Stříbrné a zlaté pánské náušnice a jejich typy

Časy, kdy byly náušnice považovány za výhradně ženské šperky, se potopily do léta. Dnes jsou muži také ochotni použít tento doplněk k doplnění svého obrazu. Velmi elegantní stříbrné pánské náušnice nebo kroužky v diskrétním designu.

Někteří mladí lidé, kteří rádi vystupují a ukazují individualitu, raději nosí náušnice jedinečného neobvyklého tvaru. O odrůdách tohoto mužského příslušenství, různých možností ponožek a mluvit dnes.

Vlastnosti pánských náušnic

Pokud mají dámské náušnice z velké části jasný design, velký objem, přítomnost náprsníku kamenů, pak jsou pánské náušnice stručnější a zdrženlivější.

Samozřejmě neexistují žádná přísná omezení, ale pro pánské náušnice se nepoužívají složité zdobené formy a fantasy návrhy. Ale oni mohou nosit šperky v jednom uchu nebo oba, a toto má jeho vlastní význam. Nejčastěji, pánské náušnice jsou vyrobeny ze stříbra. Pro vynikající model mistrů použitíbílé zlato a malé drahokamy.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
V celkovém množství šperků nebude každý schopen oddělit pánské a dámské náušnice, protože tyto formy se mohou někdy shodovat (čepy, prsteny). Nicméně, pokud chcete, aby se každá dívka pokusila o mužské příslušenství, okamžitě se ukáže, že je to pro muže. Dekorace bude masivnější, s hrubým designem, bez hladkých čar a přechodů, což je hlavní rozdíl.

Odrůdy

Pánské náušnice v uchu nejsou omezeny na jednu nebo dvě formy. Podívejme se na nejběžnější a nejoblíbenější možnosti.

Puseta (cvok)

Náušnice ve tvaru kotníku jsou považovány za mužské klasiky. Jejich hlavní výhodou - dodržování jakéhokoliv kostýmu a příležitosti. Takové příslušenství je adekvátně přijato v pracovním kodexu, bude to zajímavý doplněk romantického obrazu nebo neformálního volného stylu. Pokud plánujete koupit pousets pro každodenní nošení, pak je lepší se rozhodnout pro modely z bílého zlata nebo platiny. Jedná se o trvanlivé materiály, díky kterým bude výrobek trvanlivý. Tato forma je ideální pro kluky s kulatým obličejem a krátkým střihem.

Jednotlivý

Je to jedno náušnice v mužském uchu, které přitahuje dívky. Dříve, to bylo obecně věřil, že ve dvou uších tento ornament byl nosen pouze zástupci netradiční sexuální orientace. Toto je nejoblíbenější a nejžádanější model adnes. Jednotlivé náušnice pro muže přicházejí v různých kategoriích na základě ceny. Jako materiál lze použít lékařskou slitinu, stříbro, zlato nebo platinu. Často jsou jednotlivé náušnice zdobené kamenem. Může to být levné zirkonium a diamant.

Prsteny

Náušnice ve formě prstenců se staly populárnějšími díky velké lásce bohatých lidí a show business hvězdám. Tato náušnice je kulatá, ale může mít jiný průměr kruhu a jeho tloušťku. Nejčastěji je tento model vyroben z platiny. Může být nošeno, jako v levém uchu, a okamžitě ve dvou uších. Například, Johnny Depp nosí tři takové náušnice současně, který je považován za velmi stylový. Stylisté jsou si jisti, že se jedná o pánské stříbrné a platinové náušnice v podobě prstence, který podtrhuje odvahu nositele a osobní svobodu.

S diamanty a kameny

Často bohatí chlapi, kupující diamantové náušnice ,jdou zaměřit pozornost ostatních na jejich vysoké postavení.

Není pochyb o tom, že takový výrobek sám o sobě vypadá elegantně a pomůže každému vzhledu lesk. Hlavním rysem je, že náušnice pro kluky s drahými kameny mohou být vyrobeny z jakéhokoliv tvaru, dokonce i ve formě draka.

Tip!Na trhu s klenoty můžete nakupovat možnosti rozpočtu s umělým nebo polodrahokamem. Tyto náušnice budou cenově dostupné pro každého, kdo se zajímá o jeho styl.

S křížkem

Pánské náušnicekmotřenec není spojen s církví.Tato forma symbolizuje sílu ducha a odvahu odrazit všechny životní problémy.Často je náušnice s křížem pro muže talisman, který pomáhá vyrovnat se s problémy.Možná je to jen pověra, ale někteří to berou velmi vážně.

Magnetický

Jedná se o jedinečný druh šperků, který nevyžaduje punkce ušního lalůčku.Náušnice na magnetech se skládají ze dvou částí.Oblékají se na obou stranách a jsou připevněny k uchu neodymovým magnetem.

Tato dekorace kombinuje elegantní, diskrétní design, dobrou kvalitu a trvanlivost, což je velmi důležité pro zástupce silnějšího pohlaví.

Pro informaci! Důležitým rysem magnetických náušnic je, že magnetické pole, které tvoří, má příznivý vliv na biologicky aktivní body, které se nacházejí v blízkosti ušních boltců.

Klipy

Dobré řešení pro kluky, kteří si chtějí vyzkoušet náušnice, ale bojí se propíchnout si uši.Z boku se pánský klip příliš neliší od obvyklých náušnic.To zná jen sám dopravce.Jedinou nevýhodou tohoto příslušenství je, že pokud ho budete nosit po dlouhou dobu, vaše ucho se unaví.

Černá

Tento model je velmi oblíbený u mužů.Černé náušnice vypadají elegantně, stylově a pevně, takže je nosí mladí kluci, kteří následují módu.Jedinečnost tohoto produktu spočívá v tom, že černé náušniceideální pro jakékoliv oblečení a jakýkoliv styl.

S lebkou

Doplňky lebky jsou symboly motorkářů, takže je nosí brutální muži s určitým vzhledem. Samozřejmě musíte pochopit, že lebka se nehodí do klasického obleku, ale pod koženými kalhotami a koženou bundou. Také ve velké poptávce jsou takové doplňky od lidí, kteří patří k subkulturám připraveným nebo rockerům.

Nejoblíbenější materiály

Mezi nejoblíbenější materiály pro výrobu pánských náušnic patří:

  • platina . Nejtěžší a trvanlivý materiál s krásným leskem, který v průběhu let nezanechává skvrny. Platinové modely jsou masivní, což může přinést určité nepohodlí v prvních dnech nošení. Na trhu šperků lze nalézt jak běžné formy šperků, tak šperky;
  • zlato . Tento materiál je také velmi trvanlivý, takže je vhodný pro každodenní nošení. Je lepší zvolit zlaté náušnice pro muže nad 35 let, protože je v tomto věku, že zlato dává status a vypadá vhodně. Třpyt a stylový vzhled materiálu vám umožní nosit příslušenství i pod klasickým oblekem pro obchodní jednání. Zlato je také hypoalergenní, což je důležité pro lidi s citlivou pokožkou;
  • stříbro . Levný univerzální materiál. Svou silou je výrazně nižší než předchozí, ale pokud je za nířádná péče, výrobek může trvat mnoho let.
Důležité!Stříbrné náušnice jsou vhodné pro muže jakéhokoliv věku, jakéhokoliv stavu a tvaru obličeje, takže tento materiál lze právem nazvat nejuniverzálnějším.

Cena šperku

Je to jednoduché. Cena výrobku je přímo závislá na materiálu, ze kterého je vyrobena, a na ceně kamene, pokud existuje. Mužské diamantové náušnice budou dostupné pouze pro bohaté muže, zatímco zlatý prsten nebo platinový hřebec si koupí kluci s vysokými příjmy. Stříbrné výrobky jsou nejdostupnější variantou, která bude vyhovovat i studentům.

Exkluzivní pánské náušnice: fotogalerie


Závěr

Bez ohledu na to, co člověk vypadá a jaký styl oblečení preferuje, můžete zvolit optimální tvar náušnice, který dokonale odpovídá jeho obrazu. Tento detail je schopen zdůraznit mužnost, individualitu a styl člověka. Pro muže přestaly být náušnice něčím novým. Takové šperky jsou již dlouho populární mezi představiteli silnější sex, takže výrobci nabízejí svým zákazníkům řadu možností s nápisy, drahokamy nebo emblémy. Volba je na vás!