verze ježka zahrnuje použití nůžky se stejnou délkou trysky nebo použití nůžek v tandemu s hřebenem. Vlasy po práci průvodce by měly být stejné délky a tloušťky, rovnoměrně pokrývají celý obvod hlavy. Pro muže různého věku a pohledu na život, kadeřníci a stylisté nabízejí dvě možnosti, jak snížit ježka - krátký, naprůměrná délka vlasů.

Krátké

Pokud člověk preferuje aktivní a živý životní styl, je pro něj ideální ježek v krátké verzi. Zdálo by se, že ne každý člověk rozhodne, že vlasy zcela opustí, proto je zkrácený ježek ideálním řešením. Vlasy jsou oříznuty jedním strojem s jednou příchytkou a ponechají 3-6 cm vlasů. Tento účes je vhodný pro majitele tvrdých vlasů, protože by měl mít vyčnívající nadýchaný vzhled.

Rozšířeno

Je-li člověk náchylný k tvůrčím projevům, není připraven vzdát se účesů a optimální délky vlasů, můžete si vyzkoušet ostříhání prodlouženého ježka. Musíte však pochopit, že středně dlouhé vlasy budou potřebovat neustálý styling.

Vlasy jsou znovu pořezány na stejné délce po celém obvodu hlavy. Kromě toho, s pomocí stylingových nástrojů, vlasy jsou vloženy do různých směrů lepením "jehly" v různých směrech, což vytváří kreativní nepořádek.

Pro informaci!Pro muže s pevným věkem je vhodnější zkrácená verze ježka, ale mladí kluci, kteří jsou připraveni na sebevyjádření a odvážné obrazy, se mohou snažit přímo interpretovat sami sebe.

Tvar obličeje a ostříhání vlasů

Než se pokusíte o účes mužského ježka, měli byste se poradit s kadeřníkem nebo kadeřníkem, kterému jsou takové typy účesů vhodné a které jsou kontraindikovány.


Ježek patří do skupiny sportovních účesů, respektive je doporučován pro muže s mobilním telefonemzpůsobu života.Krátké možnosti jsou vhodnější pro muže se správným tvarem hlavy a tvrdými mužnými rysy.
Hlavními indikacemi pro nošení ježka jsou tvrdé a husté vlasy, atletická silná stavba, krátká postava, pravidelné rysy, oválná tvář, dokonalý obrys lebky, přítomnost vlasových vlasů.
Pro kluky s jemnými obrysy a pěkným vzhledem je vhodnější podlouhlý tvar ježka.Ježek není vždy ideálně vhodný pro klasický styl oblečení, což nelze říci o kreativních obrazech.Krátký účes se nosí s dokonalými rysy obličeje, když profil nemusí být opraven.Ale buclatí muži s tváří z ježka je lepší odmítnout, stejně jako majitelé protáhlé tenké tváře.

Ostatní populární srážky u krátkých vlasů:

Vlastnosti v péči

Účes ježka nevyžaduje zvláštní triky a pravidla pro styling, v tomto případě má člověk úplnou svobodu volby.Ale nejčastěji stylisté a kadeřníci nabízejí tyto možnosti pro styling pánských účesů:

  1. Každodenní styling. Po umytí se na vlasy střední délky aplikuje malé množství fixačního činidla.Dále pomocí štětce a vysoušeče vlasů vytvářejí rozcuchaný tvar vlasů, který imituje kreativní nepořádek.
  2. Hladký styling.Malé množství gelu je aplikováno na vlasy, po kterém je ježek kartáčovaný ke straně, tvořit hladší verzi.účesyIdeální forma ježka v klasickém přísném stylu.
  3. Tvůrčí styl. Přerostlý hedgehog účes může vypadat velkolepě, a dokonce i pobuřující, pokud si malý hřeben s tlustými zuby na suché vlasy.Na horní části hlavy je vytvořen hřeben, po kterém se na vlasy nastříká lak pro fixaci.

Krátký ježek je méně náročný na péči, stačí jen umýt vlasy, protože je znečištěný a vysušte je ve volném stavu.Pokud má člověk řídké a tenké vlasy, žádné možnosti ježka nevypadají působivě a stylově, takže byste měli věnovat pozornost dalším modelům účesů.

Měl bych si udělat ostříhat doma?

Ve skutečnosti je nejjednodušším stříháním v domácnosti krátký ježek, protože k vytvoření takového střihu potřebujete stroj s jednou přílohou.Člověk prostě potřebuje vybrat požadovanou délku vlasů a pak projít strojem po celém obvodu hlavy.Výhodou ježka je, že po celé hlavě jsou vlasy ponechány na stejné délce, což je nad rámec síly jakéhokoliv člověka bez kadeřnických dovedností.

Pokud má člověk kulatý obličej, stylisté vám doporučují mírně snížit délku vlasů v chrámech.Díky tomu se obličej bude vizuálně natahovat a upraví přebytečný objem v líci.Pro dlouhý tvar obličeje je však ideálním řešením hustý ježek s vyčnívajícími prameny, protože objem účesu upraví tvar obličeje.Pro tenký obličej bez tváří je ježek nejlepší zůstat dlouho v koruně a chrámech,a na zadní straně hlavy trochu zkrácené.

Fotogalerie

Chcete-li ocenit přitažlivost a bezprostřednost ostříhatého ježka, podívejte se na fotografii.


Závěr

Pánský ostříh má několik výhod - hodí semuži s rovnými a zvlněnými vlasy, nezpůsobí nepříjemnosti při práci nebo ve sportu, ježek nevyžaduje potíže v péči a stylingu, vypadá módně a svěží.Kromě toho může každý člověk nezávisle vytvořit takový účes s pomocí psacího stroje.Nevýhody zahrnují malý seznam možností stylingu, stejně jako častou potřebu korekce délky.