Ruská herci s plnovousem a knírkem: fotografie talentovaných vousatých mužů

Moderní show business neúmyslně se stal hlavní trendsetter a propagaci trendů, a mnoho filmových hvězd a popové hvězdy mohou podporovat životní styl a vzhled. Když se móda dotkla mužova vousu, mnoho slavných osobností okamžitě změnilo svůj obraz, vzdalo hold módě a pracovalo na vlastním sebezdokonalování a vytvoření spolehlivého obrazu.

Mnoho fanoušků se obrací na stylisty a holiče s požadavkem, aby se vousy jako slavní herci z Hollywoodu a ruské kinematografie. Není žádným tajemstvím, že po propuštění Iron Manu, mnoho mužů začalo nosit vousy Tonyho Starka, přesně jako po vzhledu Jacka Sparrowa s jeho odpornými vlasy. Ruská herci s plnovousem nejsou v těchto hnutích horší a také diktují módu pro strniště a vlasy.

Ruské subjekty

V posledních letech ruská kinematografie pokračovala v hodnocení vysoce kvalitních filmů a televizních seriálů, díky čemuž na obrazovkách častěji blikají lidé z řad médií. Slavní herci a nováčci v této oblasti chytí před diváky vousy a kníry s výsledkempouze zvýšit poptávku a popularitu tohoto obrazu.Proto mnoho publikací publikuje vousy domácích filmových hvězd aktivně as velkou hrdostí.

Konstantin Khabensky

Tento herec vydal v sérii „Metoda“ tlustý barevný vous pro obraz asketického a přísného vyšetřovatele.V reálném životě, Constantine ještě nepřišel nést takovou vegetaci.

Sergey Svetlakov

Herec sehrál roli ve filmu „Vánoční stromky 2014“, kde napodoboval obličejové vlasy ve stylu Antona Pavloviče Čechova.Herec nemusel pěstovat vousy, líčení umělci využili faktury.

Vladimir Yaglych

Mladý herec zářil na jevišti bez vousů na obličeji a ukázal svou odvážnou atletickou tvář.Na obrázku „Warrior“ však jeho tvář zdobila elegantní vousy, které mu dodávaly pevnost, eleganci a šlechtu.Teď herec a v reálném životě dávají přednost malým vlasovým vlasům.

Fyodor Bondarchuk

Fyodor Bondarchuk je považován za pravého a prvního nositele trendu v ruském show businessu.Zpočátku byl vous kompenzován za nedostatek vlasů na hlavě a dnes si nikdo nedokáže představit Fedora bez vousů, což mu dává kouzlo.


Vladimir Mashkov

Tento herec také poprvé propustil své silné vousyve filmu, v tomto případě mluvíme o obrazech "Ash", "Gregory R." a dalších.malby, ve kterých si Vladimír dal na vousy make-up, ale žádný z diváků by o této skutečnosti neuvažoval.

Daniel Kozlovsky

Tento mladý herec a mazlíček žen vzrostl vousem pro film "Duhless" a toto období trvalo několik měsíců. A na jednom z obrázků musí herec oholit vousy, což bylo docela riskantní, s ohledem na to, kolik úsilí a času to trvalo.

Grigory Dobrygin

Tento herec musel opakovaně měnit svůj obraz, včetně pěstování vousů. Za prvé, vousy byly potřebné pro roli v "nejnebezpečnější muž", pak pro film "Territory". Od té doby herec zřídka opouští vlasy.

Kníry bez vousů

Zatímco mnoho mladých herců naší doby roste vousy, aby vytvořili módní a populární obraz, do paměti ruské kinematografie se vtiskly slavné kusy knírků, které před diváky nikdy neblikaly bez jejich barevných knírek a nahrazovaly je vousy.

Michail Boyarsky

Ruský herec s knírkem, nejen známý v domácím prostoru, který by si jen těžko dokázal představit bez jeho knírku. Vzpomínka na Rusy, dva doplňky jsou spojeny s Fedor Boyarsky - klobouk a knír, vegetace se stala skutečným trendem a barvou Michaela.

Pro informaci!Mustache Boyarsky poprvé na souboru D'Artagnan a tři mušketýři byl spálen make-up umělcem.

Vladimir Vysotsky

Brutální a odvážný obraz Vladimíra Vysockého je nejen zásluhou jeho bohatého hlasu a zabarvení, ale také jeho knírkem nad horním rtem. Je těžké si představit, že by tento velký muž v oblasti tvořivosti bez jeho knírku.

Závěr

Ruská kinematografie vyžaduje od herců spoustu práce, a to nejen na rolích a obrazech, ale také na změně vzhledu, dokonce i pěstování knírek a vousů. Téměř 90% herců v ruské kinematografii vyrostlo vousy o jednu roli po několik měsíců a většina z nich se natolik spojila s obrazem, že si dlouho nehrají vousy. Jen několik z nich použilo náplast vousů a knírek.