Různé mužské účesy s oholenými chrámy: foto

Časy, kdy standardní nůžky vypadaly pod nůžkami kadeřníků, zůstaly nenávratně. Nyní stylisté neustále hledají nové techniky, styly a nestandardní formy. Dnes, mezi mnoha účesy mužů udržuje popularitu účesů krátkotrvajících chrámů.

Taková rozhodnutí ponechávají mistrovi široký prostor pro překlad jeho myšlenek. Hrají se s délkou vlasů, velikostí oholených oblastí a kontrastem těchto zón. K účesu s oholenou temporální oblastí nevypadal hloupě, musí být kombinován se stylem oblečení a doplňků pro muže. Jinak má každou šanci vypadat směšně.

Kdo je vhodný?

Střihy moderních mužů s oholenými stranami rádi používají mladé kluky. Středním a starším mužům se tyto formy věnují jen zřídka. Ale když se s tím setkáte na své cestě, pak víte, že nebude odňat od mlhy ducha a odhodlání.

Osvobození zástupci silnějšího sexu dokážou dokonale spojit do jednoho obrazu oblek s takovým extravagantním účesem.

Důležité! Navzdory tomu, že všechny účesy s ultra krátkými časovými zónami patří k trendu mládeže.Tyto předsudky jsou jen ve vašich myšlenkách.Stylový muž středního věku s takovým účesem může vypadat velmi sexy a atraktivní v očích slabšího pohlaví!

Výhody a nevýhody

Pánské účesy s oholenými chrámy mají své výhody, mezi které patří:

  • korekce tvaru obličeje.Kadeřnictví s oholenou světskou oblastí a objemným vrcholem může vizuálně vytáhnout kulatý nebo čtvercový obličej, což ho činí aristokratičtějším a rafinovanějším;
  • okamžité omlazení.Velkolepý účes pomůže odvrátit pozornost od vrásek, a dobrý styling vám umožní skrýt skutečný věk, pokud se zároveň změní styl v oblečení;
  • vytvoření jasného obrazu.Účesy s vyholenými stranami říkají předem o odvaze chlapa a jeho výbušné povaze.Tento účes vám nedovolí jít bez povšimnutí i v davu lidí a vždy vypadat nové, jen měnit styl.

Nevýhody jsou také přítomné, ale podle našeho názoru jsou zanedbatelné:

  • pravidelná instalace.Kluci se budou muset seznámit s pokožkou, gelem a fénem.Pouze s jejich pomocí vytvořit slušný styling;
  • je možné ztratit důvěru mezi obchodními partnery, pokud síla ducha a vnitřního kouzla nestačíprezentovat takový světlý účes a kombinovat jej s klasickým oblekem.

Odrůdy stříhání vlasů s oholenými chrámy

Jakýkoliv střih s oholenými chrámy a hřbetem hlavy se vyrábí na základě tradičních klasických účesů

) Anderkat

Jasně definované linie a filigránové lemování ostří dokonale odpovídají oholeným stranám.To je vzato jako základ pro mnoho stylistů provádět vzory, hady, postavy s pruhy a cik-cak.Hladké přechody zde nejsou k dispozici a nejdelší prameny zůstávají na okraji.

Horní uzel s oholenými chrámy

Tento účes je v poslední době velmi módní.Kombinace středně dlouhých vlasů nebo dlouhých vlasů s oholenými chrámy.Top uzel může být zvažován, jak na hlavách světových hvězd a stylových klucích.Velmi často, pro pohodlí, dlouhé prameny na koruně hlavy jsou sbírány do ocasu nebo volného svazku.

Figurální kresby na chrámech

Takové mistrovské dílo může vytvořit pouze profesionální stylista.K tomu se na základě krátkého stříhání vlasů na zadní straně hlavy a na spáncích provádí holení, kadeře a cik-cak s břitvou nebo vyžínačem.Talentovaní řemeslníci vytvářejí na hlavách svých klientů opravdová mistrovská díla.Pokud člověk postrádá pozornost ostatních, pak bude tento účes perfektní volbou.

Manbun

Je to dokonalý účes pro muže, kteří mají rádi dlouhé vlasy.Překlad názvu z angličtinyjako "mužská parta".To může být svlékl na zadní straně hlavy nebo na cigaretu sám.Současně oholená whisky přidá do obrazu maskulinitu.

Možnosti lze považovat za velmi odlišné od malých ocasů na korunce, po objemné nosníky vytvořené z dlouhých kudrlinek.

Pro informaci! Názory stylistů jsou rozděleny.Zákaz Maine s vyholenými chrámy se nazývá Top Knot a přečtěte si jeho variace uvedeného účesu.Zatímco jiní zástupci kosmetického průmyslu trvají na tom, že Top Knot je nezávislý účes, a jen účes s dlouhými vlasy bez oholených částí lze nazvat Meng Bang.

Polotovar a box

Boxing předpokládá přítomnost oholených chrámů, díky kterým je tvar co nejpřesnější. Políčko se provádí stejným způsobem, ale v tomto účesu bude délka srsti u korunky delší.Okcipitální a temporální zóny jsou zkráceny na nulu a hrana je prováděna podle růstu vlasů.Někdy může stylista doporučit, aby zanechal malý třesk, který může být česán zpět a ponechán ve volné formě, aby spadl na čelo.Pro polo-box se vyznačuje plynulým přechodem z dlouhých na krátké prameny.Jakýkoliv z těchto účesů vypadá dobře a nepotřebuje zvláštní péči.

Dětské hřiště

Další střih, ve kterém hraje oholený chrám důležitou roli.Forma „ hřiště “ mluví sama za sebe.Vlasy v parietální zóně jsou tvořeny poloostrovem a řezány tak, že tvoří úhlednou rovnou plochu.Takový dokonale hladký povrchNení dovoleno vytvářet pro každého stylistu, ale kvalitní práce vypadá velkolepě.

Hitlerova mládež

Hitlerova mládež - tato forma se také nazývá „ostříhaná jako němčina“, protože přišlaje to od lidí.Takové krátké vlasy s oholenými chrámy nosily v době války téměř všichni mladí lidé v Německu.Oholené zóny plynule přecházejí do prodloužení do uší a nejdelší prameny s rány na korunce.Rána byla nosena na boku nebo byla česaná, a forma byla opatřena lakem.Účes je velmi pohodlný na nošení a patří ke klasice, takže se dobře hodí jak k přísnému obleku, tak k džínám a tričku.

Iroquois

Kombinuje ultraširoké vlasy časových oblastí s protáhlými prameny na koruně, které jsou umístěny svisle na tvarově kontrastním hřebeni.

Tato forma vzala svůj původ z punks, ale dnes amatéři Iroquois se snaží, aby to příliš agresivní.

Poradenství! Pro podnikatele, kteří spolupracují s renomovanými firmami, je lepší tento obraz nepoužívat, aby se nezhoršoval negativní postoj partnerů.Také pro opuštění takových extravagantních roztoků, jako je tvorba Iroquoisu, se doporučuje pro lidi ve stáří.

Pro krátké vlasy: foto


PrůměrDélka: foto

]

Dlouhé vlasy s oholenými chrámy: foto


Možnosti stylingu

Pro každodenní a slavnostní styling se používají různé techniky.Pokud každý den stačí jen čistě položit čisté vlasy, můžete to opravit pomocí stylingových výrobků, pak slavnostní verze předpokládá česané vlasy, vysoké formy a svěží rány.To je zejména pravdivé účesy s oholenými chrámy a dlouhými rány.Pokud chcete mít pečlivý vzhled, dejte své rány hladce na stranu, a pokud chcete vytvořit "macho" vzhled, pak styling s hřebenem zpět a oholené chrámy bude ideálním řešením.

Když je vzor zaklepán na straně chrámu, měl by být otevřen co nejvíce.K tomu by měl být objem vlasů na korunce zvednut nebo položen na stranu.

Mužské stříhání vlasů s ocasem a oholenými chrámy se nosí dvěma způsoby, buď kvetoucími nebo ořezanými do vysokého ocasu nebo buchty.

Jakýkoliv střih s oholenými chrámy zdůrazňuje zvláštní styl a osobnost člověka.Mladí lidé jsou schopni rozhodnout o takovém střihu, ale zástupci středního věku budou moci ukázat svou mužnost.Není pochyb o tom, že módní pánské účesy, oholená whisky a stylový styling vám umožní vytvořit si vlastní styl a dokonalý vzhled.