Přehled vitamínové abecedy pro muže: složení, cena, instrukce

Zdraví mužů neustále potřebuje doplňovat živiny a vitamíny, takže lékaři doporučují používat více produktů s bohatým složením. Existují však případy, kdy řádná výživa sama o sobě nezaručuje optimální rovnováhu vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších látek. Abeceda pro muže vždy přijde na záchranu.

Je důležité si uvědomit, že mužské tělo je mnohem častěji a více vystaveno negativním faktorům. Stres, špatné návyky, fyzické a morální přetížení, nezdravé jídlo, tvrdá práce, to vše vede k nedostatku vitamínů v těle. Vitamíny Abeceda je jedinečný vzorec vytvořený speciálně pro zdraví, s přihlédnutím ke strukturálním rysům mužského těla.

Co je užitečné pro muže?

Existuje takový stereotyp, že jakékoli prášky jsou pro člověka extrémními opatřeními, jsou-li choroby skutečně přítomny. Ve skutečnosti je mnohem vhodnější užívat léky pro prevenci. Abeceda je nový komplex vitaminů, který je určen k prevenci jakýchkoliv patologií a poruch v těle.

Pro muže je nutné aplikovat abecední komplex, pokud člověk nemá možnost vyváženým způsobem jíst čerstvou zeleninu, ovoce a různé produkty.Léčivo působí jako další zdroj mikro- a makroživin, skupiny vitamínů a dalších užitečných látek.

Nakonec složení vitamínů slibuje následující:

 • blaho člověka;
 • zlepšení tónu celého organismu;
 • zlepšení výkonnosti;
 • zlepšení vzhledu;
 • posílení ochrany těla.

Kromě toho mužský komplex Abeceda podporuje orgány vidění, nasycuje močový systém nezbytnými zdroji, zabraňuje porušování a patologii v této oblasti, pomáhá člověku být vždy aktivní, energický a v dobré náladě.Hlavní věc je aplikovat ji striktně podle pokynů a indikací.

Složení a forma uvolnění

Komplex vitamínů s abecedou není lékem, nýbrž dodatečnou pomůckou pro prevenci tělesných poruch a posilování imunitního systému.Uvolňovací forma je malá želé, která může být potažena skořápkami různých odstínů (růžová, modrá, zelená).

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Abeceda má jednu významnou výhodu - různé odstíny pilulek označují různé složky vitamínů a minerálních látek v obsažených složkách ainterakce.V důsledku toho je léčivo dokonale vstřebáváno do těla a některé typy látek si nekonkurují.

Pokud se podíváte na složení vitamínů abecedy pro muže, můžete vidět 13 vitamínů, které jsou nezbytné pro mužské tělo, 9 minerálů a řadu dalších užitečných látek, a to:

 • kyseliny;
 • extrakt z ženšenu;
 • karotenoidy.

Lékařští specialisté říkají, že právě takový soubor složek je nezbytný pro močový systém člověka a jeho celkový zdravotní stav.Proto jsou vitamíny Abecedy pro muže používány jako profylaxe urinogenitálních onemocnění a problémů s účinností a snížené libido.Každá tableta určité barvy poskytuje speciální složení s ohledem na interakci vitaminů a dalších látek.

Údaje

Podle návodu k použití je nekontrolovaný příjem vitaminů kontraindikován.Navzdory skutečnosti, že abeceda pro muže poskytuje pouze cenné a užitečné složky pro mužské tělo, mohou být použity pouze v případě, že existují indikace.

Za indikace se považují tyto body:

 • prevence beriberi a nedostatek některých tělesných zdrojů;
 • 68) nízká fyzická vytrvalost a mužská aktivita;
 • nízká imunita a odolnost vůči chorobám;
 • prevence chorob genitourinárního systému a pohlavních dysfunkcí;
 • deprimovaný stav;
 • downgradementální schopnosti.

Obecně platí, že všechny předpoklady pro nemoc, sexuální dysfunkci, sníženou imunitu a beriberi jsou důvodem pro použití takové drogy.Je pouze důležité striktně dodržovat pokyny a nemíchat lék s jinými vitamíny a doplňky stravy, protože některé skupiny vitamínů mohou být nekompatibilní a jejich nadbytek může vést k poruchám v těle.

Dávkování a podávání

Je nesmírně důležité užívat vitamínové přípravky v souladu s pokyny a ve specifickém dávkování.Jak nedostatek, tak nadbytek vitamínů může vést k patologickým procesům v těle.Jak vzít abecedu pro muže je uvedena v anotacích k pilulkám.

Tablety lze užívat dvěma způsoby:

 1. Dvakrát denně.Modré a růžové pilulky se berou ráno, protože reagují na výkon a vitalitu muže a na zelenou pilulku večer.
 2. Třikrát denně. Podle tohoto principu, ráno, vezměte růžové dragee, modrou pilulku v poledne, a zelená pilulka, respektive, před spaním.Mezi recepcí pilulek by měla být nejméně 4 hodiny, aby bylo zajištěno plné nasycení těla potřebnými zdroji.
Důležité! Pokud člověk vynechá pilulku určité barvy, je důležité vzít si přesnou barvu, která odpovídá denní době.

Vezměte si vitamíny abecedy pro muže potřebují minimálně 4 týdny pro plné nasycení složek tělasoučástí.Někteří muži předepisují lékaři několik měsíců, vše závisí na individuálních vlastnostech pacienta a zdravotním stavu.

Kontraindikace

Pokyny pro použití vitamínů pro muže Abeceda poskytuje nejen indikace, ale také kontraindikace, a to navzdory skutečnosti, že kompozice je pro zdraví velmi cenná.Lékaři zakazují užívat tento komplex v několika případech:

 • chronická hypertenze;
 • 93) nadbytek jedné nebo více složek;
 • individuální přecitlivělost na složky;
 • 95) hyper-podrážděnost;
 • hyperaktivita štítné žlázy.

Pokud má člověk pochybnosti o přijatelnosti užívání této drogy, je lepší se poradit s odborníkem.Nechte to a vitamíny, v přítomnosti kontraindikace jsou možné vedlejší účinky.

Vedlejší účinky

Pokud člověk ví, jak si vzít abecedu s ohledem na indikace, kontraindikace a dávkování, v tomto případě jsou rizika vedlejších účinků snížena na nulu.Pokud však zanedbáte všechny výše uvedené informace, nevhodný nebo nadměrný příjem vitamínů Abeceda pro muže může vést k následujícím vedlejším účinkům:

 • zhoršení pohody;
 • poruchy zažívacích orgánů;
 • vývoj alergických reakcí;
 • poruchy spánku a nespavost;
 • exacerbace onemocnění vyskytujících se během léčby vitaminem;
 • horečka;
 • nevolnost, zvracení a bolest hlavy.

Alarmujícím příznakem signalizujícím kontraindikace používání těchto vitaminů je odbarvení moči.Pokud se objeví jakékoliv nežádoucí účinky, muž by měl přestat užívat vitamíny a objevit se jako lékař.

Interakce s jinými drogami

Navzdory skutečnosti, že vitamíny nejsou léky syntetického původu, anotace nutně stanoví pravidla a varování týkající se kombinace vitaminů s jinými léky.V první řadě je zakázáno přijímat paralelní fondy obsahující hořčík, vápník a hliník.

Podle stejného principu nelze výrobky obsahující železo a stříbro kombinovat.Nekompatibilní léčiva zahrnují léky používané pro pálení žáhy, zvýšenou kyselost žaludku, tablety tetracyklinové skupiny, fluorochinol a sulfa léčiva.To může způsobit nežádoucí účinky nebo snížení účinnosti léků.

Cena

Společnost Akvion se zabývá výrobou vitamínů podle abecedy.V závislosti na účelu a rozmanitosti vitamínového komplexu, cena za to může být od 280 do 390 rublů.

Co je pro muže lepší: Duovit nebo Abeceda?

Jak ukazuje praxe, nejoblíbenější a nejúčinnější vitamíny jsou abeceda a duovit.Muži mají tedy otázku, Duovit nebo Abeceda pro muže, která je lepší?Rozdíly v vitamínových prostředcích jsou přítomny, je v nichprvní kompozice.Komplexní abeceda poskytuje více komponent.

V tomto ohledu je abeceda k dispozici ve třech barvách dražé a Duovit - ve dvou.Oba produkty naznačují přítomnost vitamínů a minerálů.Ale výhody abecedy pro mužské tělo jsou, že lék je doplněn L-karnitinem, extraktem ženšenu, lykopenem pro imunitu, eleutherosidem, aby se zvýšila vytrvalost.Plus Duovita za nižší cenu.

Závěr

Abeceda pro muže je komplex vitaminů, minerálních látek, organických kyselin, rostlinných výtažků a dalších hodnotných látek nezbytných pro plné fungování mužského těla.Každá tableta obsahuje takové látky v takovém poměru, aby maximalizovala absorbované množství v těle.