Proč je tak těžké najít dívku a jak ji opravit?

Obtíže spojené s nalezením druhé poloviny se vyskytují prakticky ve všech lidech v určitém stadiu života. Odborníci spojují takové problémy s osobními kvalitami mladých lidí, charakteristikami volby a požadavky na potenciální druhou polovinu. Abyste usnadnili proces hledání člověka, musíte nejprve určit, proč je tak těžké najít dívku.

Na základě zjištěných důvodů, které brání zařízení osobního života, můžete najít mnoho způsobů, jak rychle najít dívku pro vážný vztah. K tomu není nutné studovat techniky vyzvednutí, studovat psychologická fóra a články, bude stačit pochopit sebe a také změnit svůj postoj k dívkám samotným. Důvody obtíží při hledání dívky nejsou vždy v člověku, možná v ženské části společnosti.

Je-li důvodem chlap

Když se ho muž zeptá, proč nemůžu najít dívku, psychologové jsou v první řadě poučeni, aby se podívali na sebe. Když se situace zastaví, všichni přátelé aPřátelé si již dlouho našli své poloviny a ve svém vlastním osobním životě je naprosto nezbytně nutné objektivně analyzovat sebe a svůj životní styl.Důvody tohoto chlapa se mohou týkat nejen jeho externích dat, ale také povahy, stupně zralosti a vyhlídek.

Neschopnost starat se o sebe

Mnoho mužů v první řadě v otázce, proč není možné najít dívku, hřích na jejich vzhled.Psychologové říkají, že takové komplexy jsou zakořeněny v uložených stereotypech a vzorech společnosti.Praxe ukazuje, že většina atraktivních mužů má komplexy o svém vzhledu.Ve skutečnosti se ženy dívají na několik ukazatelů vnější mužské krásy:

 • čistota a přesnost;
 • čistota a osobní hygiena;
 • příjemná vůně;
 • stylové oblečení;
 • Upravený účes a vlasy na obličeji.

Každá žena má své vlastní představy o mužské kráse, většina žen si vybírá muže podle sexuálních pocitů, které prožívají vedle nich.Člověk prostě musí dodržovat hygienická pravidla, oblékat se podle módních trendů, používat parfumerii a okamžitě dát do pořádku stav vlasů, nehtů na kůži.

Vlastní pochybnosti

Mnoho mužů hledá odpovědi na otázku, co dělat, pokud nemůžete najít dívku, nevšimněte si, že existujídívky projevující zájem a pozornost.Důvod spočívá v banálních pochybnostech, které zpomalují a neumožňuje člověku činit aktivní kroky. A i když se ta dívka sama ujme iniciativy, muž ji bude jen tlačit pryč s omezením, nejistou a zmatenou řečí.

Existuje několik způsobů, jak překonat vlastní pochybnosti:

 • profesní rozvoj;
 • hledání nových koníčků a koníčků;
 • sportovní a volnočasové aktivity;
 • čtení knih a získávání nových poznatků;
 • rozvoj komunikačních dovedností prostřednictvím neustálé komunikace s různými lidmi.

Psychologie také považuje radikální způsob, jak odstranit obavy a komplexy - překonat je. Pokud se člověk bojí něčeho v panice, musíte se dívat strachem do očí, čas od času dělat takové věci. To ukáže člověku neomezené schopnosti.

Selhání

Pro každou dívku při výběru partnera je důležitá jeho zralost osobnosti a důslednost. Nejde o finanční blahobyt, ale o příležitosti, cíle a úspěchy mužů. V očích ženy je ideálním partnerem člověk, který je naprosto nezávislý a jasně rozumí svému životu v nadcházejících letech, který je schopen vyřešit nejen své problémy, ale je také připraven přijmout jakékoli potíže v životě ženy.

Bohatý člověk je definován v několika oblastech své životní činnosti - v práci, intelektuálním vývoji, morální stabilitě, sexuálně i finančně. Aby se člověk přiblížil takovému ideálu, musí jasně porozumět tomu, co se pohybuje a snaží se, s čímzpůsobem, jakým dosáhne svých cílů, co chce od života, co může dát své ženě a rodině.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Hlavním důvodem, proč není možné najít dívku nějakému muži, je často jeho strach na pozadí minulého selhání v minulých vztazích. Z tohoto důvodu, na podvědomé úrovni, sám člověk oplotil ženy a perspektivu vztahů.

Je-li důvod v dívce

Mnozí kluci, a to i s velkou touhou seznámit se s dívkou, nemohou nikdy uspořádat svůj osobní život tím, že by prováděli pravidelné samokopání a dokonce i samo-bičování. Psychologové poukazují na to, že potíže při hledání dívky jsou často způsobeny problémy, které leží u dívek. Nadměrné nároky na sebe však mohou být neopodstatněné.

Přehnaná kritéria

Mnoho dívek svým charakterem a charakterem jednoduše přepočítá nafouknuté požadavky na potenciálního partnera. To je způsobeno zkreslenými morálními principy a stereotypy, které společnost ukládá. Mnoho žen chce vedle něj vidět rytíře v brnění, připraveného doslova bojovat za potenciálně zvoleného. Jiní chtějí, aby byl člověk finančně bezpečný, ale zároveň mladý, atraktivní a romantický. Ve snaze o ideály, takové dívky často odpuzují slušné kluky.

Neochota mít blízký vztah

Je-li dívkamorálně ne zralý pro vážný vztah s vyhlídkou na vybudování rodiny, mladý muž může prostě vyděsit své globální plány pro ni. Nestačí se setkat s dobrou dívkou, je mnohem těžší najít ten, který je již připraven na vztah, podpořený odpovědností a odpovědností. Není neobvyklé, že se mladý člověk po setkání a mluvení okamžitě dostane do „zóny přátel“, ze které je často nemožné si vybrat.

Vzhled je důležitější než vlastnosti

Moderní společnost ukládá mnoho vzorů a stereotypů, které nutí lidi do určitých rámců a hranic. Totéž platí pro vzhled, mnoho mužů honí dívky s parametry 90-60-90 a vzhledem panenky, a dávají dívkám čerpané metrosexuály s dokonalým poměrem těla a obličeje. Jak ukazuje praxe, závod o vnější krásu vede k dlouhé osamělosti.

Strach ze separace

Je těžké najít spřízněnou duši kvůli strachu dívky ze ztráty vztahu a odloučení. Taková fobie se často nalézá u moderních žen, které se v minulosti musely vypořádat s obtížnými neúspěšnými zkušenostmi ze vztahů. Někdo se bojí zrady a zrady a někdo odmítá vstoupit do vztahu, vědomě se programuje, aby se zlomil.

Kde hledat dívku, pokud nemůžete najít?

Místa, kde můžete najít dívku pro vztah, ve skutečnosti nevyčíslitelné číslo, co je nejdůležitější, nesedí doma čekají na stejné klepání na dům. Psychologovézavolat top seznam nejoblíbenějších míst, kde se můžete setkat s dívkou, a to:

 • Internet - existují různé datování lokalit a sociálních sítí určených pro datování;
 • zájmové kluby- to by mohla být tělocvična, plavecký bazén, knihovna a další místa navštěvovaná muži;
 • v kurzech, seminářích- mohou být věnovány vaření, tanci, zpěvu a dalším aktivitám;
 • na koncertech- místo, kde se shromažďují mladí lidé, kde můžete najít dívku, která dává přednost téže hudbě jako muž;
 • v obchodě- každý den sem chodí spousta dívek, které mohou být osloveny pro radu;
 • Ulice - v parku, veřejné zahradě, na autobusové zastávce nebo na přechodu pro chodce, všude můžete najít důvod, proč se setkat s dívkou.
Poradenství! Nelze najít dívku pro vážné vztahy na různých „horkých“ místech, jako jsou kluby, bary, diskotéky, kde jsou zpravidla přes noc známo pod vlivem silných nápojů.

Jak najít dobrou přítelkyni: tipy

Tipy psychologa přispějí k obecnému obrazu toho, proč člověk nenajde přítelkyni, a kde a jak se můžete setkat se svým spřízněným duší.Skládají se z jednoduchých akcí, a to:

 • se nemusí bát datování, i když některé pokusy byly neúspěšné;
 • se nemusí bát krásných dívek, které je považují za příliš těžké, protože z tohoto důvodu často zůstávají sami na dlouhou dobu;
 • s úspěchemopačné pohlaví, musíte pracovat na svých slabostech, odstranit špatné návyky, obavy, nadváhu atd.;
 • dívky vždy volí silné a sebevědomé muže, proto je nutné bojovat s komplexy a předsudky.

Je třeba mít na paměti, že ženy milují se svýma ušima, a ne očima, a proto vzhled není tak důležitý jako sociabilita, všestrannost člověka, jeho charisma a vnitřní krása.

Závěr

Abychom pochopili, proč člověk nenajde dívku pro vážný vztah, musíte se nejprve ponořit do hledání příčin takových neúspěchů. Počínaje nimi najde člověk způsoby, jak situaci napravit. Psychologové také zdůrazňují, že často neúspěchy v osobním životě spočívají ve vnitřních příčinách samotných dívek, v jejich strachu, strachu ze vztahů a přehnaných požadavků. Obtíže mohou být způsobeny špatnou volbou míst pro datování a špatnou taktikou chování.