Slavní atleti s vousy: fotografie velkých krás

Pravděpodobně dnes neexistuje žádný takový člověk, který by nesnil o vousu!Tento módní trend dělá i vaše oblíbené herce získat obličejové vlasy.Super macho, jock s plnovousem ,tak dnes můžete zavolat některým hercům, kteří jsou již více než 50 let.

Nikdy nemůžete předvídat vousy muže nebo ne dříve, než se stane nedílnou součástí obrazu.Někdo z vousů herců se promění v sexuální macho a brutálního zlého chlapa a někoho do neudržovaného loga, který zneužívá alkohol.

Fotografie atletů s vousy

Móda pro vousy mezi atleti Hollywoodu a atletů se nezdála tak dávno, ale mnozí z nich již zapomněli, co je obvyklé.tváře.Známé osobnosti, které se rozhodly pěstovat vousy na obličeji, zcela změnily svůj obraz, jak je patrné z porovnání fotografií „před“ a „po“.Nabízíme Vám nezávislé zhodnocení toho, co z toho vyplynulo.

)


Bruce Willis

Skutečný hrdina filmů ve stylu "akce" a komedie, hvězdy "Die Hard" Bruce Willise, je dnes těžké zjistit.Nyní chodí ulicemi zcela novým způsobem.Na její standardní účes "podnula "Bruce přidal slušný vous.

Detractors říkají, že herec ztratil půdu, ve věku hodně a ztratil váhu, a jeho šedá vousy zhoršily situaci ještě více. Ale fanoušci Willis reagují na změnu jinak, podle jejich názoru, nový obraz nebere jeden gram charismy a mužskosti.

Důležité! Pro mnoho žen, Bruce Willis je ještě hlavní sexuální symbol světové kinematografie. V průběhu více než jednoho tuctu těl neztrácí své postavení silného a sexuálního hrdiny.

Semuel Jackson

Unikátní a nenapodobitelný. Jackson je na Quentin Tarontino seznamu múz. To je jeden z těch herců, kteří svou charizmou a vzhledem přitahují ženy.

Samuel L. Jackson ve svém stáří má nádhernou postavu a stříbrnou bradku, která nepochybně doplňuje obraz hollywoodského herce, který miluje používat silná slova!

Jason Statham

Brutální jason statham je těžké si představit bez jeho ochranné známky plešatý hlavy a strniště. Nicméně, ne každý fanoušek ví, že všechno je v pořádku s vlasy vašeho oblíbeného herce. Úmyslně oholí hlavu a třídenní strniště doplní obraz sexy zlého chlapa.

Takový mega-cool obraz vždy poskytoval herci dobré úspěšné role, ale také lásku nejkrásnějších žen. Je pravděpodobné, že to je vousy, které doplňují Stathamův charismatický obraz, který mu přináší hodně štěstí.

Mel Gibson

Po mnoho let Mel Gibson šokoval fanoušky množstvím vlasových vlasů.Pokud se před vousy dobře upravil a neměl žádnou velkou velikost, dnes je slavný herec stále více a více jako Santa Claus.

Navíc ani nejednotnější komentáře nezaměňují aktéra.Pozitivně reaguje na všechny útoky jímkou ​​a říká, že nic nezmění.Podle něj jak děti, tak vnuci mají rádi jeho vousy a on sám dává jen estetické potěšení.

Pro informaci! Dnes, muži dávají přednost dlouhé, plné vousy a věří, že tento pánský doplněk dodává pevnost k nim.V kombinaci s vysokou postavou a velkými svaly nevypadají vlasy na obličeji vůbec zbytečně.

Chtěl bych říci, že vousaté houpání není vždy cyklisté nebo dřevorubci.Naši oblíbení herci s krásnými těly, i v 60, vypadají úžasně a vlasy na obličeji nejsou překážkou.Naproti tomu přítomnost plnovousu, dokonce i se šedivými vlasy, vypadá módním způsobem a doplňuje obraz sexuality a mužskosti.Vidíte, že fanoušci nejsou takovými změnami ve stylu idolů vůbec v rozpacích, ale naopak rozněcují ještě více argumentů a rozhovorů.V každém případě jsou vousatí muži nádherní a nelze s tím dohadovat!