Prodloužení vousů: chirurgie nebo domácí léky?

Nastal čas, kdy móda pro husté vousy nahradila hladce oholené muže a lehké štětiny. A všechno by nebylo nic, ale pěstování vlasů na obličeji není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Proto mnoho lidí přemýšlí o tom, jak si doma můžete postavit vousy a dále zhuštění vegetace.

Přirozeně, genetická data hrají velkou roli, ale trpělivost a implementace určitých doporučení jsou také důležité body, které pomohou zvětšit vousy a rychleji růst. Pokud tyto metody nepomohou, můžete požádat o pomoc lékaře. V tomto článku budeme hovořit o všech známých metodách a jejich účinku.

Jak pěstovat vousy doma

Aby vlasové vlasy nerostly huňatě a nezvyšovaly se, potřebujete především:

  • revidovat svůj životní styl,
  • nasycení těla vitamíny vyváženou stravou;
  • vzdát se špatných návyků.

Pokud se provádí každá z těchto položek, ale není žádný účinek, doporučuje se navštívit endokrinologa. Specialista zkontroluje hladinu hormonů a pokud jsou všechny indikátory normální, je třeba vzít vše do vlastních rukou.


V našemčas v lékárnách, můžete si koupit obrovské množství sprejů, mastí a pleťových vod, které vám umožní zvýšit růst vlasů a aby vlasy tlustší i doma bez doporučení lékařů.

Poradenství! Před získáním těchto prostředků se doporučuje pečlivě prozkoumat jejich složení.Pokud seznam obsahuje minoxidin, pak je lepší odmítnout použití tohoto léku, takže to později nebudete litovat.

Všechno je velmi jednoduché. Minoxidil pronikající epidermis aktivuje práci vlasových folikulů a zvykne si na ni.Když nástroj přestane být aplikován na vlasy, růst se zastaví a navíc se vlasy samy stanou matnými, vypadnou a rozdělí se.Proto při výběru zahušťovadel vousy dávejte pozor a nic nepoužívejte.

Tipy pro zvýšení růstu vlasů

Někdy, s cílem zlepšit stav vlasů na obličeji a zvýšit jejich růst, stačí velmi jednoduchá manipulace.Účinek se nezdá tak rychlý jako léčiva, ale účinek bude dlouhý a neškodný pro vlasové folikuly.

Kolečko nebo lopatkový olej nakupujte a vmasírujte do kořenů chlupaté části vousů.Tento postup se doporučuje provádět dvakrát denně denně po dobu půl hodiny.Před použitím se olej s výhodou zahřívá, aby se aktivovaly všechny potřebné složky v jeho složení.

Jednou nebo dvakrát týdně zhotovte masky, které zahrnují hořčici nebo horkou červenou papriku.Takové postupy se zahřívají.vlasové folikuly, rozrušit je a tím aktivovat jejich práci, a proto růst vlasů.

Důležité!Hořčice a horké pepřové masky by měly být používány opatrně a se silným pocitem pálení, které by neměly být tolerovány a vymyty, aby nevyvolaly popáleniny a zčervenání! Po odstranění masky je nutné pokožku namazat zklidňujícím krémem po holení.

Dobře pomáhá zintenzivnit práci masky na spaní vlasových folikulů s bezbarvou hennou. K tomu, koupit suchý prášek z této byliny, která je zředěna v teplé vodě za vzniku husté kaše. Maska se aplikuje na problémové oblasti a udržuje se asi 15-20 minut, pak se důkladně omyje. Henna nejen posiluje vlasy, ale také aktivuje jejich růst.

Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit tloušťku vousů a urychlit růst vlasů, ale neměli byste vše používat v řadě bezmyšlenkovitě, zvolit si nejvhodnější metody pro sebe a pravidelně je používat. Pouze v tomto případě k dosažení požadovaného účinku.

Rozšíření chirurgických vousů

Existují případy, kdy genetika nebo nemoci působí proti mužům. V takových případech, vousy, vousy, iborod nerostou vůbec nebo rostou na místech, která vypadá spíše neesteticky. Když se všechny domácí techniky pokusily aktivovat růst vousů a pokud vůbec nerostou, můžete se obrátit na lékaře, kteří vám pomohou.

V dnešní době, moderní technologie, existuje mnoho způsobů. Problémy můžete zesílitpomoc při transplantaci vlasů v problémových oblastech. Dnes je tento postup prováděn téměř bezbolestně a moderní stroj pro stavbu vousů vám umožní dělat vše rychle a efektivně. Po 4 hodinách se může každý člověk stát majitelem plné tlusté vousy. Současně zůstává péče o nové vlasy stále stejná. To může být oholené, řezané, a péče stačí více aktivní než dříve.

Pro informaci!Dnes je postup transplantace vlasů v oblasti obličeje prováděn nejen bokovky. Často, muži, kteří chtějí, aby jejich vousy tlustší nebo odstranit viditelné vady jít na kliniku. Pokud dříve takové operace byly prováděny pouze několikrát za rok, nyní je lékaři dělají téměř denně, aby uspokojili každého.

Na závěr chci doplnit následující. Dnes, jak se ukázalo, je otázka, jak pěstovat vousy, zcela irelevantní. Existuje mnoho léků pro místní použití, lidové prostředky, v extrémních případech můžete použít pomoc chirurgů. Hlavní věc pro muže je zvolit optimální metodu pro řešení jeho problému a žít šťastně s hustým hustým vousem!