Shevelux pro vousy: recenze a návod k použití

Mnoho mužů sní o husté krásné vousy, které samy o sobě porostou a zapůsobí na ženy.Nicméně ne každý má to štěstí, že má takové vousy snů.Vzhledem k individuálním vlastnostem, špatné výživě nebo péči o pleť, pro mnoho mužů štětiny rostou velmi dlouhou dobu, a vousy nejsou příliš krásné.

Nyní existuje mnoho populárních nástrojů, které pomáhají pěstovat husté a dlouhé vousy.Jedním z nich je sprej Shevelux.Tento lék má několik výhod a soudě podle hodnocení již mnoho mužů pomohlo stát se majiteli stylového vousu.Podívejme se blíže na tento nástroj a zjistíme, jaké vlastnosti má.

Složení

Shevelux se skládá výhradně z přírodních surovin, a proto je považován za naprosto bezpečný prostředek.Při výrobě tohoto léku se používají vysoce kvalitní suroviny, které zajišťují jeho účinnost.

 • Extrakt z černého pepře .Poskytuje zvýšenou výživu vlasových folikulů.Tato složka léku stimuluje krevní oběh, urychluje proces metabolismu v buňkách, pomáhá kyslíku lépe pronikat do nich.
 • Stemoxidin .Vytváří příznivé vývojové prostředí.kmenových buněk. Pomáhá stimulovat růst vlasových folikulů, které jsou nedostatečně rozvinuté. Tato složka zvyšuje rychlost růstu vlasů, což činí štětiny silnějšími a delšími.
 • Enotera Oil . Zlepšuje výživu pokožky hlavy díky omega-3 a gama-linolové mastné kyselině v ní obsažené.
 • Oil Bay . Umožňuje obnovit dříve poškozené folikuly, vyživuje a posiluje vlasy esenciálními látkami, což ji činí silnější. Pomáhá zbavit se lupů a zabraňuje jeho vzhledu, zatímco urychluje růst vlasů.

Vlastnosti rozprašování a princip činnosti

Pomocí Shevelux Spray můžete zlepšit vzhled vousů a jeho stav.Tento nástroj vám umožňuje vyživovat pokožku, čímž je struktura vlasů hustší a silnější . To umožňuje mužům růst krásné, zdravé vousy.

Sprej usnadňuje péči o vousy, aniž by trávil mnoho času různými postupy, které zajistí rychlý růst vousů. Chcete-li to, stačí použít sprej na bradu a tváře, lehce otřete do kůže a počkejte nějakou dobu, aniž by to umýt. Pokud budete opakovat takové manipulace každý měsíc každý den, pak brzy vyroste nádherná hustá vousy.

Muži, kteří použili Shevelux k urychlení růstu vousů, si všimnou, že tento lék působí velmi rychle a výsledek lze pozorovat během několika dní. Je třeba poznamenat, že štětiny jsou hustší, chlupy -silnější a zdravější, a jejich tipy už nevypadají jako kousavé. Kromě toho štětiny rostou dostatečně rychle.

Při použití přípravku Shevelux Spray budete s největší pravděpodobností muset denně umýt hlavu a vousy, aby se přípravek aplikoval na bradu a tváře a zároveň měl čistou pokožku. Pro některé se to stává nepohodlným stavem, protože pro tento postup vyžaduje dodržení určitého režimu a času.

Shevelux mohou ženy používat také ke zlepšení stavu svých vlasů. Tento nástroj jim pomůže, aby jejich vlasy byly lesklejší a krásnější, vlasové folikuly posílí, naplní životně důležitou energií a obecně urychlí růst.

Způsob použití

Sprej Shevelux lze aplikovat stejně, a to jak pro zlepšení stavu vlasů na hlavě, tak pro vousy u mužů . Zároveň je třeba si umýt vlasy, vousy a čistit pokožku dobře v oblasti zájmu. Pak je třeba důkladně otřít kůži a vlasy, nebo je můžete sušit fenolem, a pak aplikovat sprej na kůži. Lék by měl být otírán jemnými masážními pohyby.

V některých případech je pro zvýšení účinku postřiku tato oblast pokryta plastovým sáčkem a pevně obalena ručníkem. Pokud to zvládnete snadno na hlavě, pak bude třeba takový obklad vázat na bradu. Ne dříve než za hodinu budete moci produkt umýt z kůže a vlasů. Není nutné dělat tuto fázi, můžete jen nechat Shevelux na vlasy a kůži po dobu jedné hodiny.

Sprej můžete aplikovat kdykoliv během dne k Vašemu pohodlí. Je to důležitéNepokračujte v procedurách a provádějte je denně po dobu jednoho měsíce.

Poradenství! Pro každý postup masírujte oblast růstu štětin na několik minut.Aktivujete tak krevní oběh a urychlíte růst vlasů.Udělejte to s jemnými pohyby podél masážních linek.

Je těžké uvěřit, ale tento nástroj je skutečně účinný a snadno použitelný.To je k dispozici a poměrně jednoduché použití.

Kontraindikace

Jako každá droga má Shevelux vlastní kontraindikace.Tento lék by neměl být používán v takových případech:

 • s alergiemi na složky léčiva;
 • osoby s vegetativní dystonií;
 • osobám s vysokým krevním tlakem;
 • osob mladších 18 let.

Pokud si všimnete, že po užití přípravku Shevelux máte zarudlou kůži obličeje, nevolnost, bolesti hlavy nebo jiné nepříjemné příznaky, musíte okamžitě přestat používat sprej.Všechny tyto příznaky mohou indikovat nesnášenlivost léku nebo jeho složek.

Důležité! Nepřidávejte lék!Pokud sprej používáte příliš často, můžete vyvolat negativní následky a poškodit zdraví.Přípravek Shevelux používejte pouze jednou denně v rozsahu uvedeném v návodu.

Abyste se ujistili, že tento výrobek je pro vás správný, proveďte před použitím spreje Shevelux test citlivosti.K tomu použijte malé množství na plochu za uchem nebo na lokti.Po 48 hodinách zkontrolujte výsledek. Pokud není zarudnutí a kůže je čistá, můžete tento nástroj bezpečně používat. Pokud si všimnete lokální reakce, odmítněte tento lék a pokuste se jej nahradit.

Výhody a nevýhody

Stejně jako u jiných léků má Shevelux pozitivní i negativní rysy.

Výhody:

 • Výrobek se skládá pouze z přírodních složek, což zajišťuje jeho bezpečnost a vysokou účinnost.
 • Shevelux nevytváří kůži suchou, nevyvolává podráždění a alergie.
 • Zabraňuje lupům.

Nevýhody:

 • Cena. K dosažení žádoucího výsledku musíte kurz dokončit bez přerušení a vzhledem k ceně Sheveluxu mohou být náklady na takovou léčbu poměrně velké.
 • Shevelux nelze nalézt v každé lékárně, musí být objednán na zvláštních místech, resp.

Účinnost přípravku Shevelux Spray

Soudě podle recenzí mnoha mužů, kteří použili Shevelux, je účinek tohoto léku skutečně. Doslova po prvním týdnu užívání léku můžete vidět, že štětiny rostou aktivněji a silněji. Kromě toho za měsíc můžete plně dosáhnout požadovaného efektu a růst chytrý dostatečně dlouhý vous, který bude mít zdravý atraktivní vzhled.

Cena

Náklady na lék mohou záviset na regionu, ve kterém se nacházíte, a také na tom, jakou cenu bude výrobek požadovat. JsteMůžete zakoupit Shevelux jako celek, který je určen pro léčbu, stejně jako pro jednotlivé lahve.V obchodech v Moskvě stojí tento lék asi 1300 rublů.v průměru. V jiných oblastech lze zakoupit za 1 100–1 400 rublů .

Pokud si objednáte Shevelux z jiného města, můžete bezpečně přidat náklady na dopravu (asi 300 rublů) na cenu.

Pro informaci! Průměrná cena spreje Shevelux se obvykle pohybuje od 1 100 do 1 200 rublů.

Shevelux pro vousy se používá téměř více než jen ke zlepšení stavu vlasů na hlavě.Tento nástroj již dlouho oceňují muži, kterým se podařilo pěstovat stylové vousy svých snů.Rychlý a znatelný účinek léku, stejně jako snadnost jeho použití z něj činí opravdu populární a vyhledávaný lék.