Proč holky proudí z kluků a jak dělají dívku?

Nedávno, intimní vztahy přestaly být tabu tématem pro diskusi, a na fórech a v diskusních místnostech otázky o sexu jsou stále zvýšeny. To je otázka, proč dívky vycházejí z chlapa, a také, jak rozrušit dívku, aby proudila, se stále častěji ptali mladí lidé. Termín "tekoucí" znamená pochopit proces sexuálního vzrušení, následovaný uvolněním maziva v genitáliích.

Nejde jen o přirozené procesy a fyziologii ženského těla, ale také o schopnost člověka svádět dívku kompetentně a rychle. Odborníci nazývají spoustu tipů a technik, které učí umění svádění, a také předkládají hlavní kritéria, kvůli kterým dívky doslova plynou z některých mužů. Zbývá jen je vyzkoušet v praxi, aby pro sebe našli nejlepší možnosti.

Proč dívky vycházejí z chlapa?

Je to během vzrušení, že dívka je pryč mazání, zatímco muži prostě říkají, že dívka z nich teče. To je způsob, jakým pracuje ženská příroda a fyziologie, když před sebou vidí přitažlivého muže, cítí vášeň a touhu po něm, její sexuální orgány vydávají mazivo, takže nadcházející pohlavní styk je pro oba partnery co nejpohodlnější a nejpříjemnější.

Pro informaci!Ačkoli jen odívky mluví v kontextu "tekoucí", při pohledu na sexy atraktivní krásy a muže mohou být nadšeni, což je doprovázeno stejným uvolněním maziva.Proto závěr - muži také plynou ze svůdných dívek.

Je možné určit, že dívka začala proudit a vzrušovat několika příznaky:

 • rychlý srdeční tep a rozšířené zorníky očí;
 • kalení a bobtnání bradavek prsu;
 • suché horké rty;
 • zmatená řeč a zmatek;
 • uvolnění maziva v pochvě;
 • touha dívky k hmatovému kontaktu.

Vzrušená žena se v rozhovoru stává více emocionální a hlasitější.Některé dívky tečou jen při pohledu na atraktivní muže, jiní dělají to během polibku a hmatového kontaktu, a někteří zvládají dostat vzrušený jen sexuální stimulací erotogenních zón.

Proč se kluci líbí, když dívky tečou

Zejména zájem o to, proč dívky tečou při nadšení, jsou to muži.A jak praxe ukazuje, jsou s tímto procesem obzvláště spokojeni.To vysvětluje několik důvodů:

 1. Vzrušený, tak chce. Pokud člověk vidí, že dívka doslova plyne z komunikace, hmatového kontaktu s ním a předehry, je to signál pro něj, že je fyziologicky připravena mít s ním sex.Povaha samotné ženy říká, že muž je pro dívku vhodný, pokud jde o sexuálního partnera.
 2. Tok znamená, že člověk je přitažlivýv jejích očích. Existují případy, kdy je člověk podle všech kritérií dobrý, ale je mezi ženami v poptávce a nevzhledný chlapec je opravdovým mileneckým hrdinou.Od takových chlapů děvčata tečou, a proto ji lze považovat za standard mužské krásy v očích krásné poloviny společnosti.
 3. Vlastní potvrzení. Pokud dívka proudí z muže, ale tím zvyšuje její sebeúctu, pochopí svou vlastní přitažlivost a schopnost svádět krásné dámy.Hlavní věcí je nezneužívat vaše charisma a kouzlo, jinak se vše vrátí podle zákona bumerangu.
 4. Sexuální slučitelnost. Existují časté případy, kdy se dívka setkává s hezkým a úspěšným mužem, ale není s ním fyzicky připravena na intimitu nebo zůstává nespokojena se sexem.Odborníci hovoří o nekompatibilitě v sexuální sféře.Pokud dívka teče, respektive je rychle vzrušená, znamená to, že bude mít s tímto mužem plnou kompatibilitu.

Lze tedy říci, že většina mužů má ráda dívku, aby mohla proudit, protože to naznačuje její ochotu přiblížit se, přitažlivost a kouzlo člověka, fyziologickou kompatibilitu partnerů a dovedné zacházení s mužem s vybranou osobou.

Jak dostat dívku k toku?

Pokud dívka teče před pohlavím s mužem, pak je to druh fyziologického zeleného světla pro muže, který může jednat.Ale co dělat, aby se ta dívka dostala do tohoto stavu?Někteří muži mají blízký vztah s dámou, jiní budou muset být vícevynalézavý, přemýšlel o všech bodech, jak začít dívku.Odborníci radí zahájit dívku v určitém pořadí, ale musíte začít vytvořením příznivého prostředí.K tomu:

 1. Člověk potřebuje vzbudit dívku, a proto musíte být sexy, dívat se dívkou do očí, mírně se usmívat, postupně snižovat vzdálenost mezi vámi a dívkou, objevit se před dívkou v úhledné podobě.
 2. Muži se jí musí chválit, zdůrazňující její zvláštnost a přitažlivost, sexualitu a vnitřní krásu, ale že slova jsou přirozená a upřímná;
 3. ​​
 4. Dále ji musíte pozvat na rande, například na večeři v restauraci, po které se můžete procházet po nočním městě a držet se za ruce, což dívce umožní pochopit, co by mohlo po datu následovat.
 5. Po večeři můžete najít odlehlé místo, například doma, připravovat tam sexuální hudbu, tlumená světla nebo svíčky, čistotu a čerstvost místnosti.
 6. Aby vše šlo hladce, musíte použít několik sexuálních nástrojů, a to dobré víno, občerstvení, čistou podestýlku a antikoncepci.
 7. Poté musí být dívka uvolněna, jednat v pohodě, jako by se takové schůzky konaly více než jednou.Za prvé, musíte se postarat o dívku, poté, co nabídnete víno, přesuňte se do ložnice pod vážnou záminkou.

Poté můžete přistoupit k předehře, ale takovým způsobem, aby děvčátko nevyděsilo hlavou.LepšíPostupujte podle několika doporučení krok za krokem:

 • Začněte jemným hmatovým kontaktem, pohněte k dívce, dotkněte se jejích nohou, pak položte ruku na koleno nebo ruku, objměte se nebo si zahrajte s vlasy, masírujte ramena,krku a krku.
 • Pak můžete jít na polibek, když se dívka dívá na muže v očích nebo na rtech, nebrání snížení vzdálenosti.Nejprve se musíte dotknout jejích rtů na rtech, pak můžete použít jazyk, ale jemně na vzestupu.Mezi polibky se můžete zastavit, jako byste si hráli s holkou.Během polibku, můžete obejmout dívku, mazlit se, pak přesunout polibek na krku a ušních lalůčků.
 • Více dotyků umožní dívce rychle se vzbudit, můžete začít od dívčího pasu, pak jít do boků a hrudníku.V této době je nesmírně důležité sledovat reakci dívky, aby ji spěšně nevyděsila.
 • Nyní si můžete sundat pár oděvů pod záminkou, že se muž cítil horký, rozepnul si košili a pak si ho sundal.Za prvé, člověk se musí dotknout dívčího těla pod oblečením a vědět, zda to dovolí.Pokud ano, můžete postupně rozepnout její blůzu, pomalu se snaží odstranit.Hlavní je, že pohyby by měly být hladké a jemné, doprovázené polibky.

K přímému svádění k pohlaví dojde v tomto scénáři:

 • mladí lidé se musí přestěhovat do postele v ložnici, ale před tímto mužem se musíte zeptat dívky, pokud je připravenadalší vývoj;
 • v ložnici musí dívka pokračovat ve vzrušení, políbit ji po celém těle a stimulovat všechny erotogénní body z méně citlivých oblastí k nejvyšším plochám píků;
 • před zahájením pohlavního styku musí muž znovu požádat dívku, zda je na to připravena;
 • během pohlavního styku je lepší začít od tradičního postoje, pak několikrát změnit polohu těla;
 • člověk nemůže zavěsit na vlastní uspokojení a ujistit se, že dívka dosáhne orgasmu.

Je třeba ukončit důvěrnost s dobrou poznámkou, aby chtěla opakovat to, co se děje více než jednou.Když skončí sex, člověk potřebuje více času, aby pohladil a objal s dívkou pocity.

Závěr

Všichni muži, bez výjimky, jako když dívka, která je v úzkém kontaktu s partnerem, teče.To naznačuje, že přitahuje tohoto mladého muže esteticky, emocionálně a fyziologicky.Proto může být považován za nejlepší kompliment mužské sexuality.Aby dívka mohla proudit, musí být sexuálně vzrušená a jak to bylo popsáno výše.