Proč člověk rychle skončí během sexu: najdeme kořen problému

Sexuální styk je důležitou součástí harmonického vztahu mezi partnery. A pokud se člověk stará o velikost svého reprodukčního orgánu a schopnost uspokojit ženu, je pro ženy mnohem důležitější obratnost a trvání pohlavního styku. V tomto ohledu mají mnozí otázku, proč člověk končí rychle.

Ve skutečnosti je otázka naprosto oprávněná, protože pouze poznání skutečných příčin předčasné ejakulace lze nalézt efektivní způsoby, jak tento problém vyřešit. A odborníci nabízejí mnoho způsobů, jak prodloužit pohlavní styk, mohou to být drogy, lidové prostředky, triky v posteli a speciální cvičení pro trénink sebekontroly.

Co je považováno za normální?

Jak dlouho bude člověk trvat během sexu, aby oddálil okamžik ejakulace, je důležité jak pro něj, tak pro jeho partnera. Odborníci říkají, že přesná definice normy týkající se trvání jednoho pohlavního styku ve skutečnosti neexistuje. Hodně záleží na genetice, temperamentu, věku a zdraví člověka.

Za účelem zjištění průměrné délky pohlavního styku provedli vědci mnoho průzkumů a studií. V důsledku toho bylo zjištěno, že pohlavní styk, který začíná úvodemČlen v pochvě a dokud ejakulace trvá průměrně 3,5 minuty. Poté sepohlavní styk začal považovat za normu po dobu 3–20 minut .

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
I když pohlavní styk muže trvá asi 1,5 minuty, nemůžeme mluvit o patologii. Dlouhá a vysoce kvalitní předehra před tím umožní ženě dosáhnout orgasmu se svým partnerem během této doby.

Příčiny rychlé ejakulace u mužů

Každý lékařský odborník nezačne léčit onemocnění nebo abnormalitu, dokud nebude studována jeho etiologie a příčiny. Totéž platí pro erektilní poruchy, problémy s ejakulací u mužů. Urologové a andrologové rozlišují dvě skupiny provokujících faktorů - psychogenní a fyziologické příčiny předčasné ejakulace.

Fyziologické

Pokud vezmeme v úvahu pacienty s předčasnou ejakulací zralého a pokročilého věku, pak odchylka od normy je častěji fyziologickým rysem. To znamená, že patologie a nemoci vnitřních orgánů mohou vyvolat sexuální problémy, a to:
 • vezikulitida, pokud je zánět v semenných váčcích;
 • prostatitis, když je pozorován zánět a infekce prostaty;
 • zvýšená citlivost vrozené nebo získané hlavy;
 • poranění kůže, poranění nebo onemocněnípenis;
 • endokrinní patologie doprovázené hormonální nerovnováhou;
 • nemoci bederní páteře, trauma a patologie míchy a mozku;
 • 48 krátkou uzdu penisu; ​​
 • užívání antidepresiv nebo diuretik.

Také nemoci kardiovaskulárního systému mohou nepřímo ovlivňovat kvalitu sexuálního života, protože erekce přímo závisí na krevním oběhu a stavu cév.Systémová a chronická onemocnění, nízká imunita a nedostatek důležitých látek v těle může negativně ovlivnit sexuální život.

Psychologický

Psychogenní impotence - diagnóza, která je častěji pozorována u mladých mužů, stejně jako předčasná ejakulace na pozadí psycho-emočních poruch.Pokud neexistují žádné fyziologické abnormality, odborníci spojují rychlou ejakulaci s psychologickými příčinami, a to:

 • Mužův nedostatek sexuální zkušenosti s dívkou, která může mít negativní vliv na první pokusy.
 • Včasné trapné situace v posteli, kdy člověk zažil rychlou ejakulaci, a muž se začal obávat opakování.
 • Častá masturbace, v důsledku čehož je mozek a psychika mužů nastavena tak, aby rychle získávali radost ze sexuální stimulace.
 • Nepříznivé vztahy s partnerem, nedostatek sympatií k jejím nebo konfliktním situacím.
 • Stres, depresivní a depresivní stavy, podrážděnost a rychlá podrážděnost, které dříve nebo pozdějinepříznivě ovlivňují zdraví.
 • Prodloužená sexuální abstinence, po které je člověk příliš rychle a silně vzrušený a pohlavní styk trvá jen velmi málo.
 • Nepříznivé podmínky, za kterých dochází k pohlavnímu styku, mohou člověka přimět k rychlému ukončení celého procesu.
 • Komplexy a pochybnosti, strachy a záchvaty paniky.

Je nesmírně důležité, aby se muži vyrovnávali s psycho-emocionálními poruchami před pohlavním stykem.Pokud je to přepracování, stres, podrážděnost, musíte nejprve relaxovat a rozptýlit myšlenky, a pak pokračovat na sex.

Tipy pro odstranění včasné ejakulace

K určení metod pro odstranění problému je třeba přesně určit příčiny předčasné ejakulace a poté je opravit opravnými opatřeními.Specialisté navrhují několik způsobů, jak obnovit sexuální schopnosti, a to:

 • sexuální styk by měl být pravidelný, a pokud se do nich zapojujete častěji než obvykle, pomůže to oddálit proces ejakulace;
 • před pohlavním stykem můžete masturbovat, aby byl člověk dokončen, a podruhé, jak víte, je obtížnější dosáhnout orgasmu;
 • praktikovat techniku ​​„1000 úderů“, kdy člověk stanoví cíl, aby se 1000 žen vyskytlo v ženě před orgasmem;
 • oddálit orgasmus, musíte změnit tempo frikcí a držení těla, což znamená rozsah pocitů;
 • varovat rychlý orgasmus může být, pokud je čas střídat pohlavní styk s orálním pohlazení;
 • s hlubokým a rovnýmdýchání může předejít rychlému orgasmu;
 • V lékárně si můžete prodloužit pohlavní styk s různými gely, spreji, lubrikanty a prodlužovači.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat člověku jeho stravě a životnímu stylu.Ve stravě by měla převažovat zelenina a ovoce, mořské plody, bílkoviny bohaté, libové maso, zeleň.Aby močový systém plně fungoval, je důležité být mobilní a aktivní.Jakékoliv nemoci a rušivé symptomy by měly být léčeny okamžitě pod dohledem lékaře.

Závěr

Předčasná ejakulace je prakticky bane moderní mužské populace a problém je pozorován jak u mladých mužů, tak u dospělých mužů.Aby se zabránilo takovému porušení v těle, musíte znát všechny možné faktory a příčiny vzniku erektilních poruch.Opakující se rozpaky v posteli nemusí být zamlčeny, ale je důležité, abyste na klinice včas prověřili.