Stojan na holicí strojek a štětec na holení: potřebujete nebo rozmar?

Aby holicí kartáč vydržel dlouhou dobu, je třeba se o ně postarat. Proto každý výrobce holicích produktů pro ně nutně vyrábí související výrobky a příslušenství. Díky jejich použití bude péče a skladování předmětů pro holení mnohem praktičtější a pohodlnější.

Takové doplňky mohou být prezentovány jako elitní a drahé předměty, stejně jako levnější každodenní možnosti. Je lepší nešetřit peníze a koupit kvalitní model pro dlouhodobé používání.

Jak vypadá stojan na holicí strojek a kartáč na holení?


Postup holení je každému člověku znám. Proces bude mnohem jednodušší a pohodlnější, pokud jsou všechna potřebná zařízení na místě. Koneckonců, holicí strojek a štětec na holení není luxusní předmět, ale nezbytná věc. Tyto podnosy poskytují speciální přihrádky pro vložení kartáče na holení a samostatné místo pro stroj.

Znalecký posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, expert na účesy mužů
„Kartáč na mokré holení by měl vyschnout pouze svisle, jinak bude vlhký a rychle nepoužitelný. Pokuddejte kartáčkem na mokré holení vodorovně, pak když uschne villus, přiblíží se k sobě. To povede ke skutečnosti, že za pár měsíců holicí kartáč nebude pěnit dobrou pěnu, jak bylo původně. Kromě toho se hromada mikrobů shromažďuje v kartáčku, který zasychá v poloze ležící na zemi a vlhké prostředí je úrodnou půdou pro jejich intenzivní vývoj. “

Totéž platí pro holicí strojek, aby nedošlo k otupení ostré hrany. Tato metoda zachrání stroj před pádem na kapky vody.

Materiál pro výrobu

Stojany mohou být různých tvarů a velikostí, nejčastěji používané při jejich výrobě:

  • stolní modely jsou často vyrobeny ze skla, kovu, plastu, keramiky nebo přírodního kamene;
  • verze stojanů, určené pro montáž na stěnu, často z plastu nebo kovu.

To nemá vliv na kvalitu následného holení, takže volba by měla být provedena na základě možností, které se vám líbí. Globální výrobci se snaží vyrábět tácky, které přesně zapadají do značkových výrobků.

Kritéria výběru

Při rozhodování o vhodné možnosti je třeba zvážit tyto faktory:

  • tam jsou tácky pro jeden a několik předmětů;
  • Existují odrůdy s váženým dnem. Poskytuje dobrou stabilitu;
  • Existují možnosti s upevněním na stěnu;
  • během skladováníměkký kartáček na holení by neměl být zaseknutý;
  • Konečně je třeba vzít v úvahu barvu a tvar použitého holicího kartáčku a holicího strojku, aby mohly být úspěšně sbírány do sbírky.
Důležité!Před nákupem se ujistěte, že štětec na holení zapadá do průměru otvoru pro držák.

U obráběcích strojů nemají rozměry rukojetí velké rozdíly, takže se nemusíte obávat. Výběr chromové modely tácků, můžete si být jisti, že koroze není hrozné pro to, navzdory skutečnosti, že koupelna má vysokou vlhkost. Modely s protiskluzovými základnami budou schopny chránit držáky kartáčů a stroj před pádem.

Kde nakupovat a kolik stojí?

Podobné produkty lze zakoupit jak v prodejnách internetové sítě, tak ve specializovaných odděleních s doprovodnými položkami pro holení. Stojí za to požádat o interiéry, včetně oddělení pro návrh koupelny. Cena tohoto příslušenství bude záviset na:

  • konfigurace držáků;
  • materiál, ze kterého je vyroben;
  • společnost - výrobce.

Standardní plastové modely nejsou drahé, ale designové předměty ze skla a přírodního kamene mohou být mnohem dražší. V průměru se cena pohybuje od 65 rublů do 6000 rublů.

Jak se postavit

Přítomnost stojanu je v souladu s čistotou a hygienou. Každý člověk by měl ve své koupelně používat speciální úložný stojan.prostředky na holení.Není však nutné je kupovat ve speciálních prodejnách.S velkou touhou po takovém příslušenství lze ručně vyrobit doma.

Jak je tedy možné vyrobit holicí strojek a kartáč sám: zvolte nejlepší část plexiskla tl. 3 až 6 mm.Pila je vyříznuta speciálním otvorem pro holicí rukojeť (s ohledem na její průměr) a pro stroj.Ohýbání z plexiskla zajišťuje stabilní stavba fénu.

Ještě jednodušší možností je jednoduchý měděný drát dostatečné tloušťky, zakřivený kulatými kleštěmi.Proto jsou speciální dírky pro příslušenství pro holicí strojek a základnu, na které stojí stojan, ohnuty z drátu.

Tyto tácky mohou být také užitečné jako stylový dárek pro muže a jednoduše vytvořit příjemné prostředí během holení.Neměli byste považovat držitele pouze za předmět koupelnové dekorace.Je prostě nutné udržovat denní spotřebiče čisté.Kromě toho budou v určeném prostoru vždy k dispozici kartáče na holení a další hygienické předměty.