Remington Beard Trimmers (Remington): Recenze značky

Péče o externí data není ve skutečnosti o nic méně u mužů než u žen, zejména pokud jde o vousatých mužů.Vlasy na obličeji jsou nejnovějším trendem, který vyžaduje velkou pozornost a úsilí, ale zaručuje velkolepou proměnu člověka.Pro simulaci knírek a vousů vytvořili odborníci řadu nástrojů a elektrických spotřebičů, včetně vyžínačů.

Střihač vousů Remington je prací vysoce profesionálních specialistů, kteří vytvářejí kvalitní a trvanlivá zařízení pro muže.Výrobce přebírá výrobní sílu v Číně, ale patří americkému koncernu Spectrum Brands.Značka má důvěru mužů a holičů, protože holicí potřeby a spotřebiče mají bohatou funkčnost a kvalitu.

Vlastnosti a výhody vyžínačů Remington

Dnes jsou vyžínačky Remington uznávány jako nejlepší mezi konkurenty.po celém světě.Každý detail zařízení je vysoce kvalitní, vyrobený z odolných trvanlivých materiálů, výrobce poskytuje vysoce kvalitní montáž, dlouhou životnost.Pro různé spotřebitele poskytuje značka širokou škálu zařízení s různými cenami a funkčností.

Hlavní výhodné rysy vyžínačů značky Remington lze považovat za výhodné.následující kritéria:

 • chlupy vysoké kvality s různou délkou a tloušťkou;
 • antibakteriální potahování nožů pro ochranu kůže před podrážděním a patogenní flórou;
 • vakuově zabudovaná technologie, jejíž funkcí je nasát řezané chlupy do speciální nádoby;
 • robustní a ultra ostré nože;
 • je možné použít vyžínač pro suché i mokré holení štětin;
 • provoz je možný i ve sprše;
 • kompaktní modely jsou vhodné pro skladování díky speciální smyčce pro zavěšení;
 • standardní a 2 vakuové trysky v sadě nářadí, kromě toho je k dispozici široká tryska pro ředění husté vousy;
 • ukládání titanu na lopatky je činí dlouhodobě v provozu;
 • Je možné nastavit hřeben na tryskách.
Znalecký posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů.41]
„Vyžínače od společnosti Remington si můžete zakoupit prostřednictvím internetu na oficiálních stránkách výrobce, v maloobchodních prodejnách a prodejnách profesionálních přístrojů od kadeřníků a holičů.Prakticky všechny modely mají dostupné ceny. “

Navzdory velkému množství silných stránek má zastřihovač vousů Remington několik nevýhod.Je třeba ho dobíjet častěji, protože životnost baterie je krátká, čepele vyžadují mazání, je zde také ostrý přechod režimů, což je důvod, proč odborníci nedoporučují přepínání trysek během řezání.K tomustejná zařízení se prodávají bez speciálních krytů.

Charakteristika

Hlavní rozlišovací znaky těchto zařízení značky Remington spočívají v úzkých čepelích se speciálními zuby, takže stříhání vlasů a modelování je prováděno rychle, snadno a co nejpřesněji. Recenze pouze potvrzují, jak snadno přístroj zvládne s kníry, nádrží a vousy. Vlastnosti vyžínačů pod touto značkou zahrnují následující vlastnosti:

 • kosmetické modely lze použít k úpravě obočí;
 • zařízení se svislou řeznou částí pro odstranění přebytečných chlupů v nose nebo uších;
 • existují univerzální úpravy vyžínačů pro práci s vousy a kníry;
 • trimry mohou být baterie, síťové nebo kombinované;
 • baterie zaručuje 40-60 minut provozu, je zde indikátor pro signál o baterii;
 • mnoho modelů má stojan pro nabíjení zařízení;
 • titanový povlak chrání pokožku v kontaktu s noži před podrážděním a pronikáním patogenní flóry;
 • existuje další podsvícení funkce;
 • zařízení se nabíjí po dobu 5-10 minut;
 • můžete zastřihovač vyprat pod vodou, což nemá vliv na funkčnost a kvalitu práce.

Díky závěsu může být zařízení uloženo v zavěšené poloze. Mnoho modelů se dodává s pouzdrem, ve kterém lze nástroj skladovat. Ceny umožňují mnoha mužům nakupovat trimry různých modelů.

Způsob použití

Chcete-li použít zastřihovač Remington, budete muset připravit vlasy na obličej, a to, mytí, sušení a hřeben. Dále zařaďte zařízení do sítě, vyberte potřebnou trysku pro modelování a pak pokračujte v postupu. Nejdříve odstraňte chlupy zastřihovačem v oblasti tváří a chrámů, pak přejděte na bradu a knír. Přepněte rychlost práce a příslušenství musí být oddělené, nikoli během holení.

Na konci budete muset vyjmout všechna příslušenství ze zastřihovače, aby se oholily další vlasy na obličeji, aby se vousy a kníry lemovaly. Začněte s tváří a dokončete krk. S použitím kosmetiky můžete aplikovat zastřihovač pro mokré holení. V takovém případě se na holicí plochu aplikuje pěna nebo gel, provádí se stříhání vlasů a holení, a pak se kosmetika vymyje z obličeje a zařízení.

Populární modely

Veškeré zastřihovače vousů Remington si poradí se štětinami různých délek a tloušťek, je důležité je používat pouze řádně a poskytnout zařízení všechny podmínky pro skladování. Tvůrci vyžínačů Remington nabízejí širokou škálu modelů a jejich modifikací, ve kterých se můžete skutečně zmást. Odborníci proto identifikovali 3 z nejúspěšnějších a nejkvalitnějších modelů různých cen a funkčnosti.

 1. MB4030je nejjednodušší a levnější model s pěkným designem, kompaktní velikostí a hmotností. Přístroj je určen pro řezání nebo holení vousů a knírek, jeho váha je 180 g, pracuje buď ze sítě nebo z baterie po dobu přibližně 40 minut. Dva tipy slibují 18režimy od 0,5 do 18 mm. Další funkce jsou považovány za skládací zastřihovač a přítomnost indikátoru nabíjení.
 2. MB 6550- pokročilejší model pro fanoušky experimentů a tučných obrázků. Výhodou je moderní design, rozumná cena a všestrannost. Hmotnost je 200 g, baterie je vyrobena z lithia, zařízení trvá přibližně 1 hodinu bez sítě a nabíjení trvá přibližně 5 hodin. Pro ořezání připojených 7 trysek pro řezání od 2 do 16 mm je šířka nože vyrobeného z titanu 32 mm. Přístroj automaticky ostří ostří, má indikátor stavu baterie a má také funkci nastavení režimů během provozu.
 3. TOUCH CONTROL- nový model, který drží krok s dobou a inovačním vývojem, ale je mnohem levnější než konkurenční značky. Zastřihovač má ovládat futuristický unikátní design. Krok nastavení trysek je 0,1 mm, tj. Maximální přesnost, vlasy mohou být řezány od délky 0,4 do 18 mm. Titanová čepel a samobarvící, stejně jako 3 rychlostní nastavení, 40 minut autonomního stříhání vlasů - to je REMINGTON TOUCH CONTROL.

Více informací o dalších značkách zastřihovačů se můžete dozvědět z jednotlivých materiálů:

Cena

Hlavní výhodou jakéhokoli vyžínače od světové značky Remington je řada modelů a cen. Najít nejlepší možnost může každý člověk podle svých schopností a potřeb. Nejvhodnější modelNapříklad Remington MB4030 stojí pouze 2300 rublů, pro vyžínač MB 6550 budete muset zaplatit 3800 rublů a módní a vylepšený model TOUCH CONTROL bude stát 5 100 rublů.

Závěr

Dnes je nalezení slušného protějšku vyžínačů Remington téměř nemožné, protože vysoce kvalitní a multifunkční zařízení jsou mnohem levnější neždalších značek a značek po celém světě.Podle mnoha kritérií výběru specialistů bude vedoucím výrobcem Remington.Všechny modely se vyznačují ergonomií, dlouhou životností a přítomností antibakteriálního nátěru nano-stříbro.