Profesionální zastřihovače vlasů pro vousy a kníry: co to je a kolik stojí?

Pro zachování čistého tvaru vousů a knírek je nutné použít speciální nástroje. Profesionální nůžky na vousy a kníry vám ušetří neustálé výlety do salonu, aby se vyčistily vlasy.

Hlavní věc je získat talent pro vlastní styling vousů, oříznout jeho hrany psacím strojem a můžete zapomenout na stálé výdaje spojené s tímto procesem. Na správnou volbu, typy strojů a mluvit v dnešním článku.

Co je zastřihovač vousů a knírů?

Stroj, pomocí něhož můžete jak stříhat vlasy na obličeji, tak dávat jí efektní tvar, se nazývá zastřihovač. Použití tohoto stroje nevyžaduje určité dovednosti a dovednosti. Je snadno ovladatelný a zcela bezpečný.

Čepel stroje se nedotýká pokožky, proto je vyloučeno její podráždění a možnost řezání. Tryska reguluje určitou délku vlasů. Pomocí různých příloh můžete vytvořit komplexní tvar vousů. Zařízení je zároveň cenově dostupné. Moderní modely jsou vybaveny řadou příloh, z nichž jedno je tenké, což vám umožní odstranit vlasy v nose a uších.

Odrůdy

Všechny vyžínače vousů jsou rozděleny do tří typů: univerzální, profesionální a pro domácí použití. Podívejme se, jak se od sebe liší.

Univerzální holicí strojek je dodáván se standardními tryskami, pomocí kterých můžete zkrátit délku vousů a upravit ostří na hlavě. Tato možnost je ideální, protože kombinuje multifunkčnost a pohodlí. S jeho pomocí nebude možné vytvořit žádné složité formy, ale je možné udržet čistý a dobře upravený vzhled vlasů.

Profesionální vyžínače jsou vybaveny řadou funkcí. Jejich použití znamená, že osoba má určité dovednosti pro práci s těmito nástroji. S jejich pomocí můžete vytvořit nejsložitější formu vousu a uspokojit nejnáročnějšího zákazníka. Tyto stroje jsou dražší než jiné, ale tato cena je odůvodněna výkonem, kvalitou a dlouhou životností.

Trimry pro domácí použití jsou vybaveny minimálním souborem možností a mají tedy nejnižší cenu. Jsou vhodné pouze pro ořezávání vlasů.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Pro kvalitní péči o vousy a účes se doporučuje dát přednost profesionálnímu psacímu stroji. Tento vyžínač se vyznačuje přítomností široké sady trysek, kvality řezného nože, výkonnější baterie aodpovídající cena. “

Kritéria výběru

Před rozhodnutím o tom, který model má koupit, je třeba věnovat pozornost následujícím kritériím:

  • potraviny . Univerzální vyžínače vousů používají kombinovaný druh potravin. Takové zařízení v místnosti může pracovat ze sítě, a pokud není v blízkosti zásuvky, může začít přes baterii;
  • počet trysek . Lepší jsou trysky, které mají více svazků. Každá součást sady pracuje na řešení konkrétního problému, který umožňuje realizovat spoustu nápadů. Také stojí za to věnovat pozornost tomu, že v balení je obsažen speciální kartáč na čištění hran a krytu;
  • složení řezného nože.Při výběru zastřihovače se doporučuje věnovat zvláštní pozornost kvalitě nožů. Doporučujeme zakoupit modely s keramickými lopatkami nebo keramikou s přídavkem titanu. Tyto sloučeniny nevyžadují zvláštní péči a pravidelné mazání, stačí je vyčistit od vlasů a prachu;
  • dobrý design a pohodlí.Než vyložíte peníze na drahý profesionální vyžínač, měli byste ho držet a otočit do rukou. Přístroj by měl dobře zapadnout do pracovní ruky, nesmí být příliš těžký nebo nepříjemný. V opačném případě jeho použití povede k únavě a nepříjemnostem, což bude mít negativní vliv na kvalitu stříhání vlasů
  • .

Způsob použití

Vyžínač pracuje jako profesionální holicí strojekočekávejte, že to bude fungovat hned. Nějakou dobu trvá, než se ruka naplní a potom oříznutí vlasů na vousu bude trvat jen několik minut.

Nejdůležitějším bodem kvalitního výsledku je správný výběr trysky, která také přímo závisí na zkušenostech. Před holením se doporučuje vyzkoušet, jak každá tryska v soupravě funguje. Poté bude snazší zvolit nejvhodnější variantu pro vousy. Pokud se i vy nebojíte brouzdat si vousy, vezměte si zastřihovač a navštivte salon. Nechte si vybrat trysku na vlastní pěst a ukázat vám, jak ji správně použít, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Po práci se strojem by měly být trysky a ostří, které byly použity pro řezání, vyčištěny a opláchnuty pod tekoucí vodou. V některých sadách je speciální štětec, který stačí natřást vlasy a prach, který se nahromadil na čepeli.

Během procesu ořezávání je stroj držen v jednom úhlu sklonu a jeho postup probíhá hladce bez ostrých trhlin od jednoho okraje vousu k druhému.

Důležité!Pro oříznutí oblasti krku se trimr nepoužívá žádným způsobem. Normální bezpečnostní holicí strojek je vhodnější pro vytvoření dokonalého výstřihu.

Populární modely vyžínačů

Wahl nerezová ocel Lithium Ion +

Tento profesionální zastřihovač je velmi odolný a může pracovat bez dlouhého zastavení. Čepel nože v tomto modelu je vyrobena z nerezové oceli a je doplněnaExistuje více než dvě desítky trysek, které vám umožní simulovat i ty nejsložitější formy vousů.Součástí balení je také tryska pro ořezávání vlasů v uších a nosu.Bez sítě na baterii zařízení pracuje přibližně 4 hodiny.Cena tohoto stroje je v rozmezí 9 tisíc rublů.

Moser 1531

Tento model univerzálního vzhledu se vyznačuje kvalitou a příjemným designem.Z akumulátoru může tento vyžínač pracovat hodinu, což je dostatečné množství k obnovení tvaru vousů a odstranění všech zbytečných.V soupravě nejsou žádné nástavce, takže se používá pro běžnou péči o vousy bez modelování, ale jednoduše ořezávání vlasů.Dodává se se speciálním kartáčem pro čištění lopatek.Cena zastřihovače 2500 rublů.

Další informace o vozech tohoto výrobce.

Philips BT 7210

Tento zastřihovač vlasů a vousů má velmi užitečnou funkci vakuového odsávání.V průběhu práce nechává okolní oblast čistou, nezávisle na sobě sbíranými vlasy.V tomto procesu vyžínač zastřihává chloupky, což umožňuje nejpřesnější a hladší řez.

Baterie se nabíjí po dobu jedné hodiny, zatímco v autonomním režimu umožňuje stroji pracovat také hodinu (s rezervou 15 minut).

Čepele z nerezové oceli mají samoostřicí funkci a mohou být instalovány ve 20 různých směrech pro různé délky stříhaných vlasů.Cena takového zařízení se pohybuje od 6500 do 7000 rublů.

Další informace o strojích tohoto výrobce.

Závěr

Článek se plně zabývá tématem vyžínačů. Zjistili jsme, jak se nazývá zastřihovač vousů, jak je vybaven, jak to funguje a kolik stojí. Je důležité, aby se stroj řádně staral, a bude sloužit svému majiteli po mnoho let.

Je důležité rozhodnout, na co potřebujete stroj na holení vousů, jak často ho plánujete používat, a teprve pak zvolit model, který potřebujete. V každém případě se doporučuje zaměřit svou pozornost na profesionální ořezávače, které jsou mnohem dražší, ale jsou multifunkční a snadno zvládnou proces vytváření stylového, nádherného vousu a knírkového tvaru.