Proč bílé vousy u mužů a tmavých vlasů

Pro každého člověka je tlustý a dlouhý vous primárně indikátorem mužskosti a dobré genetiky. Pro ženy opačného pohlaví se vousatí muži stávají personifikací mužskosti, síly, odvahy, sebedůvěry a brutality. Chcete-li pěstovat vousy, někdo potřebuje 3-4 týdny, ale pro někoho se stává velkým a zdánlivě neřešitelným problémem.

Není neobvyklé, že bílý vous vyrůstá u mužů, i když šedé vlasy na hlavě nemusí být a ani se neočekává, že v budoucnu potrvá ještě několik let. Barva srsti obličeje je ve skutečnosti velmi odlišná od barvy vlasů na hlavě, zpravidla se vousy a kníry stávají šedivými dříve než vlasy člověka. Není také neobvyklé, že muž se světle hnědou barvou vlasů má štětiny a kníry, které téměř rostou blond.

Proč jsou bílé a vousy bílé?

Aby člověk pochopil, proč jsou jeho vlasy na vousech bílé a co s takovým jevem dělat, stačí se poradit s trichologem. Tento odborný lékař je kompetentní v záležitostech týkajících se vlasů, může také pojmenovat důvody pro bílé vlasy vousů. Může existovat několik důvodů, a to:

  1. Předispozice je genetická, když ostatní muži měli také bílé vousy.
  2. Vnitřní poruchy v těle,například přirozené změny související s věkem nebo pokles imunity.
  3. Nerovnováha pohlavních hormonů, v důsledku čehož vzrůstá produkce melaninu, což ovlivňuje odstín vousů a knírek.
  4. Stárnutí těla, které může začít mnohem dříve kvůli silnému stresu, špatnému životnímu stylu a dalším negativním vlivům.
  5. Spalování chlupů na slunci, pokud je člověk pod přímým paprskem slunce déle než stanovený čas.
  6. Kouření, stejně jako nedostatek vitamínů a živin, zejména vitamínů skupiny B.

Teprve poté, co člověk zjistí přesné důvody, proč bílé vousy rostou, bude možné nalézt optimální metody, kterými lze problém odstranit. Pokud je člověk ve věku, kdy jsou šedé vlasy normální, pak byste se neměli bát šedých vlasů, ale pečlivě se starejte o vousy.

Jak reagovat na bílé vousy?

Pokud mužské bílé vlasy rostou vousy a vousy, není třeba panikařit a předpokládat, že předčasně začaly změny související se stárnutím a stárnutím těla. Ve skutečnosti, mnoho faktorů může ovlivnit vzhled šedých vlasů vousů. Z nejběžnějších je třeba poznamenat, že muži mají špatné návyky, které kazí stav kůže a vlasů.

Pokud se ve vlasech začínají objevovat šedé vlasy, stojí za to poskytnout vousu nejpřísnější a pravidelnou péči. Také odborníci radí navštívit kliniku, aby zkontrolovali tělo na přítomnost nebo nepřítomnost interníchonemocnění a poruch. Pokud neexistují žádné viditelné důvody pro bílé vousy, je to s největší pravděpodobností záležitost genetiky, proti které není hádka. Člověk má jen svůj nový obraz a být pyšný, protože šedé vlasy vousů dávají člověku zážitek a pevnost.

Co dělat?

Aby se člověk rozhodl, co dělat s bílým vousem a knírkem, musí přemýšlet o tom, zda potřebuje takový stín ve vousech nebo se ho chce zbavit. Pokud člověk nechce být majitelem bílého vousu, můžete se uchýlit k barvení vlasů, které v kadeřnických odbornících nazývají vousovou kamuflážní službou pro brzkou šedou.

Tip!Pokud člověk při barvení nechce riskovat vousy, je lepší se obrátit na holičství, kde bude prováděna maskovací služba vousů za malý objem peněz za použití profesionálního nátěru bez chemicky škodlivých látek speciálně pro tónování vousů.

Je možné namalovat vousy doma, k tomu je třeba koupit přírodní vousovou barvu tónu, který bude ve stejném odstínu jako vlasy na hlavě. Umývají vousy šamponem, vyhlazují délku a tloušťku, aplikují krém na vousy na pokožku obličeje, aby neovlivnily zbytečné části obličeje. Dále se nátěrová hmota nanese na vlasy vousů jednotnou vrstvou, postaví se ve správný čas a omyje teplou vodou.

Po barvení musí brada pečlivě pečovat. Vlasy a pokožka se musí navlhčit lopuchem nebo ricinovým olejem s přidáním esterů. Vousy se nepromývají tak často, jak je to jen možnébarva pigmentu v šedých vlasech.Je nutné odstínit vousy v procesu růstu chlupů.Bílé vousy také vyžadují barvení, aby se nelišily od vousů.Díky maskování se brada stane jasnou a bohatou, stejně jako barva vlasů na hlavě, a muž bude schopen změnit svůj pohled.

Výběr fotografií mužů s bílou plnovousem

Díky fotografiím významných a populárních mužů z celého světa se můžete ujistit, že bílá vousy nejsou větou.ale naopak příležitost zdůraznit v obraze svou individualitu, solidaritu a charisma.

.)


Závěr ]

Pro muže, kteří mají bílé vousy, odborníci doporučují, aby tento jev byl léčen více než klidně.Vousy se zpravidla střídají mnohem dříve, než vlasy na hlavě, a tato skutečnost vůbec nezkazí vzhled člověka, nedává mu věk.Bílý vous je naopak příležitostí k tomu, aby přitáhl pozornost opačného pohlaví, protože statistiky potvrdily, že ženy mají rádi vousy jako vousy jako muži.Pokud člověk nemůže vzít šedé vlasy, můžete použít barvu na vousy, které vrátí vlasy přirozený tón.