Slavní vousatí zpěváci: ruština a cizí

„Máte vousy? Řeknu vám to, ano! “Tato slova z Timatiho písně jsou prostě prorocká. Dnes je vousy předmětem chtíče pro ženy. Dává člověku brutalitu, super charisma nebo extrémní přitažlivost.

Zvláště vousatí muži jsou populární v oblasti show businessu. Jejich dobře upravený vous, zdobený v holičství, jako magnet přitahuje ženy. Vousy, samozřejmě, přidává pár let zpěvákům, ale to neznamená, že jsou staré, ale naopak je činí odvážným. Podívejme se, jaký druh zpěváků jde, a kolik toho oholit.

Ruští zpěváci s plnovousem

Na ruské scéně jsou zpěváci, kteří předtím nebyli brutální, ale po pěstování vousů se stali skutečnými machoes. Dnes mají davy fanoušků, obrovskou popularitu, celou řadu nádherných koncertů.

Dima Bilan

Nedávno ruská zpěvačka šokovala své fanoušky zprávami - oholil si hlavu a vyrostl malou vousy.

V zásadě měl vousy už dávno. A dala mu zvláštní mužnost. Nicméně, toto není záznamník loggerů, a snadný neoholený. A zpěvákovi to vyhovuje sto procent.

Rada.Když si chcete být pamatováni o vás - změnakardinálně - přitahuje fanoušky i kritiky.

Timati

Vousatý rapper, který zná cenu svého vousu. Ví, že vousy otevírají všechny cesty před ženským srdcem. "Máte vousy, říkám vám - ANO."

Rapper má zvláštní image - je brutální a super populární. Jeho klipy jsou vždy plné luxusu a smyslu. S bradkou je rapper obzvláště sexy.

Alexey Chumakov

Tvůrci obrazu nedávno obviňovali Alesii Chumakovovou z toho, že jeho obličejové vlasy mají nepravidelný a staromódní tvar.

Výsledkem bylo, že zpěvačka reagovala na komentáře a nyní je jeho obličej hladký, lehký vous, který splňuje módní trendy.

Sergey Lazarev

Sergej Lazarev je poměrně mladý. Vous k němu. Přidá mu pár odvážných let.

Zpěvačka nikdy nenosila knír. Má lehkou neoholenou tvář a musím říct, že má pro něj pravdu.

Zahraniční zpěváci

Mezi zahraničními popovými hvězdami je poměrně málo zpěváků s plnovousem. To není překvapující. Tento trend je velmi populární mezi muži. Co ale říci, je to, že se cizí scéna hemží hvězdami s plnovousem.

Pro informaci.Vousy jsou populárním trendem nejen mezi hvězdami, ale i mezi celou mužskou populací.

Mark Anthony

Mark Anthony po celou dobu nenosí vousy Zpravidla má čistě oholenou tvář. Ale jsou chvíle, kdy zpěvák pustí malý knírek a vousy.

S jeho jasnýmlícní kosti jsou zvýrazněny a vypadají harmonicky a vhodně.

Timberlake

Timberlake má často jiné vousy.Pak je malá, pak se vydá na vousy lesníka.Je však vždy dobře udržovaná a dobře upravená.

Zpěvačka se stává sexy a odvážnou.A ať vousy nejsou bílé, jako Eminem, Justin je hezký v přirozené barvě.

Důležité. Pokud chcete změnit přirozenou barvu vousů - neváhejte.Experiment!

Enrique Iglescias

Enrique nemá vousy, mírně neoholený.Obraz zpěváka je dokonalý.Dobře upravené a krásné.

Je sexy a jeho obličejové vlasy to potvrzují.Barbershopers se snažili a nyní miliony fanoušků sledují obraz sexuálního symbolu.

Vousy - ano

Nyní vousy přitahují ženy a nutí je říkat - ano!Vlasy na obličeji ve stylu Igora Nikolaje už nejsou v módě a mnozí to pochopili.Proto současný vousatý trend umožňuje mladým a zralým mužům zůstat brutální a sexy.

Takže slova Timatiho písně jsou převzata ze života, vousy a všichni vám řeknou - ano!A to je dobrá rada pro vytvoření nového obrazu.