Proč není možné dát ponožky ženě?

Naprosto všichni lidé na planetě čelili takovému problému, jako je volba dárku pro konkrétní svátek, důležitá událost. V dnešní době, když si vybíráme dárek pro příbuzné, přítele nebo „druhou polovinu“, mnoho lidí přikládá velký význam znakům spojeným s touto nebo tou věcí. Jak však ukazuje mateřský život, pověry nejsou vždy nepravdivé.

Aby nedošlo k nepříjemné situaci a namísto přítomnosti, aby nepředstavoval žádné problémy milované osobě, nebude zbytečné vědět, co můžete dát a co byste neměli. A protože se jedná o poměrně rozsáhlé téma, na začátek, zjistíme, zda je možné dát svým ponožkám ponožky. A také zjistit, co jsou ponožky dány ženě - znamení vztahující se k nim v konkrétním případě.

Proč nedávat ženě ponožky?

Každý dar, který dáte, by měl být v souladu se zájmy a preferencemi osoby. Co je zajímavé a originální může být ve dvojici běžných ponožek? Tento druh daru nemá nic zvláštního. K tomutakový dar nebude zcela odpovídat chuti ženy, která jí byla udělena.

Tip!K tomu všemu bychom neměli zapomínat, že krásná polovina našeho obyvatelstva je o dary dost úzkostná, a proto ponožky na dárky nebudou potěšit ženu.

Lidová znamení o ponožkách

Podle našich předků je ponožky špatným znamením, nesoucími problémy.

Proč tedy nedávat ponožky? Dokonce i ve starověku lidé věřili, že všechno, co souvisí s nohama, „pohání osobu z domu“. Nicméně, tato víra je u nejvíce houpající se mužské poloviny.

Existuje několik přesvědčení, v nichž je řečeno, že je černobílé, že nestojí za to, aby člověk dostal ponožky - to má jen potíže.

Ale staré známky jsou pro ženy příznivější. Taková šatní skříňka nezpůsobuje ženskou polovinu obyvatelstva potíže. Proto, pokud se člověk rozhodne dát tak malý dárek své dámě, může se obávat, že nebude nadšena takovým překvapením.

Jaká je hodnota balení

Volba daru, každý člověk tráví spoustu času, přikládá fantazii, aby potěšil svého vyvoleného, ​​sestru, matku nebo tchýně. Nicméně, mnoho ignorovat přítomnost balení pro dárek. Nepodceňujte však hodnotu dárkového balení - hezká malá obálka může dokonale zdvihnout vaše duchy a obyčejný a špatný může zkazit první dojem a zklamat.

Šikovně vyzvedl dárkový obalzvýší náklady na jakoukoli prezentaci . Je příjemné nejen dát dárek zdobený v krásném obalu, ale jen tak ho držet v ruce, kromě toho, že taková překvapivá prezentace mu dá tajemství a prvek intrik.

Výběrem políčka pro dárek byste se měli zaměřit na důvod! V závislosti na nadcházející oslavě je zvolen design obalu, materiál a kombinace barev.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Je možné vyjádřit svůj postoj k osobě udělené nejen darem, ale také díky obalu. Balení může být: složité, jednoduché, vážné, romantické, exkluzivní, dětské.

Co má barva ponožek?

Mnoho spolehlivých zdrojů tvrdí, že i vědci provedli experiment, kdy sledovali, jaké ponožky dívky nosí a jakou povahu a náladu mají.

V sérii takových experimentů zjistili, že:

 • Bílé ponožkyodhalují čistotu duše a absenci zlých myšlenek;
 • Černé ponožkynosí ženy se silným a bojovým duchem;
 • Červené ponožkypreferují vášnivé a vášnivé dámy;
 • Ponožky modré nebo růžovénosí dívky s romantickou duší a klidem;
 • Ponožky šedé nebo hnědé barvypodvědomě získávají osoby nespokojené se svým životem prostýmslovo "pesimisté";
 • Ponožky fialové a fialové barvyobvykle odhalují klid a uklidnění ženy;
 • Nude ponožky (transparentní)ukazují otevřenost světu;
 • Ponožky zelenése nevědomky stávají ženami nespokojenými s jejich intimním životem.

Vědci jednohlasně poznamenávají, že v šatníku každé ženy by neměly být světlé a barevné ponožky.Nebude však zbytečné kupovat několik párů ponožek z každé z výše uvedených barev.

Jaký je význam materiálu, ze kterého jsou ponožky vyrobeny

Většina lidí se domnívá, že výběr ponožky pro ženy není obtížné.Stačí jen přijít do obchodu a vybrat si vhodnou velikost a příjemné barvy.Nezapomeňte však, že ne všechny ponožky mohou poskytnout maximální úroveň pohodlí a pohodlí.A také ne všechny "footcloths" odolné proti opotřebení při nošení.Pokud si nevědomky koupíte ponožky nízké kvality, pak se po první montáž mohou roztrhnout nebo otřít.

Proto při výběru ženských ponožek musíte věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny .Většinou v moderních obchodech nabízejí ponožky z bavlny, lnu, vlny a bambusu.

 • Lněné ponožkyjsou skvělé pro jemnou pokožku dívky, protože tento materiál je hygienický, antialergický a udržuje teplo také dobře.
 • Ponožky z bavlnyjsou poměrně trvanlivé.Jsou poměrně cenově dostupnécena a velký výběr různých barev.
 • Ponožky z vlnyjsou nejteplejší, navíc rychle ohřívají nohy. Tyto ponožky se obvykle používají v chladném období. Tato varianta ponožek udržuje svůj tvar po dlouhou dobu a zajišťuje dobrou průnik vzduchu. Tyto ponožky mohou být navíc svázány sami, stačí mít dostatek volného času a trpělivosti.
 • Bambusové ponožkyse vyznačují vysokou cenou, protože se na policích objevily v poslední době. Dobře absorbují vlhkost, takže nohy v takových ponožkách se zřídka potí. Vzhledem k vysoké hygieně materiálu, a to i při dlouhodobém používání takových ponožek, neexistuje žádný nepříjemný zápach.

Jak důležitý je počet darovaných ponožek

Každý je zvyklý myslet si, že ponožky jsou dávány mužům, ne ženám. Pokud ale dáte takový dar, je lepší dát lichý počet párů (například jako květiny). A je lepší, aby se paní s takovým darem vůbec nepředstavovala, aby nedošlo ke zklamanému pohledu a špatné náladě. Koneckonců, jak se říká - dát dívce ponožky, to je "moveton".

Pokud jsou předloženy ponožky, jak zrušit negativní účinek?

Každý ví, že ponožky jsou převážně určeny pro muže. A on přijme ne nemnoho spojených s takovým darem, ale chytrí lidé našli mezeru tady - oni promění tento dar v nákup, dávat nominální poplatek, například, několik kopecks nebo rubl.

Ale ženy zřídka dávají ponožky. Ano, a lidová znamení neospravedlňují spravedlivý sex nic špatného. Aprotože dar neslibuje nic negativního, není třeba ani „špatnou auru“ neutralizovat.
Pokud se však muž rozhodne dát ženě ponožky, pak, aby mladá dáma nebyla zklamaná a nebyla naštvaná, nebude zbytečné předkládat takový dárek jako doplněk, například můžete dát kytici květin nebo dát šperkovnici do ponožek.

Další pověry o ponožkách

Pověry - svatá víra v něco nadpřirozeného objektu, jeho schopnost vykonávat vliv (špatnénebo dobré) pro život člověka.

Existuje poměrně málo pověr o ponožkách, zde jsou některé z nich:

 • Říká se, že mít ponožku bez páru je o osamělosti.
 • Předpokládá se, že nošení ponožek z různých párů (nicméně, taková víra je rozdělena do dvou táborů) - v jednom případě slibuje „štěstí“, v jiném - nesouhlas a nedorozumění.
 • Chodit v jejich ponožkách ven - odhalit nebo odhalit skrytá tajemství.
 • Nosit „footcloths“ je, počínaje levou nohou, jinak - očekávat neštěstí.
 • Procházky v ponožkách s holými nebo opuštěnými ponožkami - pro nepředvídatelné finanční ztráty.
Pro informaci! Nezapomeňte, že pověry fungují pouze tehdy, když v ně věříte.

Závěr

Věřit v pověry či nikoli je osobní záležitostí každé osoby.Pokud se však rozhodnete darovat ponožky někomu, udělejte to „moudře“, svázejte je vlastníma rukama nebo si vyberte drahý originální model.