Proč se dívky vzdávají chlapců: 6 společných důvodů

Otázky o tom, co žena chce, znamenají spoustu odpovědí a nedostatek konsensu.Muži a ženy jsou uspořádáni jinak, proto není třeba se snažit pochopit ženskou povahu a logiku.Muži se zvláště obávají otázek, které žádná dívka nebude tolerovat, aby neztratila své dispozice a sympatie.O tom, proč se dívky vzdávají chlapců, jsou přední psychologové připraveni sdílet tipy.

Ženská psychologie je tak různorodá, že to může vyústit v dlouhý seznam položek, které ženy nejsou připraveny vyrovnat.Díky sociálním průzkumům, statistikám psychologové shrnuli nejvyšší seznam nejčastějších důvodů, kvůli kterým dívky opouštějí své přátele.S vědomím toho, miliony mužů by si dokázaly udržet svůj vztah, vymýtit v sobě takové přestupky a chyby.

Hlavní důvody, proč se dívky vzdávají chlapců

I když sledujete film „Co ženy chtějí“, bude velmi těžké najít odpovědi na otázky o ženách.Pouze skutečně milující a pozorný člověk může částečně porozumět psychologii žen, a proto mnoho mužů dělá chyby a nenapravitelné přestupky.Najít cestu k srdci, které se vám líbí.nebo udržet stávající vztahy, musíte odstranit všechny důvody, které ženy opustí.

Selhání

Často muži nerozumí problémům, které způsobují, že se vztahy rozpadnou, aniž by samy viděly chyby. Mluvit o tom, proč holky házejí kluky bez důvodu, je nepraktické, protože vždy budou důvody. A nejběžnější z nich je selhání chlapa. Jen málo žen je přitahováno k těm, kteří prostě jdou s proudem, ne usilují o růst a rozvoj.

Úpadek a nedostatek vyhlídek naznačuje, že člověk není připraven udělat něco, aby se stal sám sebou, jako samostatná jednotka. Ženy od přírody budou vždy usilovat o takové muže, kteří jí mohou dát důvěru v budoucnost. A nejde o dokonalost a obezřetnost paní, ale o její instinkt budovat rodinu a narození dětí, které budou muset být krmeny, oblečeny a vzdělávány.

Slabost

Každá žena potřebuje muže, který bude silnější v duchu a charakteru. Sáhne po takovém muži, dá mu otěže vlády a rodiny, důvěřuje všem potížím a snahám, zatímco zůstane slabou a bezbrannou dívkou. Člověk se silným charakterem musí vždy věřit v sebe a své schopnosti, mít pevné postavení a koncepty v životě.

Psychologové označují 4 hlavní znaky slabého charakteru člověka, a to:

  • spáchání trestného činu pro účelypředvádění;
  • mzdy a neschopnost odmítnout jinou osobu;
  • strach a neschopnost poukázat na chyby jiné osoby, odkazující na neochotu urazit osobu;
  • neposkytnutí včasné pomoci osobě v nouzi.

Slabá postava se projevuje tím, že člověk je v mnoha věcech méněcenný než žena, nemůže řešit problémy na vlastní pěst a v případě obtíží, které vznikají, může být zpanikařena a vyděšená.S takovým partnerem bude muset žena vzít na své ramena veškeré břemeno odpovědnosti a ať už ji potřebuje, rozhodne se pro sebe.Ale ve většině případů, pokud člověk nemá vedoucí postavení ve vztahu, bude brzy zanechán bez partnera.

Není žádná láska

Na počátku vztahu mezi mladými lidmi je vždy euforie, klid, emoce a vášeň.To je posíleno vzájemnou sympatií, hormony, prvním kouzlem druhé poloviny.Časem však život a rutina ve vztazích nudí nejen emoce a vášeň, ale i pocity.Po nějaké době se chce dívka s chlapem rozloučit jen na jeden dobrý důvod - v prázdnotě duše.

Poradenství!Pozorný člověk dříve nebo později bude mít pocit, že jeho miláček nemá žádné pocity na intuitivní úrovni.Hlavní věc je nezasahovat do sebeklamu a iluzí, ztrácet jeho a jeho čas.Najít řešení problému bude v průběhu upřímné konverzace.

Pokud otevřeně prohlásí člověku, že ho nemiluje, jedná se o patovou situaci, bez možnosti řešení.Mnoho mužů se zavazujepokusy udržet dívku, aniž by si uvědomily, že vyhlídky na společnou budoucnost jako takovou, ne. Vkládat vztahy na pozadí soucitu nebo útěchy znamená nerespektovat sebe samého. Vzhledem k tomu, že člověk je přirozeně silný a odvážný, musí situaci přiměřeně přijmout a nechat dívku volně plavat.

Flirt a úzká komunikace s ostatními dívkami

Nejčastěji dívka nabízí, že opustí svého přítele kvůli jeho nevěře, příliš drzému chování, tendenci flirtovat s jinými dámami. Téměř 99% ženského obyvatelstva sní o tom, že si „uchopí“ svého věrného a oddaného partnera pro sebe, aby jim věřili celým svým životem a nejlepšími roky. Je to kritérium věrnosti, které dívky hledají především a hodnotí pohled na vztah s chlapem.

Pokud si člověk vybere slušnou dívku pro sebe, je nesmírně důležité respektovat nejen její, ale i vlastní volbu. Pouze formovaní jedinci chápou a uvědomují si důležitost čistého vztahu bez neautorizovaných osob a zrad. Pokud si dívka všimne pohledů svého miláčka ve směru na jiné dámy, stejně jako oznámení podvodu a zdrženlivosti, nedůvěra bude dříve či později končit prasknutím vztahů, i když není chycen horký.

Není společná budoucnost

Na začátku vztahu mladí lidé neprokazují své skutečné potřeby a touhy a snaží se vypadat dobře a správně. Ale po nějaké době si jeden nebo oba začínají uvědomovat, že za maskou dobrého a pohodlného partnera je zcela skrytýjinou osobu.A v takových chvílích může dívka učinit jednoznačné rozhodnutí pro sebe - s tímto mužem nemá žádnou budoucnost.

Člověk může být navenek dobrý, vnitřně bohatý a slibný, ale ne vhodný pro dívku, protože má odlišné životní cíle a priority.Pracuje například potem své tváře, aby změnil staré cizí auto na nové auto posledního roku výroby, což dokazuje jeho hodnotu pro sebe a své okolí.Zatímco pro ni je prioritou bydlení, hypotéka, porod.Když si dívka uvědomila, že budou mít jinou budoucnost, často opouští chlapa.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Psychologové trvají na tom, že při setkání s dívkou je nesmírně důležité, aby se člověk choval přirozeně, nesnažil se být lepší než on.Pokud se v počátečním stadiu budování vztahů budou pravdivě a upřímně hovořit o cílech v životě ao plánech partnerů proti sobě, v budoucnu se lze vyhnout nedorozuměním a bolestivému oddělení.

Intimní strana

Většina mužů v intimní sféře vztahů se zaměřuje na své vlastní potřeby a touhy, aniž by věděla, co jejich partner potřebuje.Muži si myslí, že ženy potřebují pravidelný sex, komplimenty a pozornost.Ano, to je přesně to, co je dostačující v počáteční fázi vztahu, kdy je dívka pod vlivem hormonů a vášní.

Nejběžnějšídůvodem prolomení vztahů je hypersexualita člověka, to znamená, když je člověk fixován na neustálý sexuální život v době, kdy žena na to není vždy připravena. Existují také opačné situace, kdy je pro člověka zajímavější sledovat televizi s lahví piva nebo hrát počítačové hry, zatímco žena potřebuje pravidelný sexuální život.

Jak ukazuje praxe, nejtypičtější chybou mužů je neschopnost ženské války k intimnímu jednání. Vztahy v průběhu let, takže se tento sex stává povinností spíše než způsobem, jak získat potěšení. Ženy opouštějí ty muže, kteří zanedbávají předehru, a také nemohou přivést svého partnera k logickému závěru sexu.

Závěr

Aby mohl člověk odhalit psychologii a logiku žen, musíte znát hlavní ukazatele, pro které si dívky vybírají své milované, jakož i hlavní důvody, proč se vztahy rozpadají. Každá žena chce vidět pozornost, zájem, touhu neustále dobývat a dobýt ji člověkem svým vlastním způsobem.

Na základě instinktů pro vytvoření rodiny a narození dětí si ženy vybírají silné, odhodlané muže se silným charakterem, životními cíli a zásadami. Ideální člověk v jejich chápání bude věrný a věrný, pozorný k ní morálně i fyzicky. Kdyby časem zmizely pocity dívky, bez ohledu na to, jak dobrý a slibný byl, vztah by byl odsouzen k prolomení.