Různé možnosti, jak pokládat rány pro muže

Moderní člověk má zodpovědný přístup k vytváření vlastního obrazu a stylu, což platí nejen pro oděvy, ale také pro účesy. Pokud dříve arzenál mužských účesů a účesů znamenal jen několik možností běhu, dnes stylisté a mistři nabízejí více než 100 typů účesů různých délek a tvarů. Například, mužské účesy s rány dnes jsou ceněny muži, protože zdůrazňují nejlepší rysy obličeje.

S pomocí rány je ve skutečnosti možné zakrýt jeden nebo jiný nedostatek vzhledu, vad a také disproporci obličeje. Každá verze obvyklého účesu se může dramaticky změnit, pokud je doplněna rány. Kadeřník může nabídnout protáhlý, krátký, rovný, asymetrický, hladký nebo v podobě víru, který je položen, to vše závisí na účesu a celkovém obrazu člověka.

Jaký je třesk v mužských srážkách?

Pokud vezmeme v úvahu účesy s rány pro muže, do dnešního dne, odrůdy a účesy a rány pro tyto účesy, nesčíslnémnožství. Nejčastěji však mistři praktikují návrh následujících typů rány:

 1. Rovný rovný- standardní verze rány, která bude působit na rovných hustých vlasech. Ideální s krátkými zastřiháváními, stejně jako se zastřižením modelu střední délky.
 2. Asymetrické- okraj na straně s postranním dělením pomůže upravit tvar obličeje s důrazem na nejlepší vlastnosti vzhledu člověka. Vypadá stylově na stříhání vlasů jakékoli délky a tloušťky.
 3. Krátké rány- často používané jako ostříhané hrany, jako je tomu u účesu Caesar. Upravuje tvar obličeje, dává člověku mužný vzhled, změkčuje ostrost obličeje.
 4. - Dlouhé rány- by bylo nejlepší podívat se na kudrnaté kudrlinky, stejně jako na česanou stranu. Dlouhé rány jsou často doplňovány krátkými nebo středně dlouhými mužskými účesy.
 5. Ragged- kaskádové a texturové řezání pramenů vám umožní dostat roztrhané rány. Vypadá perfektně s krátkými a středně dlouhými účesy, počínaje přísnými klasikami až po moderní a neformální styly.

Nejoblíbenější mezi moderními muži jsou otrhané a asymetrické rány. Stylisté zdůrazňují, že kadeře na čele mohou být položeny různými způsoby a neustále experimentovat s obrázky. Bangs mohou být položeny přímo nebo bokem, dozadu nebo nahoru, stejně jako ve formě víru nebo rozcuchaných pramenů. Může být narovnána železem pro vlasy, stejně jakozvlnění s pomocnými nástroji.

Komu?​​

Navzdory skutečnosti, že rány jsou častěji vnímány jako doplnění účesů žen a účesů, dnes většina mužů nosí účesy s různými typy forelcků. Při výběru těchto možností je třeba vzít v úvahu následující faktory - tvar obličeje, věk, základní střih, struktura a odstín vlasů, životní styl a celkový styl. Stylisté věří, že s pomocí rány můžete změnit obraz a vizuálně se stát mladším.

Pro informaci!Předchůdci rány, podle historických údajů, byli staří Egypťané, o čemž svědčí nástěnné obrazy. Také rány byly praktikovány starověkými Řeky, Indy a Římany a renesance ztělesňovala tlusté a rovné rány mužů.

Základním faktorem při výběru rány pro stříhání mužů je stále tvar obličeje. Například majitelé oválného tvaru si mohou vybrat jakýkoliv typ účesů a rány, vizuálně tenký kulatý obličej bude s prodlouženým tvarem uprostřed a zkrácenými bočními částmi ostříhat. Pro čtvercového obličeje průvodce doporučuje vybrat účesy s dlouhými rány, pro prodlouženou tvář - asymetrické účesy s šikmými rány.

Výhody takových srážek

Ať už na středně dlouhých účesech, krátkých účesech nebo modelech prodloužených účesů, budou vybrány rány, mistři rozlišují celý seznam výhod takového přídavku. Konkrétně:

 • třesky opravují tvar obličeje;
 • zdůrazňuje nejlepší rysy obličeje;
 • skrývá vady a vady;
 • omlazuje člověka navenek;
 • dává originalitu účesu;
 • vytvoří úplný živý obraz.

Mnoho účesů s rány se také používá jako zbraň proti předčasnému vypadávání vlasů. Masters zdůraznit, že s pomocí akcentů na rány, můžete skrýt plešatý skvrny nebo řídnutí vlasů. Tento obraz je navíc univerzální, kombinuje se všemi styly v oděvu a životním stylu člověka.

Pánské účesy s dlouhými rány

Pro mnoho mužů se rostoucí třesk stává velkým problémem, i když stylisté a návrháři zjednodušili situaci silné poloviny společnosti zavedením krátkých modelů stříhání vlasů s rány. Klasifikovat typy rány pomocí pánských účesů a jejich stylingových možností může být podle indikátorů délky vlasů - krátké, střední a dlouhé modely rány. Jako u dlouhých modelů rány, oni jsou děláni v následujících variantách srážek:

\ t
 1. Bob účes s objemnou zadní částí vlasů, stejně jako asymetrický prodloužený třesk.
 2. Osmdesátá léta ve stylu účesů se zkrácenými chrámy, objemným vrcholem a dlouhými šikmými rány.
 3. Střihy ve stylu grunge s rozcuchanými a vířivými stylingovými možnostmi.

Kromě toho mohou účesy s rány pro muže znamenat její prodloužený tvar v případě neformálních subkulturních proudů. Tyto motivy jsou více charakteristické pro adolescenty a mladé lidi, kteří s použitím excentrických účesůvyjádřit.

Účesy s krátkými rány

Pro většinu mužů jsou nejpřijatelnější krátké účesy, takže krátké rány jsou primárně v poptávce.Je možné vyzkoušet následující varianty obrázků:

 • Klasický střih box s krátkými třesky s dlouhými vlasy na korunce a krátkými chrámy, stejně jako s rány vpřed.
 • Hřiště a styling rány zpět s vysoušečem vlasů, hřebenem a prostředky pro upevnění vlasů.
 • Britové s bočním dělením as nárazy, což je také dosaženo pomocí kosmetiky.
 • Caesar s krátkým třeskem v podobě rovného ostří.
 • Ježek stříhání vlasů s vyčnívajícími prameny, včetně čela.

Samozřejmě, nejedná se o úplný seznam mužských účesů, které mohou naznačovat krátký třesk s řadou stylů.Stylisté a designéři ne diktují žádná omezení nebo omezení, takže člověk může neustále měnit směr, délku a strukturu a srážky a rány.

Pánské účesy s třesky na boku

Jak víte, objemový styling a česání na boku - to jsou charakteristické rysy účesů retro stylu mužů, z nichž většina je doplněna forelckem.Ale nejoblíbenější jsou následující možnosti:

 • Hitler Youth striktní stříhání vlasů s krátkými chrámy a šíji, boční rozloučení a česání vlasů na stranu;
 • Kanadský a Britové, jejichž rány střední délky jsou také česány do strany;
 • Moderní účesy ve stylu grungemohou být doplněny rány do strany.

Všechny možnosti dokonale zakrývají úhlovou a nepoměrnost tvaru obličeje a také vytvářejí jedinečný stylový obraz člověka. Šikmé rány s bočním stylingem zdůrazní jakýkoliv styl oblečení, harmonicky zapadající do každé věkové kategorie mužů.

Srážky s česanými rány nahoru

Jakékoli varianty účesů s třásněmi vzhůru zdůrazňují tvar obličeje u muže, perfektní ovál, stejně jako mužnost a velké rysy obličeje. V tomto stylu, rány jsou položeny s několika modely účesů, jmenovitě:

\ t
 • oblast sportovního stříhání s krátkými rány;
 • retro účes Elvis se zámotkem na čele;
 • přísná britská žena s možností účesu zpět.

Všechny tři možnosti jsou dnes pánské módní trendy, stačí se podívat na fotografie mužských modelů v lesklých časopisech.

Účesy s rány

Vlasový styling vám umožňuje plně otevřít obličej, ukazující ovál obličeje a rysy vzhledu člověka. Proto, s výraznými nedostatky ve vzhledu, tato možnost není praktikována pokládání. Ale zadní rány budou vypadat velkolepě na následujících účesech:

 • Zkosený střih, který vyžaduje hladkou úpravu vlasů;
 • elegantní styl středně dlouhého střihu ve stylu Elvise Presleyho;
 • Hitlerova mládež také přijímá vlasy z hladkých pramenů.

Pouze tím, že má rovné a husté vlasy, může člověkdosáhnout dokonalého designu.V opačném případě to bude vyžadovat hodně úsilí a použití stylingových výrobků k opravě účesu.

Účesy s přímými rány pro muže

Rovnoměrné rány jsou dnes velmi vzácné mezi zastřihováním moderních mužů, takže do této kategorie spadá jen několik modelů.Jmenovitě:

 • trendová fazole s hladkými, rovnoměrnými vlasy a rovnými dlouhými rány do linie obočí;
 • podle účelové srážky, která prošla změnami, ale implikuje přímý okraj.

Chcete-li vytvořit podobný obraz, musíte nejprve získat luxusní rovné vlasy, sekundárně, abyste získali souhlas od velitele.Faktem je, že takové srážky nejsou vhodné pro každého člověka.

Výběr účesu s třesky v závislosti na délce vlasů

Módní účesy budou považovány za neúplné, pokud k nim nebudou připevněny rány.Výběr účesů a rány přímo závisí na délce srsti, kterou má člověk.Nejpraktičtější a nejoblíbenější jsou krátké účesy, ve kterých mohou být stejné krátké rány položeny na jednu stranu, záda, rovné, hladké nebo vířivé.Volba pro střední vlasy je rozmanitější, může to být texturní, roztržené nebo hladké rány.

Pro průměrnou délku srsti jsou takové druhy rány vhodné jako asymetrické, rovné, šikmé, mleté ​​a odstupňované rány.Srážky a rány takové délky vyžadují neustálou péči a styling, aby se zachoval původní tvar účesu.Dlouhé zastřihávání musí být s dlouhým třeskem pro konečný holistický obraz a jeho odstupňované prameny jsou nejvhodnější.

Závěr

Bangs jsou přídavkem ke stříhání vlasů jakékoli délky, tloušťky, tvaru a odrůdy, i když hovoříme o přísných účesech mužů. Někteří muži s pomocí forelock mohou upravit tvar obličeje, jiní zdůrazňují jejich rysy obličeje. Rovné rány dávají obrazu vzhled modelu, asymetrický - stylový a výstřední. Roztrhané zámky vizuálně dělají muže mladšího a pokládají rány zpět nebo na jednu stranu vypadají přísně a odvážně.