Proč neroste člena: důvody a je možné něco opravit?

Mužský pohlavní orgán je již dlouho pýchou.Čím delší je jeho délka, tím lépe, ale existují i ​​případy, kdy se mladí muži musí zeptat lékařů, proč penis neroste a co s ním dělat.Takže tento problém je opravdu docela běžný a rozhodně je třeba s ním zacházet.

Pokud penis neroste nebo roste velmi pomalu, člověk by se měl určitě poradit s lékařským specialistou a zjistit, co je podstatou problému.Nepříjemný mužský problém může být vyřešen pozitivně pouze za účasti zdravotníka.

Hlavní příčiny pomalého růstu

Malý je považován za mužský pohlavní orgán, jehož délka jeméně než 9 centimetrů ve vzrušeném stavu.Pokud má člověk takový problém, pak bude přirozeně chtít vědět, proč jeho pohlavní orgán neroste nebo se nezvýšil včas.Následující faktory mohou být důvodem pomalého růstu mužského pohlavního orgánu:

  • u člověka je pozorována postava, která odpovídá více ženskému typu než mužskému (boky poněkud širší nežramena, ale měla by být opačná;
  • pod pažemi, v rozkroku nebo na obličeji, velmi řídké vlasy rostou nebo nerostou vůbec;
  • nadváha je poznamenána nadváhou;
  • člověk neustále zažívá útlak, který přímo ovlivňuje velikost jeho penisu;
  • u zástupce silnějšího pohlaví je taková fyziologická patologie označena za nedostatečný průměr varlat;
  • existuje výrazné zpoždění v duševním vývoji;
  • ve struktuře orgánů jsou defekty a abnormality, které ovlivňují vývoj lidského reprodukčního systému;
  • přítomnost diabetes mellitus u člověka nebo přítomnost různých nádorů;
  • vrozený syndrom Del Castillo, Noonan, Klinefelter.

Patologie může být výsledkem neúspěšného příjmu léčiv, zánětlivých onemocnění. Zpomalení růstu genitálního orgánu může být důsledkem fyzického poranění v kořeněném pásmu, stejně jako při patologiích v zóně hypotalamu.

To je důležité!Důvodem pomalého růstu pohlavního orgánu mohou být psychologické faktory. Pokud lékař říká, že neexistují žádné fyziologické patologie, které by zpomalily růst penisu, pak stojí za to hledat příčinu problému v psychologické sféře.

Anatomie vývoje: od kolikrát člen roste?

Penis by měl vyrůst v chlapci již v období dospívání. Již ve třetím měsíci vývoje nitroděložního \ tSexuální orgán chlapce se začíná aktivně formovat. Při narození, chlapec má velikost genitálu ne více než 3 cm, a tento parametr začíná měnit od asi 10 let. Nejstarší období, kdy mužský pohlavní orgán aktivně roste, začíná ve věku 11 let, ale u některých chlapců může začít ve 14 letech, což je také považováno za normu.

Když začne penis aktivně růst, objeví se na obličeji, pod pažemi a v intimní oblasti vlasy. Není možné pojmenovat přesný věk, ve kterém člen přestane růst, protože pro každého zástupce silnějšího pohlaví je toto období jednotlivcem. Mělo by však být řečeno, že úplná tvorba pohlavního orgánu by měla skončit ve věku 25 let, protože v tomto věku člověk, bez ohledu na jeho pohlaví, přestává fyziologicky růst.

Co jsou velikosti členů považovány za normální?

Pokud penis přestane růst, okamžitě nezazní alarm, protože jeho velikost již může dosáhnout své normy. A tak před rozhovorem o velikosti stojí za to zvážit, že penis ve vzrušeném stavu je mnohem větší než obvykle. Lékaři říkají, že je považován za normální pohlavní orgán muže, který má délku 12–15 cm v erekci a 12 cm v objemu. Pokud je však pohlavní orgán dlouhý 10 cm, neznamená to, že je příliš malý. Kromě toho stojí za zmínku, že existují výhody a další, což je také normální.

Co udělat pro pěstování člena?

Pokud penis neroste, musí být tento proces nějak stimulován. Topro stimulaci růstu pohlavního orgánu můžete použít různé metody, z nichž každá má své vlastní charakteristiky.

Produkty pro růst

Aby mužský pohlavní orgán mohl růst do své normální velikosti, musí člověk jíst vlašské ořechy, jíst hodně zeleniny a ovoce a do svých dietních výrobků zahrnout výrobky z kyselého mléka.Je nutné jíst sušené ovoce a potraviny, které obsahují dostatek bílkovin.Také je dobré, aby kluci a muži pili různé bylinné čaje, aby jejich hlavní ctnost rostla na požadovanou velikost.

Zdravý životní styl

Aby člen mohl růst do normální velikosti, musí člověk vést zdravý životní styl.To znamená, že člověk by se měl aktivně zapojit do sportu, jednat správně, ne zneužívat kouření, alkohol a jiné škodlivé věci.Pokud je tělo mladého muže v pořádku, pak jeho pohlavní orgán vyroste na požadovanou velikost.

Způsoby urychlení procesů

Ne vždy dobrá výživa a zdravý životní styl pomáhají penisu růst.To je důvod, proč lékaři mohou předepsat léky, které budou stimulovat růst pohlavního orgánu.Tyto lektvary není možné zakoupit samostatně, měly by být zakoupeny výhradně na doporučení lékaře.

Závěr

Pokud člověk nevyrábí penis, pak je to pravděpodobně kvůli individuálním vlastnostem jeho těla nebo je problémem.Abychom pochopili, co to je, měli byste se poradit s lékařem.Někdy je to dost snadnézměnit způsob života tak, aby mužnost rostla na normální velikost. Pokud je však důvod pomalého růstu patologický, měli byste se poradit s lékařem a vyhledat způsob, jak tento problém léčit. Často se stává, že psychické problémy mohou ovlivnit fyzický vývoj člověka a to je třeba vzít v úvahu a snažit se vyhnout stresovým situacím.