Poprvé políbit dívku na rty: praktické rady pro začátečníky

Polibek je intimní způsob, jak vyjádřit pocity a vášně, a mnoho sexuologů přirovnává význam polibku k sexuálnímu kontaktu. První polibek je vždy znepokojen a vzrušující pro oba partnery, zejména pro ty, kteří ještě nemají bohaté zkušenosti. Nejen mladí kluci, ale i zkušení muži se dnes ptají, jak rozpustit dívku na polibek.

Takový zájem není způsoben ani strachem z rozpaků nebo rozpaků, ale spíše touhou po tom, aby se všechno stalo včas, na základě vzájemné touhy a na nejvyšší úrovni. Samozřejmě, nikdo nezrušil improvizaci a individuální přístup člověka, ale odborníci radí všem, aby se předem připravili na polibek, takže tento okamžik přiblíží pár a stane se pro dívku nezapomenutelným.

Správná příprava

Polibek není jen hmatový kontakt muže s jeho vyvoleným, je to fyzické, emocionální a duchovní sblížení mezi nimi. Proto je nesmírně důležité, aby si člověk vzpomněl nejen na samotnou technologii, ale na první líbání dívky na rtech, ale také na přesnost a hygienu. Příprava zahrnuje několik bodů:

 1. Člověk by měl cítit dobré, neboťTo lze nalézt v příjemném, ale nevtíravém a ne příliš specifickém parfému.
 2. Zvláštní pozornost by měla být věnována zdravotnímu stavu zubů a ústní dutiny, včasnému čištění zubů a zajištění toho, aby měl člověk čerstvý dech.
 3. Je také nezbytné dbát na stav rtů, aby nebyly popraskané nebo podrážděné, herpes nebo katarální vyrážky.Rty musí mazat hydratační krém, a všechny vady předem vyléčit.
 4. Je důležité věnovat zvláštní pozornost vlasům na obličeji.Pokud člověk upřednostňuje vousy a kníry, musí se dostat do úhledně složeného stavu.
 5. Celkový vzhled také hraje významnou roli, člověk potřebuje obléknout se do čistého vyžehleného oblečení, vyčistit boty tak, že dívka bude potěšena, že bude s ním.

Neméně důležitým aspektem je morálka člověka, neměl by projevovat své emoce ani pochybnosti o sobě.Pokud nechcete odložit pochybnosti, dívka se může domnívat, že se jí nelíbí tak moc, protože se neodvažuje přistoupit k dalšímu kroku ve vztahu.

Co je třeba pamatovat?

Existuje 5 zlatých pravidel, jak přimět dívku, aby ji políbila na rty, po které se můžete ukázat jen z té nejlepší strany.Před polibkem by měl vybudovat důvěru, vzájemnou sympatii a hmatový kontakt.Pokud však doporučení ignorujete, můžete nejen čelit rozpakům, ale také zcela zničit „chemii“ mezi mladými lidmi.

Udělejte si čas

Mnozímuži se domnívají, že polibek by se měl konat již v první den, a to jako výsledek jednání. Ve skutečnosti, spěch není vždy vhodný, protože pro mnoho dívek je společné tabu - nepolíbí na první rande. Ano, a mnoho lidí má vlastní strach, že po takovém spěšném sblížení může mladý muž najít dívku přístupnou. Proto je líbání na první rande možné pouze tehdy, když dívka v každém možném způsobu flirtuje a dává mu rady.

„Praxe“

Mnozí muži, kteří nevěděli, jak poprvé políbit dívku na rty, jsou tak znepokojeni, že se setkávají s neúspěšnými pokusy. Obvykle se to děje s těmi kluky, kteří takové zkušenosti nikdy předtím neměli. Proto je lepší vědět předem všechny drobnosti polibku, abyste se během prvního polibku věřili v sebe. Odborníci radí se seznámit s různými technikami polibku, mít cvičil, například, na rajče.

Vyberte požadovaný čas

Jak bylo uvedeno výše, ne každá dívka je připravena okamžitě políbit chlapa kvůli některým zásadám nebo banálnímu rozpakům. Proto se musíte přiblížit jen tehdy, když jsou viditelné známky a rady. Konkrétně:

 • dívka může být blíže k muži než ve vzdálenosti 50 cm a nechat ho vstoupit do své komfortní zóny;
 • při pohlavním styku se dotkne rtů nebo her s vlasy;
 • Když člověk mluví, pravidelně se dívá na rty;
 • dívka vydrží vizuálníkontakt, aniž by se podíval do rozpaků;
 • její nenápadné dotyky nejsou negativně vnímány.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Polibek mezi mladými lidmi poprvé vyžaduje vhodné nastavení.Téměř všechny dívky jsou v rozpacích, aby se políbily na místě, kde jsou jiní lidé, a v kině není příliš pohodlné kvůli temné místnosti a řadě sedících diváků.Mělo by to být klidné a pohodlné místo, kde budou lidé, kteří procházejí, udržováni na minimu.

Vyhněte se náhlým pohybům

Mnoho mužů věnuje přílišnou pozornost samotné metodě polibku, což je, že vypadá jako mechanická a bez průvodní vášně.Polibek by měl nést pocity, něhu a touhu dívky, takže muž by měl věnovat pozornost doprovodnému dotykovému kontaktu.Člověk ji nepotřebuje tlačit, být příliš vulgární, pokud jde o dotek, nebo provádět náhlé hrubé pohyby.

V ideálním případě by měl být polibek založen na třech bodech:

 • postupně se blíží k dívce, aby se dostala do její komfortní zóny, aniž by se musela vzdát;
 • udržování vizuálního kontaktu z očí do očí;
 • Pomalé rty se dotýkají rtů.

Děláte-li všechno ve fázích a pomalu, bude mít dívka příležitost vyhnout se, najednou změní názor.Pokud uděláte všechno náhle a náhle, bude to jen děsit ji pryč.

Jednodušeodmítnutí

Každá dívka má individuální charakter, reakci, principy a chování s člověkem.Někdo nemá rád dlouhý pohled na sebe, někdo nemá rád rychlé sbližování s mužem a někdo považuje polibek s neznámým chlapem za nepřípustný.Pokud se dívka v polibku odmítla doprovodit, musí udržet klid a důvěru.Je důležité pokračovat v datu ve stejném formátu jako dříve, aniž by se projevila jakákoliv reakce.

Měla bych požádat o povolení dívku?

Než se člověk zamyslí nad tím, jak nejdříve políbit dívku na rty, musí přemýšlet o tom, zda by měla požádat o povolení.Například mistři pick-upu to považují za nepřijatelný přestupek, po kterém dívka uvidí muže, který si není jistý, že je slabý.Psychologové říkají, že polibek je přípustný pouze vzájemnou touhou.

Argumenty, proč by měl být člověk požádán o svolení:

 • muž ukáže své vzdělání a úctu ke svému názoru;
 • To upozorní na trapnou situaci, kdy dívka nebude připravena na polibek;
 • Některé dívky v zásadě nejdou dlouho na sblížení, což dokazuje jejich čistotu;
 • dotýkat se rtů bez rtů a souhlasu může být považováno za násilí.

Pro zbytek může člověk rozhodnout, zda požádá o povolení políbit dívku nebo ukázat své odhodlání.Hodně záleží na osobnosti a charakteru samotné dívky, kterou lze pochopit pouze v průběhu komunikace.

Závěr

V otázce, jak poprvé políbit dívku na rty, by měl být člověk veden především intuicí. Pokud člověk udělal nezapomenutelný den, ukázal se jako pozorný, romantický a vážný člověk, kterému lze důvěřovat, sama dívka může projevit známky své připravenosti na polibek. Možná je to osoba s určitými limity morálky, takže by ji člověk neměl spěchat s přiblížením.