Proč nevstává s dívkou, která má ráda: jak problém vyřešit?

Není vždy problém, když penis nevstává s dívkou, hovoří o vývoji impotence.Poruchy erekce mohou být dočasné nebo trvalé, takové diagnózy může provádět pouze ošetřující lékař.Člověk potřebuje pouze včasnou léčbu kliniky a porozumění, které by mohlo přispět k problémům v posteli.

Erektilní dysfunkce je úplný nedostatek reakce penisu na sexuální stimulaci, i když mozek dává signály vzrušení.Pokud je to pozorováno v ojedinělých případech, lékaři hovoří o dočasných obtížích na pozadí negativních vlivových faktorů.Úplná absence erekce v průběhu 1-3 měsíců je důvodem k mluvení o impotenci.

Erektilní dysfunkce a její odrůdy

Erektilní dysfunkce je, kdyžmuž nedostane penis na dívku, která má ráda a sexuální vzrušení.V lékařské praxi by takový koncept měl být chápán jako neschopnost zvětšit a zpevnit penis, v důsledku čehož je člověk neschopen plného pohlavního styku.

Existuje několik typů erektilní dysfunkce, a to:

 1. Psychogenní- když se nedostaví k dívce, která se jí líbí na pozadí psychických problémů.Jmenovitě stres, deprese,neurózy, komplexy, obavy a psychická trauma.
 2. Organic- penis nemůže dosáhnout stavu erekce v důsledku vnitřních a vnějších vlivů, nemocí organismu, špatných návyků, špatné ekologie, zranění.V závislosti na zavedených fyziologických provokatech je erektilní dysfunkce této povahy rozdělena do několika podtypů, a to:
 • hormonální erektilní dysfunkce - na pozadí endokrinních patologií a nedostatku testosteronu v těle;
 • vaskulogenikum vzniká v důsledku veno-okluzivních a arteriálních poruch, změn nervových zakončení, kavernózních těl a cév v penisu;
 • neurogenní erektilní dysfunkce způsobená onemocněním míchy nebo mozku, jakož i periferními nervy.
 1. Smíšené- problémy s erekcí a potencí mohou také vznikat na pozadí celé skupiny psychologických a fyziologických faktorů.
 2. Lék- často vznikají erektilní problémy v důsledku nadměrného nebo dlouhodobého užívání účinných léků, jako jsou trankvilizéry, sedativa, diuretika, antihistaminika, antihypertenziva nebo hormonální léčiva.

V závislosti na příčinách zjištěných odborníkem a doprovodných symptomech, androlog nebo urolog dále určuje průběh léčby.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Fyziologická erektilní dysfunkce je zpočátku zvažována urologem nebo andrologem, v budoucnu může být nutné konzultovat endokrinologa, kardiologa, imunologa, specialistu na infekční onemocnění a dalších lékařů, v závislosti na příčinách sexuální slabosti.Psychogenní impotenci léčí psycholog a psychoterapeut.

Proč člen není na dívce?

Chcete-li najít odpověď na otázku, proč člověk nedostane penis s dívkou, která se jí líbí, je třeba zjistit, jaké jsou nejčastější příčiny erektilní dysfunkce obecně.Příčiny jsou také zvažovány v závislosti na typu erektilní dysfunkce, jmenovitě:

 1. Fyziologické faktory , které vyvolaly fyziologickou erektilní dysfunkci.Mohou to být:
 • hormonální nerovnováha;
 • 52) onemocnění cév; 53) nesprávné léky; 54) pohlavní choroby;
 • zánětlivé procesy genitourinárního systému;
 • poranění páteře a genitálií.
 1. Psychologické faktory , z nichž se vyvíjí psychogenní erektilní dysfunkce.To může být:
 • stres, neuróza, strach;
 • komplexy, nedostatek sebevědomí, těsnost;
 • zranění od dětství;
 • neúspěšných zkušeností v minulosti;
 • nepříznivý vztah s partnerem.

Často se nedostatek erekce vyskytuje na pozadí fyzického nebo psycho-emocionálního přepracování člověka, nespavosti, životních potíží nebo nízké imunity.Po odstraněnípříčiny tohoto problému jsou zpravidla řešeny i bez zásahu specialisty.

Co mám dělat, pokud má člověk problémy s erekcí?

Nejprve je třeba analyzovat sexuální dysfunkce, stanovit alarmující symptomy, dobu trvání jejich projevů a možné příčiny.Pokud je nedostatek erekce pozorován systematicky asi měsíc, měli byste navštívit lékaře.Po diagnóze lékař určí příčiny erektilní dysfunkce.

Psychologická erektilní dysfunkce je léčena psycho-tréninkem a nezávisle.Fyziologická antibiotika, hormonální nebo protizánětlivá léčiva mohou být předepsána další erekční stimulanty a potence.Fyzioterapeutické postupy jsou často předepisovány za účelem konsolidace výsledků lékové terapie.

Závěr

Není vždy nutné hovořit o erektilní dysfunkci, pokud člověk nedostane falus během sexuální stimulace.Existují dočasné obtíže, které vznikají na pozadí vnějších a vnitřních faktorů vlivu.V závislosti na důvodech a diagnóze stanovené lékařem si také zvolí průběh léčby.