Pouliční oblečení pro muže: jak kombinovat oblečení?

Pravděpodobně každý ví, co pouliční styl oblečení pro muže. V tomto obrázku se často můžete setkat s kluky. Tento styl je velmi odlišný od ostatních, protože kombinuje různé styly. Kluci s tímto stylem vypadají originálně, protože mají možnost vyjádřit se.

Dnes budeme hovořit o vlastnostech tohoto stylu. Zjistíme, kdo ji může nosit a v jakých případech to nebude vhodné. Budeme věnovat pozornost tomu, jak kombinovat oblečení. Také analyzujeme, jak se ulice kluci dívají na různá období roku.

Vlastnosti pouličního stylu

Pánská uliční móda má jednu vlastnost, netoleruje přísná pravidla. Muži s tímto stylem sledují jeden cíl - oblečení by mělo být pohodlné a co nejpohodlnější. I když se jim nepodaří stylově vybrat obrázek, hlavní věc je, že je pohodlný. Silnější sex se nesnaží přitáhnout pozornost druhých, i když chce ukázat svou individualitu.

Nejzákladnější věci ve stylu ulice jsou trička, mikiny, džíny a mikiny. Takovéto obrazy se mohou podobat každodenním obrazům lidí. Výběr oblečení tohoto stylu, člověčesi pamatuje několik principů:

  1. Účinnost.
  2. Pohodlí.
  3. Sebevyjádření.

Pouliční styl umožňuje člověku demonstrovat svůj vkus a nebát se názorů druhých. Zároveň může vypadat stylově a pohodlně.

Komu?

Oblečení ve stylu ulice vyhovuje naprosto každému členovi silnějšího pohlaví. Bez ohledu na jeho věk, muž může nosit tento styl. Samozřejmě, nejčastěji najde odpověď od mladých kluků, protože tento styl není vázán na určitá pravidla a dává svobodu při výběru oblečení.

Co je třeba kombinovat?

Při výběru oblečení by silnější sex neměl zapomínat na rovnováhu. Mnozí tomuto stylu nerozumí, protože vám umožňují kombinovat klasické a sportovní oblečení.

Například muž může kombinovat stylovou košili s teniskami a roztrhanými džíny. Také rádi kombinují šortky a džíny s tričkami nebo mikinami. Klasická bunda je ideální pro džíny a světlé tričko.

Tip! Tento styl kombinuje roztrhaný oděv, ale vždy by měl být čistý a uklizený.

Ve vašem pouličním šatníku musíte mít kravaty, těsné kalhoty, světlé a neobvyklé košile, bundy, klobouky, stylovou a sportovní obuv. Obraz lze zvýraznit v jasných barvách. Muži rádi nosí džíny různých barev.

Obraz můžete ozdobit pásy, hroty nebo neobvyklou pokrývkou hlavy. Také odírá na oblečení nebo šité jinakkousky látky nebo kůže.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pouliční styl vypadá atraktivně pouze tehdy, když má člověk chuť a chuť.

Kam nosit?

Není divu, že ulice má takový název. Je vhodnější jej nosit pouze na ulici nebo na párty. Takový obraz může mít při chůzi nebo běhání ráno.

Pouliční móda nebude vhodná pro oficiální akce. Také nemůže být nošena do práce, školy nebo na pohovor. Pouliční styl miluje jen ulici.

Důležité!Pokud si na duchovní činnosti kladete takový styl, pak lidé kolem vás mohou špatně vykládat rozhodnutí člověka a považovat to za neúctu.

Pouliční styl v různých obdobích roku

V různých obdobích roku se styl ulice nemění, džíny zůstávají vždy hlavním oděvem. Trička a svetry lze měnit pouze. Věnujme pozornost každému ročnímu období.

Zima

V zimě může člověk nosit kabát s kožešinou nebo kožichem. Volný střih svrchního oděvu je charakteristickým rysem pouličního stylu. Někdy může být srst kontrastní barvy a oddělená od srsti. Můžete také nosit puffer bundy a park. Obraz můžete ozdobit masivními šátky a koženými rukavicemi.

Pružina

Na jaře ne vždy chápete, jak se oblékat. Na jaře můžete nosit teplou bundu a džíny. Styl ulice umožňujenosit objemné bundy neobvyklé barvy. Stále budou zapotřebí svetry. V pozdním jaře už můžete získat lehké a volné věci. Můžete nosit džínové bundy.

Léto

V létě může silné pohlaví nosit kalhoty s bílými oděvy. Vítány jsou také kalhoty z různých odstínů. klobouky a klobouky lze nosit během této horké doby. Kluci rádi nosí volná trička nebo trička. Džíny mohou zvýraznit vzhled. Samozřejmě, v létě nemůžete dělat bez tenisky - to je hlavní typ obuvi pro street style.

Podzim

Na podzim mohou muži nosit lehké bundy nebo volné svetry. Vhodné by byly také tepláky nebo džíny. Do té doby, než přijde chladné období, můžete stále nosit letní bundy a trička. Když však začne deštivý podzim, můžete přemýšlet o pláštěnkách a botách.

Je ulice ve stylu chuligánů?

Šaty z chuligánského stylu jsou trochu odlišné od stylu streetwear, i když mají mnoho podobností. První styl neobsahuje kombinaci zcela odlišných stylů, například v něm nejsou žádné poznámky o oficiálním obrázku. Hlavním cílem sledovaným povstalci je vyhlásit jejich svobodu a jít proti společnosti. Šperky ve stylu hooligan - to hroty, řetězy a další.

Pouliční styl je trochu jiný. Umožňuje člověku cítit se pohodlně a stylově. Tento styl může být jasný a atraktivní. Pouliční kluci mohou nositklobouky Podobnost těchto stylů však spočívá v tom, že nedodržují pravidla a umožňují silnějšímu pohlaví rozhodnout, jak kombinovat oblečení.

Odvolání pouličního stylu

Obraz ulice umožňuje osobě prosadit se a najít svůj obraz. Tihle kluci mohou vypadat jasně a velmi originální. Ve skutečnosti kombinovat různé styly a vypadat krásně není tak snadné. Dokonce i volné oblečení by mělo být vhodné pro toho chlapa. Silná podlaha musí brát v úvahu zvláštnosti její výšky a stavby. Je důležité si uvědomit, že styl ulice může vypadat jinak. Hlavní věc, na kterou bychom neměli zapomínat, je, že oblečení by mělo být elegantní a módní.