Proč ne pěstovat vousy, jaké jsou důvody a co dělat člověka?

Vousy - prvek mužské přitažlivosti, důvěry, odvahy.Elegantní a dobře upravený účes na tváři určitě dodá kouzlu vzhledu, protože stylový a někdy originální design exteriéru vypadá skvěle.Kdo ví, kdy bude vzhled užitečný během práce, osobního života.Koneckonců, jak víte, potkávají se svým oblečením.

Někdy se však někteří muži nepodaří potěšit krásným účesem kvůli špatnému vývoji vlasů.Někdo zoufalství, ruce dolů.Nabízíme další, příjemnější variantu - tipy, které jasně ukazují cestu ven z této situace.Co dělat, když vaše štětiny jsou malé nebo zcela chybí, řekne náš materiál.

V jakém věku začíná růst strniště?

Doba začátku vegetace závisí na tom, kdy začíná proces puberty.Často ve věku 15–16 let končí tato etapa.Pak vlasy začnou růst rychleji.Postavit tlustýúčes, musíte čekat 2 až 6 měsíců nebo déle. Zpočátku takový pokles přitahuje málo. Po chvilce bude nárůst ještě vyrovnanější.

Ale také rychlost růstu závisí na úrovni testosteronu. Pokud chybí, může být trvanlivost po mnoho let nepřítomna. Statistiky tvrdí, že objem štětin roste u chlapa ve věku 17 let, protože toto je období, kdy sexuální funkce většiny mladých lidí je tvořena nejaktivnějším způsobem. To platí i pro 18leté chlapce. Existují však výjimky.

Vousy ve věku 19 let jsou považovány za plnohodnotné pro mnoho lidí, protože nerovnoměrná štětinová místa jsou stejně zarostlá a přinášejí jasné linie. To vám umožní opravit konturu obličeje. Většinou v 19 klucích začíná bujná vegetace, protože v této době se produkce mužského pohlavního hormonu normalizuje. Ale sexuální funkce se stále formují.

Máte-li asi dvacet, podívejte se na to, jak vypadají vaši přátelé a známí. Jistě mezi nimi je mnoho zástupců s dobře upravenými štětinami. Se stabilní hladinou testosteronu za 20 let často zvyšují vlasy obličeje, protože je to tento věk již naznačuje dokončení sexuálního vývoje. Chcete-li pěstovat curl, ze kterého pak můžete vytvořit stylový účes, stačí zastavit holení alespoň měsíc.

Ve 22 mužských reprezentantech je čas experimentovat s módními srážkami, což je zajištěno téměř úplným dozráním systémů těla. Pokud chcete, pěstujte dlouhou hřívu. Zpravidla za 25 let můžeteprovádět různé typy účesů, protože muž je docela zralý.Se zdravou výchovou tělesné vegetace bude krytí normální.

Je-li ve věku 25 let nerovnoměrný růst vlasů nebo jeho úplná absence, s největší pravděpodobností problém genetické povahy .Pro vyřešení problému se doporučuje po konzultaci s dalšími opatřeními navštívit lékaře, aniž by došlo k poruše.Možná vám lékař poradí, abyste provedli testy, určí zkoušku, kterou bude určitě muset projít.

Někdy, dokonce i s úctyhodným, velkolepým věkem, kudrlinky tváří rostou špatně, jejich struktura je vzácná, ošklivá.Kromě genetiky se doporučuje zvážit i další faktory ovlivňující růst, například životní styl.Pokud ve 30 letech nejste spokojeni se svým strništěm, je zřejmě nutné upravit vaše denní zvyky.Toto je období, kdy úhledné odstíny zdobí mužský obraz, vyzařují moudrost, zkušenost, kvetení moci.

Příčiny špatného růstu vousů

Mnoho lidí se chce stát vlastníkem bujné, husté hřívy.Myslíte si, že proces rozšíření je příliš časově náročný?Všimněte si, že otázka projevu trnitosti je vedle mladých lidí zajímavá i pro dospělé muže.Proč neroste vousy, vezměte v úvahu tyto body:

 1. Dědičná podmíněnost .Pokud v rodině nebyly žádné příbuzné s bujnou kudrlinkou, pravděpodobnost husté struktury je malá.
 2. Poruchy endokrinního systému .Vegetace obličeje označuje normální hladinu testosteronu.Pokud je pozorován endokrinní systémdysfunkce, vegetace se projeví skromně.
 3. Onkologické nemoci , nedostatek vitamínů, kvůli kterým mohou vypadávat vlasy, rostou pomalu nebo zcela zastavují klíčení.
 4. Věkové hranice .Projevy štětin hluboce individuálně pro každého člověka.Jeden barb roste s 15, druhý má neoholený účes po 20. To je přirozený proces.
 5. Patří k etnos .Muž z východních národností byl vždy známý svým klíčícím krytem z mládí.Zástupce Slovanů je doprovázen podobným obrazem jako v letech 25, 30.

Souhrnem výše uvedených skutečností nemůžeme ovlivnit národnost a věk.A také nemůže změnit dědičnost.Na základě této situace existuje možnost pěstovat kadeře.Může pomoci hormonální léky.Někdy je předepsána operace transplantace vlasů.Ale pro takový krok je nutné pečlivě zvážit všechno.

Je dobré vědět! Nesprávným použitím holicích strojků roste kadeř asymetricky, což zhorší vzhled obličeje.

Co mám dělat, když mám špatný růst?

Je-li na tváři mírný výsměch, můžete rychleji růst tlustší štětiny.Když vousy rostou špatně, znamená to, že dochází k porušování, pokud jsou pozorována následující opatření:

 1. Vyvážená strava , ukončení závislosti.První retardéry vegetace jsou lihoviny, rychlé občerstvení nebo polotovary, tabák.Podobný seznamvylučujeme, přidáváme více proteinů, zdravých tuků, komplexních sacharidů.Užívání alkoholu, cigaret je minimalizováno.
 2. Pít více vody .Minimálně 2 litry denně.Řeč se týká pouze vody.Ostatní nápoje nezvýší kryt.Voda urychlí metabolické procesy, zlepší krevní oběh, očistí tělo od škodlivých látek.
 3. Výkonové zatížení .Cvičení v tělocvičně pomůže dobře produkovat testosteron.Je přímým výrobcem růstu vašeho vzhledu.Je dostačující pravidelně navštěvovat posilovnu 2-3 krát týdně.
 4. Komplex vitaminů .Ne vždy vyvážené jídlo přispívá k obnově rovnováhy vitamínů a minerálů.Poradenství lékařů proto uvádí, že je nutné dodatečně stimulovat růst zvlnění léky na základě dostatečného množství užitečných látek.
Pamatujte! Nejdůležitějšími vitamíny pro stavební provazy jsou B1 (kvasnice, tvaroh, pohanka), B7 (játra, rajče, houby), B12 (sýr, vejce, maso).
 1. Příjem ořechů a semen .Tyto produkty obsahují cenné tuky, které pomáhají zvýšit mužský pohlavní hormon.Jíst ořechy a semena je dost pro 30-40 gramů denního příspěvku.Po měsíci je hustota a délka rámců jasně zobrazena externě.
 2. Scrub .S jeho pomocí čistí póry, urychluje krevní oběh.Doporučuje se aplikovat kůži jednou za sedm dní, čímž se plíce masírují na dně obličeje.Praní po 5 minutách opláchněte.
 3. Ženšen(tinktura).Vezměte ústně podle lékárnypokyny. Nástroj je vyroben z přírodních surovin, určených k urychlení procesu klíčení. Kromě toho se snaží zvýšit mužskou moc.

A co dělat pro růst růstu s pomocí lidí, řekne další část.

Lidové léky

Takzvaná „rada babičky“ se hodí při stavbě hřívy. Co je potřeba k tomu, aby reakce populárních myšlenek byla ztělesněna v realitě přitažlivého externího obrazu, čtěte níže.

Roztok s eukalyptovým olejem

\ t

Pro postupné nahromadění kadeří mohou být zvlhčeny směsí eukalyptu nebo naneseny speciální krémy na eukalyptový základ. Roztok připravíme následujícím způsobem: vezměte 1/5 eukalyptového oleje a zbývající 4/5 objemu smíchejte s teplou vodou. Vatu navlhčíme roztokem, na který naneseme tlustý kryt. Pokud se objeví dráždivá reakce, přestaňte tuto metodu používat.

Amlaův olej a hořčice

Příprava roztoku. Amla je jedním z nejpřínosnějších přírodních základních olejů, které vyživují vlasové folikuly. Smíchejte asi 60 ml s 3 lžičkami. prášková hořčice do pastovitého stavu. Když je směs připravena, naneste masku na obličej a přidržte ji po dobu 20 minut. Tato kompozice může být použita další 2-3 dny.

Tato metoda je dobře kombinována s použitím jojobového oleje a hroznových jader. Rozprostřete jej po dobu 15-20 minut, dokud se neabsorbuje. Pokud je obtížné tyto sloučeniny vyrobit, podívejte se na připravené oleje na růst štětin. Zahrnují komplex různě prospěšné kůže.oleje: lopuch, ricinový olej, mandle.

Pro informaci!Pokud nechcete pustit z bujné vegetace, profesionální stylisté doporučují vybrat styl, který vyhovuje vašemu obrazu, perfektně zdůrazňující odvážné rysy ostříhat.Délka se může lišit, až po vousy kozlíku.

Mletá skořice a limetková šťáva

Takový roztok je vhodný pro větší přírůstky poma.Směs by měla být aplikována dvakrát denně.Vezměte mletou skořici (1 lžíce), limetkovou šťávu (2 lžíce).Položte kryt masky, počkejte 25-30 minut a poté omyjte.Pokud máte alergii, nepoužívejte metodu.

Pokud po použití lidových rad ještě nemáte vousy, jsou pro vás vhodné farmaceutické přípravky, které stimulují rozrůstání.

Pomoc s drogami

Pokud se obáváte slabého růstu chloupků na obličeji, může to být důvodem nedostatku některých složek, které mohou být nahrazeny farmaceutickými přípravky..

Minoxidil

Minoxidil je lék určený k aktivaci vlasových folikulů.Navíc, s vnitřním použitím, minoxidil přispívá k expanzi krevních cév, snížení krevního tlaku, snížení zátěže myokardu, zvýšení srdečního výdeje.Použitím léku zevně se zlepšuje mikrocirkulace krve pokožky hlavy, stimuluje se růst folikulových vláken.Lék pomáhá mužům s plešatostí.

Kontraindikace ve formě tablet podle návoduexistují: těhotenství, sekundární plicní hypertenze, kojení, přecitlivělost na jakoukoli látku v přípravku.Nelze aplikovat mléko, pokud je diagnostikována dermatóza hlavy hlavy, kůže je přecitlivělá na složení složky nebo je narušena její celistvost.

Poradenství! Kvalitní příslušenství pro holení nakupujte pečlivým výběrem.Při řezání nebo holení se poraďte s kapitánem o odborné péči.

Finasterid

Jedná se o androgenní léčivo, jehož původní funkcí je neutralizovat nádor prostaty.Četné lékařské studie prokázaly svou účinnost proti vypadávání vlasů.Nástroj neumožňuje, aby se testosteron změnil na hormon škodlivý pro žárovky pramenů, v důsledku čehož folikuly rostou rychleji a jejich struktura je posílena.

Před použitím finasteridu se ujistěte, že jste navštívili lékaře.Předepíše recept a dávku.Indikace k použití nápravy jsou:

 1. Porušení odtoku moči.
 2. Snižte riziko akutní zástavy moči, která je ohrožena chirurgy.
 3. Snížení velikosti prostaty s benigní hyperplazií.
 4. Minimalizace příznaků hyperplazie.
 5. Zrychlení vývoje folikulů.

Rovněž navrhujeme kontraindikace, pokud je lepší upustit od užívání léčiva:

 1. Jste mladší 18 let.
 2. Tělo netoleruje žádnou složku léku.
 3. Těžké selhání ledvin.
 4. Ženy nejsou povoleny.
 5. Maligní prostata.
 6. Boj proti normálnímu fungování močových kanálů.

Analogy léčiv

Stává se, že ne všechny vyhovují minoxidilu s finasteridem. Vybrali jsme léky identické akce. Podobné drogy minoxidil jsou: alopexy, kosilon, revasil. Můžete také zvážit generolon, regeyn, Aleran. Analógy finasteride jsou reprezentovány: omiks, speman, dalfusin. Také se používá Avodart, bioprost a sítě.

Důležité!Někdy se používá zahušťovadlo pro dodávání objemových kudrlinek. Sprej má pozitivní vliv na vnější stranu. Měla by být aplikována na oblasti s tenkými vlasy nebo tam, kde je ostnatost vzácná. To bude vizuálně přidávat rovnoměrnost účesu.

Existuje nějaká věková závislost na růstu vousů?

Jak jste měli čas učit se od článku, délka, objem vaší neoholenosti závisí na věku. Trik na obličeji se projevuje v každém z nich různými způsoby. U některých lidí začíná klíčení již od jedenácti let, v jiných ve věku 15 let. Vývoj je založen na mnoha faktorech. S výjimkou dědičných okolností může muž jakéhokoliv věku vytvořit krásný účes.

Pokud se ve 20, 25 nebo 30 letech stanete pomalejšími na pěstování štětin, pak jsou k tomu určité důvody, včetně potravy, návyků, fyzické námahy, dodržování léků. Všichni chápeme, že v období 14-16 let bude osoba pokryta pistolí, která není vždy natřenapodívejte se. Je třeba pochopit, že se jedná o přirozený proces vývoje. Po roce nebo dvou, můžete vytvořit nádhernou hřívu.

Tato otázka byla úspěšně vyřešena

Doufáme, že takto jste silným představitelem tohoto velkého vesmíru, a brzy se budete moci vyjádřit. Naše publikace vám řekla, jak pěstovat vousy tak, aby její parametry plně uspokojovaly individuální potřeby. Dále je volba na vás. S dostatek strniště, navštivte salon, využít služeb profesionálů a udělat krásný účes. A teď odvážně pokračujte v cestě osobnosti. Úspěchy!