Slavní fotbalisté s vousy a jejich fotky

Dnes, vous je na vrcholu popularity, takže každý stylový muž se snaží pěstovat. Móda nevynechala slavné sportovce. Fotbalisté s plnovousem nejsou nyní neobvyklé. Proto se snaží změnit svůj obraz, což je nezapomenutelné a stylové.

V článku považujeme nejznámější vousatých fotbalových hráčů, kteří se chlubí napříč polem novým módním doplňkem pro muže. Tito sportovci různého věku a různých národností, ale všichni vypadají jako muži a stylově.

Slavní fotbaloví hráči

V nedávné době bylo těžké představit si takový velký počet vousatých fotbalových hráčů, který by běžnému fanouškovi představoval.

Pro informaci!Dnes, když se díváte na fotbalové týmy, můžete si je zaměňovat s dřevorubci, protože hustá a dlouhá vousa nahradila nepatrnou nevzhlednost.

Sergio Ramos

Tento fotbalista zaujímá čestné postavení kapitána v Madridu v Madridu z nějakého důvodu. Mistrovsky vlastní nejen míč, ale i své tělo. Poté, co se sportovec rozhodl změnit obraz a udělat vousy, začal vypadat odvážněji a ve svých funkcích nyní můžete najít podobnosti s mladým Stalinem.


TimHoward

Donedávna byl americký brankář zcela plešatý a čistě oholený.Dnes se však jeho styl dramaticky změnil.Teď jednou hladké tváře a brada pokrývají husté vlasy.Můžeme říci, že sportovec je v kroku s módními trendy, protože nedávno dostal obličejovou vegetaci.Kombinace brutální vousy a vysokého Howardu vytváří impozantní obraz, který jde bezpochyby k hráči.


Asgeir Asreirsson

Tento islandský fotbalista má autentický skandinávský vzhled,který dále zdůrazňuje červenou hustou bradku.Asgeir může dát většině svých vousatých kolegů šanci.Jeho výbušná vzpurná postava je dokonale spojena s vzhledem, a brutální dlouhý obličej obličeje vlasy připomínají fanouškům, že sportovec není jen rád fotbal, ale také rozvíjí svou kariéru jako rockový hudebník.

Andrea Pirlo

Náš seznam nebude úplný, pokud v něm neuvedeme tohoto soudruha.Fotbalisté mohou být rozděleni do strmých hráčů a vousatých hráčů.Andrea si dlouhodobě upevnila slávu jednoho z nejlepších hráčů ve fotbale a jeho tlustá vousy dodává jeho stylu jistý šarm.Když sledujete zápasy s jeho účastí, zdá se, že vousy při běhu hráče letí ve směru míče a pomáhají mu vstřelit.

Antonio Nocherino

Pokud již hovoříme oItalští fotbalisté, nemůžete minout Antonio Nocerino.Tento fotbalový hráč svítí v centru Milána.Jeho schopnosti ve sportovním světě jsou poměrně vysoké, stejně jako jeho stylový vous.Někteří fanoušci navrhnou, že přinese Antonio hodně štěstí na hřišti.

Ada Turan

Na jeden pohled na tohoto fotbalistu se okamžitě vzpomíná film „300 Spartans“.Určitě by Ada vypadala v hlavní roli velkolepě.Jeho energie, výbušný charakter a brutální vousy jsou kombinovány do jednoho militantního obrazu.

Důležité! Romantické záliby, jako je zpěv, nejsou pro světlého vousatého muže cizí.Své nadání projevil celému světu v „Hlasové“ show turecké výroby.

Chtěl bych dodat, že brutální vous přidává mužnost i nejměkčímu chlapci.Proto, pokud chcete vytvořit obraz "macho" nebo silné brutální, pak nemůžete dělat bez vlasů.Aby tento pánský doplněk vypadal elegantně a stylově, doporučuje se svěřit jeho design profesionálnímu řemeslníkovi, který si vybere perfektní tvar, jak to dělají vousatí fotbalisté.Konec konců, co vyhovuje idolu, nebude ve vašem případě vždy fungovat v reálném životě.Je nutné, abyste se rozhodli vědomě a nezapojili se do bezmyšlenkovitého plagiátorství.