Stiff Bristle Elektrické holicí strojky: Stručný přehled populárních modelů

Dobře upravený vzhled pro člověka znamená dost. První věc, která udává celkový pozitivní obraz muže, je buď krásně navržený a položený vous nebo čistě oholený obličej. Každá z těchto možností vyžaduje vlastní sadu nástrojů a nástrojů.

Elektrické holicí strojky se staly velmi populární po dlouhou dobu. V posledních letech je výrobci pouze zdokonalí, aby si každý člověk mohl zvolit pro sebe ideál. Rozmanitost holicích strojků je velmi působivá, ale jaký druh břitvy potřebuje muž s tuhými štětinami? Jaké jsou nejlepší holicí strojky?

Jak si vybrat elektrický holicí strojek pro tuhé štětiny?

Muži, kteří musejí každý den holit strniště, i když jsou stále tvrdí, používají běžný holicí strojek. Tento typ holení často způsobuje podráždění kůže, které nemá pozitivní vliv na obličej. Elektrické holicí strojky jsou v tomto ohledu mnohem pohodlnější a praktičtější.

Jak si vybrat elektrický holicí strojek? Co mám hledat před nákupem?

Specifikace:

 1. Holicí systém . Existují dva typy: mřížka a rotor. Systém mřížky je vhodný pro tuhé štětiny a citlivou pokožku. Systém rotoru bez problémů zvládne nerovnoměrnou štětinu;
 2. Holeníhlavy . Jejich počet a pohyblivost přímo ovlivňují kvalitu holení. Počet hlav může být od 1 do 3, rychlost pohybu lopatek každého výrobce je odlišná. Pro nejlepší oholení je třeba zvolit holicí strojek se třemi hlavami a maximální rychlostí.
 3. Možnost mokrého holení . Existují modely, které jsou vhodné pro suché holení a holení pomocí speciálně navržených nástrojů. Tuto funkci nepotřebují všichni, ale pokud je to nutné, je třeba mít na paměti, že ne všechny elektrické holicí strojky jej poskytují;
 4. Přítomnost zastřihovače . Také doplněk k holící strojku pro individuální potřeby. Vyžínač je vestavěn do holicího strojku a je určen k nastavení vousů a knírek;
 5. Zdroj energie . Břitvy mohou pracovat z různých zdrojů: ze sítě, z běžných baterií, z dobíjecí baterie. Více populární holicí strojky s baterií, protože nejsou tam všude blízko zrcadla zásuvky a bezdrátové holicí strojky jsou velmi pohodlné;
 6. Doplňkové funkce . Hlavní ukazatele, které stojí za to věnovat pozornost, jsou popsány výše, zbývající body - přání spotřebitele.
Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
Pevné hlavy nebudou sledovat kontury obličeje a nebudou se vyrovnávat s tuhými štětinami.

Při rozhodování o koupi elektrického holicího strojku je lepší zvážit několik možností pro výrobce a porovnat funkce. Je nutné si vybrat, zda se budete řídit nejen Vašimi přáními, ale i zvláštnostmispecifických modelů. To, co je lepší než břitva od známých značek, pomůže určit hodnocení uvedené dále v článku.

Hodnocení holicích strojků

Na přepážkách obchodů můžete vidět velké množství elektrických holicích strojků různých firem a modelů. Z různých návrhů jen utéct oči. Jaké jsou nejlepší elektrické holicí strojky pro tuhé štětiny?

Braun

Braunova čistě oholená pokožka obličeje zanechá jen pozitivní emoce. Braun 720s-4 Series 7 se může snadno vyrovnat s tvrdými štětinami, trojitý systém s plovoucí hlavou ve čtyřech směrech a dvojitý holicí strojek.

Dokončení takového holicího strojku zajistí nejpohodlnější oholení. A každodenní používání nezanechá negativní důsledky.

Philips

Philips S1310 je připraven bojovat s mužským strništěm za velmi přijatelnou cenu. Tři pohyblivé hlavy poskytují oholené oholení, dokonce i hrubé štětiny podléhají tomuto elektrickému holícímu strojku.

Nemá žádné zastřihovače, ale od té doby Tato funkce není nutná pro každého člověka, takže se nepovažuje za velký mínus. Ale skutečnou nevýhodou spotřebitelů je povinnost nabíjení baterie.

Více o strojích Philips.

Panasonic

Tato slavná společnost nabízí model holicího strojku, jako je Panasonic ES-6003. Elektrický holicí strojek má dobrou odolnost vůči nožům. Ale hlavní výhodou je schopnost mokrého oholení, pro mnoho mužů - toje to důležité.Přítomnost zastřihovače může také potěšit uživatele bradkou nebo knírkem.

Nevýhody tohoto modelu nejsou příliš příjemné:

 • Silné vibrace způsobují při používání nepříjemné pocity, někteří uživatelé si všimnou, že tento režim je unavený;
 • Špatný systém dobíjení.Indikátor neumožňuje určit, jak brzy bude zařízení vybito, a při nabíjení ze sítě holicí strojek nefunguje, takže hrozí riziko, že zůstane s nezvyklou částí obličeje.

Berdsk

Ruský výrobce ani toto hodnocení neobcházel.V oblasti Novosibirska byly elektrické holicí strojky Berdsk vyráběny již mnoho let, které nepřebírají svůj design ani speciální funkce, jsou prostě velmi dobré ve svém účelu.

Model 3114 je na trhu již dlouho, snadno se vyrovná s holením na těžko přístupných místech a pro hrubé štětiny je to jen dar z nebes.

Nevýhodou je ohřev skříně během dlouhé práce.Je třeba mít na paměti, že břitva funguje pouze v síti.

Je hezké, když dobrý elektrický holicí strojek vyrábí domácí výrobce.

Remington

.Uvolněním Remington XR1390 získala tato společnost své fanoušky.Tento holicí strojek má řadu výhod:

 • Přítomnost nůžek;
 • 95) Možnost mokrého holení;
 • Dva řady lopatek;
 • Dlouhá životnost baterie a rychlé nabíjení;
 • Robustní skříň.

Poradenství! Nepřepínejte za vestavěný zastřihovač, pokud to opravdu není potřeba.

Stále existuje spousta výhod, pro každého spotřebitele bude přesně plus, který na něj udělá dojem.Zejména holicí strojek je vhodný pro muže s tuhými štětinami, kvalita holení bude vynikající.

SUPRA

Koncové hodnocení Supra RS-213 - jeden z těch elektrických holicích strojků, které jsou ve střední cenové kategorii, ale mají výhodypřed některými podobnými produkty.Model rotoru, tři pohyblivé hlavy, dvojitá čepel umožní mít dokonale oholenou plochu.

Negativní je slabá baterie a nedostatek prostoru pro shromažďování vlasů.Ale pokud se přizpůsobíte, holení bude docela pohodlné.

Závěr

Článek pojednává o nejoblíbenějších a často zakoupených holicích strojcích, ale co dělat, pokud nejsou k dispozici, a objednávka bude muset dlouho čekat?Jdi do obchodu.Elektrické holicí strojky mají širokou škálu možností.V každém obchodě vám znalý poradce řekne přesně, který břitva má vaši pozornost.