Přípravy na růst vousů: co je nabízeno v lékárnách a na internetu?

Na vrcholu popularity, tam je nyní mužský vous, mnoho mužů, honit módu a napodobovat světové hvězdy, být dychtivý vydat tlustý a dlouhý vous. Ale ne každý má štěstí, protože někdy se obličejové vlasy objevují velmi pomalu a nerovnoměrně, zanechávají mezery a plešatá místa. Není třeba zoufalství, protože si můžete vždy vybrat prostředky pro pěstování vousů v lékárnách nebo najít na internetu.

Odborníci v této oblasti doporučují začít určovat příčiny pomalého a nestejnoměrného růstu vousů a poté, počínaje z nich, vybrat požadovaný lék. Přípravky mohou být farmakologické nebo přírodní, první je předepsán výhradně lékařem a podle pokynů si můžete koupit a používat bylinné 100% přírodní produkty.

Tablety pro růst vousů

Speciální farmaceutické přípravky ve formě tablet mohou zajistit rychlý růst štětin. Ale pokud se vám nepodařilo diagnostikovat a vyšetřit lékařem, neošetřujte sami. Příčiny nedostatečného určení mohou přesně určit pouze zdravotnícirůst vousů nebo přítomnost plešatých skvrn, na základě těchto negativních faktorů, aby si vybraly účinný lék.

Pro informaci!Tablety pro růst vousů zpravidla naznačují zrychlení krevního oběhu nebo mohou být ve formě komplexu vitamin-minerál. Nejlepší alternativou k lékům a kosmetice budou rostlinné a éterické oleje, například lopuch a ricinový olej.

Minoxidil

Koupit skutečné Minoxidil pro růst vousů

Minoxidil je přípravek ve formě séra, jehož složky roztahují cévy a urychlují krevní oběh. Zvýšený spád krve do kapilár přispívá k nasycení vlasových folikulů živinami a kyslíkem. To zase probouzí neaktivní žárovky, což stimuluje plný růst vlasů. Zpočátku, droga byla použita proti plešatosti na hlavě, pouze lékař může rozhodnout o vousy. Lék má kontraindikace.

Vitabeard

Léky ve formě vitamínů ke stimulaci růstu vousů a knírek. Vývoj takového komplexu prováděli odborníci již několik let, v důsledku čehož byl vytvořen unikátní vzorec. Složení předpokládá všechny nejdůležitější vitamíny pro tělo člověka - A, D3, E a C, vitamíny skupiny B, jakož i doplňky ve formě zinku, jódu atd. Tímto způsobem člověk může přirozeně zvýšit hladiny testosteronu. Lék se užívá 1-3krát denně ve formě potravydoplňků.

Finasterid

Tablety přípravku Finasteride jsou zpočátku určeny pro muže s plešatostí. Lék reaguje s hormony v těle člověka, modifikuje testosteron tak, že nepřekračuje jeho aktivitu nebo není příliš pasivní, což je důvod, proč vlasy nejčastěji vypadávají.Lék ve skutečnosti přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron, kvůli kterému se lze vyhnout alopecii přes tělo . Použít tento lék musí být přísně na předpis.

Aspirin

Zpočátku byl lék určen k posílení srdečních funkcí, ale bylo prokázáno, že pilulky také urychlují krevní oběh. K tomu je třeba vzít asi 80 gramů drogy denně, což má za následek zrychlení růstu vlasů. Zvýšený průtok krve vyživuje tkáně a vlasové kořeny, dodává jim všechny potřebné vitamíny a látky, stimuluje růst a zhutnění vlasů. Aspirin pro růst vousů je také vhodný, pokud se používá po dlouhou dobu a v malých dávkách.

Krémy a gely

Topické látky se častěji používají v praxi, protože poškozují vnitřní orgány méně a jsou méně škodlivé z hlediska kontraindikací a vedlejších účinků. Snadné použití a bezpečné krémy a gely musí být aplikovány v průběhu výměny, aby se dosáhlo maximálního účinku. Objednat tento lék může být prostřednictvím internetu nebo zakoupen v lékárně.

Black Phomthong

Krém na stimulaci růstu vousů, který se vyrábí v. \ TThajsko. Složení předpokládá pouze přírodní složky - extrakt klitoria trifoliate, olej z muškátového oříšku, mléko a sezamové oleje atd. Všechny složky jsou pro tělo naprosto bezpečné, v tandemu urychlují průtok krve, vyživují žárovky a strukturu vlasů, aktivují pasivní vlasové folikuly.

Vzhledem k tomu, že krém je vytvořen v černé barvě, bude člověk zrakově srozumitelný, jak rovnoměrně aplikuje lék na pokožku obličeje. Naneste krém by měl být tenká vrstva na čistou a suchou pokožku, tření masážní pohyby.Během 2-3 týdnů je třeba oholit chlupy, po nichž bude patrný první výsledek ošetření.Průměrná cena smetany je 1500 rublů.

Profesionální vlasový systém

Profesionální krém na vlasy je lídrem ve všech hodnoceních nejlepších produktů pro další stimulaci růstu vousů a knírek. Vzhledem k jeho 100% přírodnímu složení nemá krém žádné kontraindikace a vedlejší účinky, jako nejcennější jsou považovány složky, jako je extrakt z kalamárů, lopuchový olej, skořice, extrakt jalovce a extrakt z heřmánku.

Důležité!Tento krém aplikujte ráno a před spaním na čistou, suchou pokožku krku a obličeje, aniž byste si je umyli. Aby se krém lépe vstřebal, musíte ho otřít při masáži kruhovým pohybem podél linie růstu vousů a knírek.

Díky této formulaci krém nejenže stimuluje růst vousů, ale odstraňuje nejtypičtější příčiny nedostatečného růstu vousů a knírek. Aktivní látky pronikají hluboko do kůže a folikulů.vlasy, vyživují je vitamíny a dalšími prospěšnými látkami.Kromě toho se lokální průtok krve zakoření, díky čemuž jsou kůže a vlasové kořeny vyživovány kyslíkem a jsou včas aktualizovány.Cena balíčku je 800-900 rublů.

Platinus V

Kapalná smetanová struktura nebo sprejová forma předpokládá rychlou a hlubokou výživu pokožky a vlasových folikulů.Nástroj je nutné používat několik měsíců, aby se dosáhlo nejen výsledku, ale také aby se to vyřešilo do budoucna.Složky krému a spreje Platinus V - je komplexem vitamínů, chmelového extraktu a lopuchového oleje, skořice, farmacie heřmánku, calamus a jalovcových extraktů.

Pokud se použije sprej, před nanesením na pokožku pokožky obličeje zvlhčete a produkt rovnoměrně rozprášte na obličej a krk.A tak, aby složky produktu byly absorbovány rychleji a pronikly hlouběji do kůže, potřebují nějaký čas, aby se mohli otřít masážními pohyby.Výsledkem je, že vousy budou husté, lesklé a hedvábné bez plešatých skvrn. Cena balíčku Platinus V je přibližně 1400 rublů.

Minoxidil

Koupit tento Minoxidil pro růst vousů

NejlepšíRychlé ošetření plešatosti je Minoxidil, ale pouze na předpis a předepsáno ošetřujícím lékařem.Složky krému urychlují průtok krve v důsledku vazodilatačního účinku, po kterém se vlasové kořeny intenzivně živí kyslíkem a hodnotnými látkami a aktivují růst.Nejčastěji se lék používá proti vypadávání vlasů na hlavě, i když dnes mnoho mužů s pomocí krémuobnovení a růstu vousů.

Důležité! Pokud není lék plně použit, začnou po jeho zrušení vypadávat nové vousy.Proto by měl být průběh užívání léků dlouhý, i když byl dosažen požadovaný účinek.

Odborníci doporučují použití těch přípravků, které obsahují malou koncentraci minoxidilu.V opačném případě může dojít k následkům, kromě čistého minoxidilu je kontraindikován při vysokém tlaku.Pro zbytek bude zvýšený růst vousů dosažen díky probuzení „spícího“ folikulu.Naneste krém by měl být místně na obličej a krk podle pokynů.A cena Minoxidil je 900 rublů.

Rogaine

Světově proslulá kosmetická společnost Johnsons & Johnsons vydala samostatný nástroj na podporu růstu vousů samců vousů Rogaine.Název tohoto výrobku je již v mnoha zemích již široce propagován a jeho vysoká účinnost vysvětluje obsah minoxidilu v koncentraci 5%.K dosažení dlouhodobého výsledku musíte tento krém používat minimálně 3 měsíce.

Takový prostředek nápravy lze použít proti vypadávání vlasů, a to jak na hlavě, tak na obličeji.Uvolňovací forma je spíš jako pěna, která se rychle a snadno vstřebává do pokožky a nezanechává stopy a mastný film.Láhev se nutně protřepává, pak se pěna aplikuje na čistou a suchou pokožku.Droga má vysokou cenu - asi 5000-5200 rublů, ale v tomto případě je kvalita a cena v rovnosti.

Platinus V sprej pro růst vlasových vlasů

Lék Platinus B ve formě spreje aktivně používají muži na celém světě k stimulaci růstu vousů. Sprej působí jako maska ​​pro oslabené a matné vlasy, které následně vypadnou. Hlavní složkou spreje je extrakt z jehličnatých rostlin, olejů, stopových prvků huminové kyseliny a regeneračního gelu, který pomáhá obnovovat buňky a tkáně.

Aktivní vzorec spreje vytáhne své kožní toxiny a další škodlivé látky, vlasové kořínky se živí kyslíkem a prospěšnými látkami, i většina pasivních žárovek spouští proces růstu vlasů. Po aplikaci spreje bude muž schopen vidět zesílené a lesklé vlasy, které budou aktivně růst a nevypadnou. Nastříkejte 2 krát denně a neplachujte asi 40 minut. Cena Platinus V sprej je 1300-1400 rublů.

Růstová akcelerující Trius mast

Mast Trius by se měla používat pro muže, kteří mají na tváři suchou pokožku a jsou často šupinatí. Naneste Trius mast je nutná nejen pro růst vousů, ale také po holení, aby se zabránilo odlupování a podráždění. Bohaté složení obsahuje ethery pomeranče a citronu, bergamotu, bambuckého a eukalyptu, stejně jako kokosový olej, vitamin E a extrakt z pšeničných klíčků.

Nejdůležitějším základním olejem masti je ricinový olej, díky němuž začíná růst nových chlupů, pravidelné používání látky zajišťuje stabilizaci mastných kyselin.rovnováha epidermis, přes měkkou kůži, nové chloupky rychleji vybuchnou, což zabraňuje zarůstání chlupů.Vousy budou silné, měkké, hedvábné a voňavé díky esenciálním olejům.Cena v průměru je 1000-1200 rublů.

Závěr

Výše ​​byly zmíněny nejoblíbenější a nejoblíbenější léky pro růst vousů a internetu.Pro různé muže, nejlepší lék může být některý z těchto produktů.Tam jsou také kosmetika, která také přispívá k lepšímu knírku a růstu vousů, například, Borodist olej, Shevelux a BearDilizer sprej, profesionální sprej na vlasy, Proraso olej a Planet SPA Altai krém.Než si vyberete jeden nebo jiný lék, je lepší se poradit s odborníky a studijními recenzemi od mužů.