Přezkum vousu pléd: foto jak to vypadá a jak to udělat

Jak ženy používají make-up a účesy jako zbraň dobýt opačné pohlaví, vousy jsou také zbraně u mužů.Mnozí chlápci vůbec považují vousy za módní doplněk pro ty muže, kteří se zaměřují na smysl pro styl a mužnost.Dnes může každý člověk ukázat svou individualitu a vybrat si pro sebe ten správný druh vousů.

Skotský vous, který je v neformálních kruzích stále nazýván vousem Abrahama Lincolna, je obzvláště populární.Od prvního dne svého panování až do samého konce se tento velký politik objevil všude jen s určitým stylem vousů, který se dnes nazývá skotský vous.Dnes je vous amerického politika srovnatelný s tlustou formou kapitánova vousu.

Co jevousy tartan?

Kapitánův vous je známý téměř všem moderním fašiangovým znalcům, ale skotský vous může být považován za jeho alternativu, která je hustší.Tento vous nemá určité standardy a přesné linie.Díky tomu je skotský vous častěji upřednostňován při nošení muži, kteří si cení svobodu jednání a možnost si vybrat jeden nebo jiný obraz pro sebe.


Pochopení toho, jak může plnovous vousů vypadat jako, můžete si prohlédnout fotografii:

Pro informaci!Americký prezident a autor skotské vousy Abraham Lincoln měl tenký obličej, který poněkud zkazil jeho obraz.V dopise mu 11 letá dívka Grace Bedelová doporučila, aby vyrostla hustá vousy, aby vypadala pevněji.Na oplátku mu slíbila hlasy všech členů rodiny.Prezident si podivně vyslechl radu a vyrostl vousy.

Komu?

Aby skotský vous zdůraznil výhodné rysy lidské tváře, dodal mu mužnost a brutalitu vzhledu, ale nepoškozoval celkový styl a obraz, je nezbytné, aby existovaly „výpovědi“ od Barbera a dalších odborníků.Zpočátku byl vous zaveden 16. prezidentem Ameriky, který měl příliš tenkou tvář, zejména v oblasti tváře a brady.

Dnes odborníci radí mužům trojúhelníkový nebo čtvercový obličej, aby nosili skotský vous, protože vegetace dokonale skrývá všechny vady a asymetrii obličeje.A aby vousy vypadaly velkolepě, odborníci doporučují mužům kombinovat pléd s dlouhým účesem.Tímto způsobem se prodlouží boční kotlety, ale o knírku je původně Scottish nepředvídal.

Jak na to?

Pro vytvoření plemene Lincoln není zapotřebí speciálních dovedností při modelování vousů.Muž může na start navštívit holičství a tam mu odborník ukáže technologii řezánía oholit takové vousy.Můžete cvičit doma.Chcete-li vytvořit obraz skotského vousu, musíte postupovat podle několika jednoduchých kroků:

 1. Nejdříve musíte pěstovat plnovous, případně knírek, jak si člověk přeje.Pravý tartan byl původně vyroben bez knírku, ale dnes se móda pro knírek vrátila.
 2. Dále je psací stroj pomocí strojku ořezán o 4 mm.
 3. Nyní podél linie brady a čelisti je nutné obrys vizuálně nakreslit.Vlasy jsou oholeny podél této kontury a zanechávají široký pás od ucha k bradě.
 4. Na tvářích nad touto linií musí být celá vegetace zcela odstraněna zdola nahoru.
 5. Pomocí břitvy odstraňte vlasy pod bradou na krku, ale nedotýkejte se linie vousů.
 6. Pomocí zastřihovače upravte vousy kolem úst a pod nosem.Zároveň je důležité udržovat zastřihovač v pravém úhlu, aby bylo možné provádět co nejrovnoměrnější oholení.Pokud jsou v nose dlouhé vlasy, jsou také odstraněny, aby se vytvořil elegantní vzhled.
Poradenství! Lincoln nebo Scotch vous byl původně předpokládán být bez knírku, ale dnes mnoho mužů upřednostňuje kombinovat tento druh vousu s úhledným knírem.

Jak pečovat?

Vousy nejsou jen doplňkem pro muže, ale také jeho možností mít dobře upravený a stylový vzhled.A v zájmu zachování atraktivity potřebuje brada zvláštní péči. Scottish vyžaduje pravidelné ořezávání stroje na požadovanou úroveň, v tomto případě hovoříme o4 mm.Štětinykolem vousů by se také mělo oholit, aby se udržely ostré linie.

Odborníci doporučují hygienické postupy dvakrát denně - ráno při mytí a večer při koupání. Prát vousy potřebují kosmetiku nebo jednoduché mýdlo. Po každém jídle je třeba vousy zkontrolovat na přítomnost drobků a jiných zbytků potravin. Pokud bylo jídlo mastné, je lepší vousy umýt mýdlem. A tak, aby vegetace zaujala požadovaný tvar, můžete pro její instalaci použít vosk nebo gel.

Známí nositelé skotské vousy

V úzkých kruzích se vous Abraham Lincolna nazývá plátno, ve Španělsku to bylo spojeno s kulturním pokrokem v 70. letech minulého století. Dnes jsou nejtypičtějšími nositeli kostkované vousy ženatý Amish. Mezi oblíbené osobnosti, které se skotské líbily, lze identifikovat:

 • mladý Herman Melville;
 • Transvaalský prezident Paul Krueger;
 • Peter Cooper je tvůrcem americké parní lokomotivy;
 • Brigham Young;
 • Alexander Mackenzie.
Brigham Young
Peter Cooper
Alexander Mackenzie

Prezident Ameriky Lincoln je však stále považován za zakladatele vousů. Z novodobých hvězd bliká s takovou plnovousem Ben Affleck, George Clooney, Leonardo DiCaprio a jiní, odborníci obecně považují tento vous za nejběžnější mezi moderními muži a ženami.univerzální, protože je vzácná, na kterou se nemusí hodit.

Závěr

Skotský vous byl původně zaveden šestnáctým prezidentem Ameriky, Abrahamem Lincolnem, a proto je stále nazýván Lincolnovým vousem.Barbera se mezi sebou nazývala obrazovka, protože tento druh vousů opravdu zakrývá jakékoli nedostatky ve vzhledu a asymetrii obličeje.Muži všech věkových kategorií a stylů v obraze mohou nosit tento typ vlasových vlasů díky své univerzálnosti.