Pravidla vyzvednutí: jak se hodit do krásné dívky

Mnozí muži nechápou, proč některé silnější pohlaví mistrovsky zvládnou ženská srdce, zatímco jiné jsou neustále doprovázeny neúspěchy a neúspěchy. A i když člověk vypadá hezký, úspěšný a zajímavý, na dalšího ztraceného chlapa na všech frontách má štěstí ve svém osobním životě mnohem víc. Pravidla vyzvednutí - to je tajemství mnoha mužů, kteří zlomí srdce žen.

Techniky svádění dívek byly praktikovány po dlouhou dobu a mistři vyzvednutí pravidelně pořádají školení a semináře, aby učili muže, jak řídit dívku a svádět ji v krátké době. Po zvládnutí základních pravidel, můžete drasticky změnit svůj život, ale nejprve musíte rozhodnout o cílech a prioritách v životě. Někteří jsou vyškoleni pick-up, lámání srdce dívek, jiní potřebují tyto dovednosti vybudovat vážný vztah.

Základní pravidla pro vyzvednutí mužů

Pokud dnes vezmeme v úvahu všechna stávající pravidla pro vyzvednutí mužů, můžeme vytvořit nekonečný seznam. Každý mistr má svůj vlastní soubor idejí a technik. Můžete si každý den znovu přečíst centurion knih, časopisů a časopisů, pokud jde o tajemství svádění žen, nebo si můžete vybrat několik základních pravidel vyzvednutí pomocí práce na jejich implementaci v modelu chování.

Domovmuž má za úkol řídit dívku tak, aby toho muže neodmítla. Pro tuto dovednost vyzvednutí učí jednoduchá pravidla:

 • člověk musí být sebevědomý, v rozhovoru musí být jasný a srozumitelný bez slov pochybností (nevím, možná nejpravděpodobněji atd.), Udržovat postoj, oční kontakt, sledovat jeho emocionální stav, hlas atd.;
 • člověk potřebuje chytit dívčí pohled, protože člověk v jeho očích může pochopit mnoho, například se o něj dívka začala zajímat;
 • Když se setkáváte, musíte být originální, vyhazovat banální fráze pro válcování, jako vaše matka nepotřebuje zetě.

Pokud dívka odpověděla na názory muže se stejným, nemůže stát ve stínu a čase, jinak bude považovat muže za zbabělého nebo nejistého. S cílem získat důvěru v její známost, psychologové doporučují opakovat její držení těla, rychlost pohybu, rytmus dýchání, atd. Dívky milují uši, takže můžete získat pozornost s komplimentem a příjemnými slovy.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
První dojem osoby se vytvoří během prvních 15 sekund. Proto je nesmírně důležité, aby člověk vypadal elegantně a stylově, mluvil účinnými frázemi pro datování, udržoval vnější sebevědomí a vyzařoval pozitivní.

Atraktivní a zajímavá dívka nebude tolerovat banální fráze, tyto možnosti používá většina mužů, takže klíčovým pravidlem úspěšnéhodatování - originalita.V rozhovoru musíte použít částici co nejmenší, například pokud byste se mnou nechtěli pít šálek kávy.Odpověď bude s největší pravděpodobností vhodná - odpověď je ne.

Mužské vyzvednutí: triky a praktiky

Mužské vyzvednutí znamená nejen pravidla chování člověka a způsoby, jak postupovat k dívce, ale také různé psychologické techniky a postupy, které můžete dobýt.ženská srdce.Existuje několik univerzálních modelů svádění, které může použít každý člověk.

Jejich výkon je asi 90%, dnes pickup wizards nabízí 4 recepce:

 1. “Closer-farther”- pick-up pro muže začíná touto technikou, kterázahrnuje změnu postoje k dívce, kterou máte rádi.Pro začátek musí člověk zajímat dívku, aby se jí líbil, komunikoval, možná pozval na data.Poté následuje období zimy, kdy člověk potřebuje na chvíli zmizet, neříkejte ani nereagujte na hovory a SMS.Maximální efekt se dosáhne, pokud bude vzdálenost v období teplých vztahů.
 2. Intrigueje další účinnou technikou, jak se zamilovat do dívky, která je překvapena porušením standardů chování.To znamená, že dívka bude čekat na jednoho a muž bude jednat radikálně jinak.Prošel například teplý romantický den a druhý den muž přestal volat.Nebo, po chladném datu, se jen rozloučete, aniž byste nabídli pokračovat v rozhovoru.Hlavním úkolem jeintrikovat ji tak, aby všechny myšlenky v její hlavě byly obsazeny mužem.
 3. Nekontrolovatelnost- touha ovládat člověka je vlastní všem dívkám, ale ve skutečnosti s cílem zajistit, aby se člověk nevzdal kontroly.Můžete se zamilovat do ženy, pokud ji neovládáte, aniž byste podstupovali manipulaci, provokaci a ultimatumy.I když je naštvaná, ohrožuje muže s prasknutím vztahů, musíte zůstat nekontrolovatelná až do konce, bude hrát do jeho rukou.
 4. Důvěraje hlavním pravidlem pro lidi, kteří se snaží dobýt ženská srdce.Důvěra musí být úplná, každé rozhodnutí a jednání je 100% přesné a neotřesitelné.Pokud se po manipulacích a neočekávaných akcích dívky změní rozhodnutí a vezme ji na stranu, uvidí pravou nejistotu člověka v sobě.
 5. ​​

Mistři pick-upu zvláště zdůrazňují, že člověk by neměl mít rád každého v řadě, každý má své vlastní cílové publikum.Chcete-li definovat, musíte si myslet, které dívky jsou vhodnější pro budování vztahů, interně kreslení její portrét a obraz.Dále musíte pochopit, co dívka očekává od člověka, zavést tyto rysy a vlastnosti do svého mistrovství svádění.

Příklad vyzvednutí na internetu

Sociální sítě jsou nejběžnější platformou pro zavádění dívek muži, kteří sami trénují dovednosti a dovednosti.dovednosti pikaper.Za těchto okolností je důležité zvýšit svůj sociální status, projevit se jakosebevědomý úspěšný muž.Ovládání pick-upu nabízí nejjednodušší příklad vyzvednutí na internetu:

 • Propagace účtu pro zvýšení hodnocení jeho stránky.K tomu je třeba pozvat co nejvíce přátel, vyřídit žádosti o přátelství s krásnými dívkami, použít programy propagace účtu.
 • Poté musíte náhodně zahájit rozhovor s ní, vyměnit několik vět za účelem seznámení se s dívkou, které se vám líbí.Během prvního týdne můžete vstoupit do důvěry online přítele a pak se můžete zeptat, zda má krásnou přítelkyni.To může být příležitost pro setkání, ale očividně takové chování od chlapa neočekává.V nejlepším případě nechce takového chlapa ztratit, v nejhorším případě bude opravdu znát svého přítele.
 • Dále se on-line seznámení stane skutečným setkáním, zbývá pouze zvážit jeho scénář a model chování.

Taková nestandardní verze datování bude ostře rozlišovat člověka od davu milenců, kteří se vyhnou banálnímu a nezajímavému.Pokud dívka nesouhlasí se schůzkou, raději komunikuje na internetu, můžete hrát nějakou dobu svými pravidly a pak náhle zmizet několik dní ze sítě.To ji donutí přehodnotit její odmítnutí, možná bude litovat, že ztratila zajímavého chlapa, aniž by s ním kontaktovala.

Doporučení! Aby bylo možné komunikovat s dívkou na internetu, je třeba najít kontaktní místa, například společné zájmy, skupiny a komunity, inklinující ke komunikaci s tímto tématem.

Co dělatpikaper?

Bez ohledu na okolnosti, za kterých člověk zaostřuje své dovednosti při vyzvednutí, v sociálních sítích v korespondenci nebo v reálném čase, to vše je doprovázeno určitými „nástrahami“ a především stresem a vzrušením.Jedná se o normální reakci těla na něco nového v životě a pokusy o přemáhání sebe-pochybností, vzrušení.

Chcete-li se zbavit negativních aspektů pikayperstva, potřebujete:

 • Nebojte se neúspěchů- stávají se i těm, kteří zvládli dokonalost a praktikovali vyzvednutí po celá desetiletí..Člověk musí jednat, přistupovat k dívkám, být proaktivní, získávat neocenitelné zkušenosti s neúspěchy.Když žena odmítne, muž nic neztratí.
 • Nevynucujte si- je vhodné, abyste se pravidelně, ale ne průběžně překročili.Je třeba se seznámit s tolika dívkami, které člověk dokáže, aniž by skákal nad hlavu.Není třeba obracet touhu po datování do posedlosti.
 • Nedělejte cvičné cvičení- mnoho cvičení je v podstatě bludných a neužitečných, takže není vždy vhodné nutit váš nervový systém, porušovat model chování a standardy.
 • Nepřemýšlejte negativně- nemusíte se připravovat na negativní výsledek událostí, ale je důležité být na to připraven.I když ta dívka odmítla, dala člověku zkušenosti a pomohla překonat obavy.Mentálně se musíte přesvědčit, že člověk je dobře odveden a že může být na sebe hrdý.A i když jste neměli odvahu jít k dívce,nic strašného.
 • Neklaďte- není třeba dělat to, co člověk opravdu nechce. Ve skutečnosti, význam datování pro kluky není v konečném výsledku, ale v přijímání pozitivních emocí a radosti z akcí. Pokud se každý pikapery chlubí denně dobytými srdíčky, neměl by člověka tlačit na stejné činy. Být vyzvednutím umělce neznamená být ženou, možná budou znalosti použity pouze na jedné dívce, která bude po mnoho let společníkem.

Kromě technik, metod, pravidel, frází a vzorců chování, aby se potěšilo ženské pohlaví, muži musí pracovat denně na sobě. Pro začátek se můžete zbavit špatných návyků, sestavit denní rutinu, být disciplinovaný a zodpovědný, kompetentně plánovat věci a řídit zdroje. Kromě práce je povinný produktivní odpočinek, zdravý spánek a morální rozptýlení od každodenního života. Můžete sportovat, najít nové koníčky, obecně žít pro své potěšení.

Závěr

Chcete-li mít vždy k dispozici několik nápadů na datování, vědět, o čem mluvit s dívkou, dobýt ženská srdce svými pozitivními vlastnostmi, stačí pochopit několik pravidel a technik vyzvednutí pro sebe. Ale pro začátek musí člověk rozhodnout o cílech, proč budou využity dovednosti vyzvednutí - ke změně sexuálních partnerů nebo k nalezení jediného pro budování rodiny.