Populární kluci s štětinami na fotografii

Mnoho dívek miluje, když silnější sex nosí vousy.Zvláště zajímavé jsou pro ně kluci s štětinami.Dnes budeme mluvit o tom, jak se štětiny dívají na brunetky a blondýnky.Také uvidíme, která z hvězd nosí strniště.

A tak před tím, než se stanete nejoblíbenějšími lidmi z celého světa, kteří dávají přednost strništi ve svém stylu.

Brunetky se štětinami

Štětiny jsou vhodné pro téměř každou brunetku, pokud má dobrou strukturu vlasů.Někteří věří, že toto vousy by se měly nosit pouze brunetky.Fotografie ukazuje, jak vypadají muži s štětinami.

Jason Statham

Brunetka Jason Statham zdůrazňuje svůj obraz štětinami.Díky ní se zdá být statečný a vážný.

)

On pěstuje strniště nejen ve filmu, ale také v každodenním životě odvážně.

Keith Harrington

Slavný herec Keith Harrington vždy nosil strniště.Mnoho fanoušků nezná Velryba bez vousů.Herec vytvořil jedinečný obraz, který vyrostl vousy.

Vzhledem k tomu, že Čína má dobrou strukturu a barvu vlasů, štětiny na ní majívypadá perfektně.

Blondýnky se štětinami

Nejen brunetky mohou nosit vousy. Slavné blondýnky také chodí se štětinami a vousy. Existuje mnoho herců, kteří ukázali, že blond vlasy jim umožňují nosit vousy. Samozřejmě, že nesedí dlouhé vousy, ale strniště na nich vypadá krásně.

Pro informaci!Pro každého muže může být délka štětin odlišná, což je dáno vlastnostmi vzhledu.

Ashton Kutcher

Ačkoli Ashton Kutcher není 100% blond, můžete nosit strniště s barvou vlasů. Pěstování vousů, jeho vzhled se velmi liší.

Herec vždy vypadá velmi mladě a něžně, aby dal své image askezi a mužnosti, a tak vyrůstá malé strniště. V případě Ashtona - vousy mění svůj vzhled k lepšímu.

Brad Pitt

Ačkoli Brad Pitt je velmi hezký a výrazný muž, zdůrazňuje svůj vzhled malým strništěm.


Tento herec je jasným důkazem, že i blondýnky mohou nosit štětiny.

Jen kluci se strništěm

Chcete-li vypadat jako skutečný člověk, mnozí kluci vyrůstají na strništi.


Ve skutečnosti tento druh vousů pomáhá chlapcům měnit jejich vzhled a dává jim důvěru. Štětiny se velmi snadno ošetřují.

Má každý strniště?

Opotřebovaná štětinaMnoho zástupců silnějšího pohlaví, ale není vhodné pro každého.Máte-li tenké vlasy a nerostou hustě, pak byste raději nosit vousy vůbec, mnohem méně strniště.Zkuste změnit vzhled tím, že budete pěstovat strniště.