Proč děvčata milují, když jsou plácl na papeže: to, co děvčata říkají

Reakce na situaci, kdy chlap zabije dívčí zadek, může být radikálně odlišná.Některé dámy, jako je toto gesto, jiní ji vnímají jako urážku své adresy.A jen zkušení muži vědí, jak se dotknout dívčího hýždě a dát jí radost.Na druhé straně, odborníci říkají řadu důvodů, proč dívky milují, když jsou plácl na papeže.

Ano, a většina mužů samotných má slabost pro takové hry s partnerem, pravidelně ji hladí po zadku i bez jakéhokoliv důvodu, bez sexuálních konotací.Psychologové jsou připraveni pojmenovat oprávněné důvody této slabosti mužů na hýždě a nejednoznačnou reakci dívek na to z hlediska podvědomí a povahy lidského těla.

Mají dívky ráda, když jsou udeřeni na papeže?

Ve skutečnosti, reakce člověka na pleskání na zadku člověkem může záviset na řadě faktorů, ať už na okolnostech, na stupni důvěry v tohoto muže a na formátu vztahu mezi nimi, na dívčině náladě a pocitech.krmiva partnerovi.Ale především, vysvětlit chování dívky, když jsem jí facku na dně, může být založeno na vztahu s mužem.

Odcizinec

Pokud hovoříme o situaci, kdy člověk neznámý její facku na hýždích, v 90% případů bude reakce extrémně negativní.Žena bude zvažovat takový akt arogance, hrubosti, sexuálního obtěžování nebo osobní urážky.Možná si dokonce může stěžovat příslušným úřadům, po nichž bude člověk postaven před soud.A jen v ojedinělých případech je možné flirtovat facku z cizince, je-li dívka osvobozena a na první pohled ji má rád mladý muž.

Na začátku vztahu

Poměrně jednoznačná situace, kdy se vztahy mezi mladými lidmi právě utvářejí, a ten člověk si již dovoluje učinit taková výslovná gesta vůči dívce.Pokud by mezi nimi neexistovala důvěrnost, ale muž se odvážil tak otevřeně naznačit svou vášeň a přitažlivost pro dívku, může buď reagovat vzájemným flirtováním, nebo je banální stydět se.Vše záleží na stupni sympatie na začátku vztahu, na emancipaci a sexualitě obou partnerů.

S milovaným člověkem

Je vzácné, že muži popírají potěšení sondovat všechna kouzla postavy své přítelkyně.Dívka bude pozitivní, když její milenec bude mrtvice a plácl její zadek.Bude to vnímáno jako jeho touha v jejím směru, vášeň a vyjádření pocitů, stejně jako znamení majetnosti, říkají, že je to moje žena a patří ke mně.Je-li mezi mladými lidmi sympatie, může fackovat papežepokud jde o dopad na erotogenní zónu, aby se dívka rozrušila.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Jak ukázaly praxe a statistiky, více než 80% žen po celém světě má pozitivní postoj k tomu, že člověk páchá na papeži.Jejich reakce však bude do značné míry záviset na stádiu vztahů s konkrétním člověkem a stupni osvobození partnerů.

Proč dívky milují, když jsou na papeže plácány?

Muži v moderní společnosti ne vždy zaujímají dominantní postavení ve vztazích, proto touží ovládnout a být hrubý v posteli se ženou.Otázkou však je, proč se dívky samy podobají tomuto podivnému chování, například když jsou fackovány na dně.

K tomu existuje několik vědeckých vysvětlení, a to:

  1. zjevná touha člověka. Psychoterapeuti a sexuologové říkají, že na rozdíl od flirtování a jemných náznaků o sexuální touze člověka nemá fackování na dně dvojí výklad, všechno je zde zcela transparentní.Alien vzrušení, jak je známo, je nejmocnější afrodiziakum.Projev určité agrese (záškuby copánků, pleskáče na papeže atd.) Je jen biologický program, který vám umožní aktivovat biologické mechanismy vzrušení.To znamená, že s takovým chováním člověk odstraní řetězec podezření a předsudků od ženy, což vyvolá zvířecí instinkty.
  2. Strach a pocit nebezpečí.Bylo vědecky prokázáno, že centrum bolesti a centrum potěšení se nacházejí v blízkosti lidského mozku.Tak, vzrušující jedno centrum, můžete neúmyslně probudit další.Hlavní věc, že ​​bolest byla mírná, jinak můžete získat opačný účinek.
  3. Mezi náklonností a ponížením. Každá psychologická a dětská trauma může ovlivnit sexualitu ženy, včetně ponížení a pocitů viny.V souvislosti se zkušeným násilím v dětství, mnoho dívek v dospělosti údajně vytváří podobné situace, takže člověk by se uchýlil k trestu ve formě slaps.

V zásadě lze podle stejných kritérií částečně vysvětlit lásku k hrubosti a zabít na papeže muži.Existují však i další důvody, o nichž se zmínili také výzkumníci a odborníci z různých oblastí.

Proč kluci dělají holky na papeže?

Je mnohem více vysvětleno, proč muži rádi plácnou na hýždě dívek, a to i v případě, že nehovoříte o vědeckých výkladech.Konkrétně:

  • muž tímto způsobem kompenzuje svou neschopnost ovládat vztahy;
  • uprostřed touhy používat sílu, ale společenská pravidla, mravy a hranice může tak učinit jen v podobné formě;
  • stříkající na papeže, muž hodnotí její elasticitu, na které závisí stupeň sexuality a sexuální aktivity dívky (nedostatek sexu a nízká úroveň pohlavních hormonů dělá zadek flabby);
  • ideálem formy kněží člověk hodnotí ženu jako potenciální matku pro své potomky a nositeledobré geny;
  • ve zvířecím světě je páření smíšeno s agresivním chováním muže, které se často projevuje mezi lidmi;
  • Tímto způsobem vyjadřuje člověk svůj smysl pro sebevědomí vůči ženě.

Sexologové říkají, že pocit agrese, strachu a způsobení bolesti navzájem pomáhá lidem zvyšovat hladinu hormonů v těle, krevní tlak, který je doprovázen rychlým a větším sexuálním vzrušením.

Závěr

Slapování po papeži je přípustné pouze ve vztahu, kde je flirtování a sexuální intimita mezi partnery již přítomna.Pro oba partnery je to příležitost k diverzifikaci jejich sexuálního života, k jeho nasycení ostrými pocity, k chuti nebezpečí a agrese.Ve většině případů to doprovází zvířecí instinkty a podvědomí člověka.