Populární pánské holicí krémy: rychlý přehled

Jen málo mužů si poradí s holením štětin bez kosmetiky, které zajišťují bezpečné a snadné odstranění nadbytečné vegetace a zároveň chrání pokožku před podrážděním a zánětlivými procesy.Odborníci doporučují zahájit proceduru s použitím pěny, gelu nebo krému na holení v závislosti na typu pleti a osobních preferencích člověka.

Stávající krém na holení změkčuje jak vlasy na štětinách, tak i kůži, čímž zabraňuje tomu, aby nedošlo ke krájení a poškrábání, podráždění a suchosti.Tyto nástroje byly původně vytvořeny tak, aby maximalizovaly změkčení vlasů, takže krém se doporučuje pro muže, kteří mají nadměrně tuhé vousy a kníry.Krémy jsou úsporné ve spotřebě, jsou poměrně levné a jsou vynikající pro téměř všechny typy pleti.

Odrůdy nejoblíbenějších krémů

Krémy na holení byly vytvořeny pro muže s tuhými vlasy na obličeji a hustou kůží, protože silná a výživná textura krému poskytuje maximální hydrataci a změkčení.Krémy jsou založeny na mýdlové látce, minerálech, olejích a důležitých vitamínech pro epidermis.Nejčastěji stylisté a kosmetologové doporučují krémyoholit muže citlivou a suchou pokožkou.

Pro informaci! Při výběru z nejlepších krémů na holení, který je nejlepším lékem, musí člověk v první řadě věnovat pozornost složení výrobku, po kterém se hodí k jakému typu kůže, jaký princip akce předpokládá.

Apple Blossom

Moskva Svoboda kosmetiky Factory vydala Apple Blossom krém na holení pro muže, levný a vysoce kvalitní výrobek pro každodenní použití.Charakteristickým rysem tohoto nástroje je hliníková trubka, která byla populární v době sovětské éry.Před nanesením takového krému je důležité ho dostatečně namočit malým kartáčkem, až po nanesení na pokožku.

Tento krém je určen k depilaci nadbytečné vegetace na mastnou pleť.Výhodou je přirozené složení, jednoduchost každé komponenty, široká dostupnost domácích fondů, stejně jako nízká cena - pouze 35-40 rublů pro trubku o váze 70 gramů.Příjemná vůně a hodné pečující vlastnosti navíc nemohou být příjemné.Není mnoho minusů - slabé rozmazání a skutečnost, že krém nevyhovuje typu suché kůže.

Z ambrosie

Krém z ambrosie z Lush, který má vícekomponentní přírodní složení, si zaslouží zvláštní pozornost.Díky obsahu kakaového másla, lněného semene, medu, měsíčkového oleje a heřmánkového krému jemně zvlhčuje, vyživuje a zklidňuje pokožku obličeje, která je náchylná k podráždění.Oleje změknou vlasy anepřítomnost alkálie v prostředku chrání citlivou pokožku před vysycháním.

Výrobci pánské kosmetiky vytvořili ambrózní krém zejména pro supercitlivou pokožku obličeje, která je po každém holení podrážděná. Průhledná konzistence indikuje absenci mýdla v kompozici, v důsledku čehož krém špatně zpěňuje, ale pokožku nevysušuje, ale naopak ji hluboce a jemně vyživuje rostlinnými oleji. Nevýhodou je rychlá spotřeba a zvláštní vůně ambrosie.

Everest

Další zástupce rozpočtových krémů na holení od domácího výrobce. Krém má jemnou a jemnou texturu, takže jej lze použít pro všechny typy pleti. Složení obsahuje bylinné složky, například léčivý extrakt z jitrocelu, aromatických přísad a olejů, takže můžete odstranit zánětlivý proces a podráždění, zklidnit a zvlhčit pokožku.

GOST

Domácí holicí krémy se značkou GOST ukazují, že výrobky byly certifikovány a testovány státními kontrolními institucemi a orgány. Tyto krémy výhodně obsahují oleje, glycerin, emulze solí s vysokomolekulárními mastnými kyselinami, konzervační činidla, vonné látky, povrchově aktivní látky. GOST předpokládá pouze holicí krémy, které neobsahují cizí inkluze.

Breeze

Dobrá doporučení odborníků a mužů obdržela krém Breeze. Výrazný rys je považován za příjemný ana rozdíl od jiných vůní krémových vůní.Přírodní složky poskytují antibakteriální účinek, chrání pokožku před infekcemi a patogenními bakteriemi.Mentol jako součást osvěžuje a odstraňuje pocit pálení a těsnosti po holení.

Cream Breeze je důkazem toho, že levná kosmetika může mít vysokou kvalitu.Krém dokonale zpěňuje, dodává pleti tón, zjemňuje vlasy a usnadňuje holení.Měkká trubka o objemu 75 ml znamená poměrně úspornou spotřebu, díky čemuž je krém ve srovnání s uvedenými značkami konkurenceschopný.Holení s Breeze je vždy bezbolestné a dokonce příjemné, protože krém dodává příjemnou mužskou vůni a pocit svěžesti.

Poradenství! Hodnými výrobci krémů na holení jsou značky Cliven a Proraso, Clyven bude vyhovovat citlivé pleti a krém Proraso je vhodný pro tuhé štětiny.

Důležité informace týkající se smetany

Aby člověk pochopil, jak je vhodné používat krém na holení k zajištění maximální péče o pleť a štětiny, musí znát výhody a nevýhody těchto výrobků.

Plusy:

  • rozumné ceny;
  • dostatečná pěna pro holení na obličeji;
  • vhodné pro všechny typy pleti;
  • úsporná spotřeba;
  • důkladně očistí tukovou vrstvu;
  • lze použít pro depilaci jiných oblastí těla.

Nevýhody:

  • smetanu je třeba předem šlehat, což vyžaduje určitý čas;
  • Pro míchání a aplikaci je nutný kartáč na holení;
  • je těžké zvednoutoptimální dávkové prostředky.

Na rozdíl od jiných holicích přípravků krém navlhčuje pokožku a vlasy štětin lépe, což zabraňuje podráždění, zarůstání vlasů, poškrábání stroje a nebezpečí poranění pokožky.Krém vydrží déle na pokožce při holení, než při použití gelu nebo pěny, nižší spotřeba a vyšší stupeň hydratace pokožky.Kromě toho je krém přírodní antiseptikum, protože okamžitě zklidňuje pokožku.

Jak používat?

Nejlepší krém na holení je ten, který obsahuje pouze přírodní složky šetrné k pokožce.Pro použití tohoto typu kosmetických přípravků pro holení potřebujete také kartáč z přírodní vlny, stroj a nádobu na krém.Malý štětec je namočený v teplé vodě, po které je krém uložen do nádoby a pomocí malého kartáčku je důkladně oškubán do stavu pěny kruhovými pohyby.

Pokud se krémové bubliny stanou stejnoměrnými, můžete na médium nalít trochu teplé vody, aby se textura dostala do pěny.Pokud je hodně vody, pěna ze smetany bude protékat podél stěn kontejneru, a krém bude horší na hydrataci pokožky.Pokud se tvoří malá pěna a je převážně rozprostřena po stěnách nádoby, je třeba přidat více vody.

Důležité! Před použitím holicího krému na kůži obličeje člověk potřebuje páru kůži obkladem teplého ručníku, který je navlhčen v teplé vodě.Je lepší aplikovat pěnu na zvlhčenou pokožku, aby se krémové složky absorbovaly rychleji a snadněji.vrstvy epidermis a chlupů štětin.

Hotový výrobek naneste štětcem a kruhovými pohyby a pokračujte v mletí kompozice. Kromě toho takové pohyby pomohou zvednout a upevnit štětinové chlupy, takže se mohou později oholit. Na konci procedury je třeba si umýt obličej teplou tekoucí vodou a opláchněte kartáč, nádobu vyperte ze zbytků smetany.

Doporučení dermatologa

U každého typu pokožky obličeje moderní výrobci pánské kosmetiky předpokládají samostatný sortiment výrobků, včetně krémů na holení. Pro citlivý typ je lepší zvolit hypoalergenní krémy s přirozeným složením a nedostatkem vůní, barviv a chutí. Výživné kompozice s rostlinnými oleji jsou vhodné pro suchou pokožku a pro mastnou pleť - s mentolem, aloe vera a dalšími rostlinnými extrakty.

Při výběru nejlepšího holicího krému musíte věnovat pozornost třem kritériím - spolehlivosti výrobce, typu epidermy a individuálním vlastnostem těla. Dobré produkty jsou nabízeny značkami, které jsou již mnoho let na vedoucích pozicích v poptávce a důvěře mužů. Slušný vzhled holicího krému obsahuje směs antiseptik, alkalických mýdel a tuků.

Závěr

Každý muž může použít krém na holení, pokud se rozhodl pro ideálního výrobce pro sebe a svůj typ pleti. Téměř všechny populární značky, jako Arko, Cliven, Liberty, Nivea, Proraso a Loreal, nabízejí vládceprostředky odděleně pro mastnou, suchou, citlivou a normální pokožku obličeje. A obecně pro tvář nejlepší forma kosmetiky od nepaměti a dodnes je považován za krém.