Poměrně známé pomůcky pro vousy: levné, ale užitečné

Móda nestojí v klidu a nyní se vousy nestaly atributem starých dědečků, ale moderním doplňkem skutečného muže.Zdravotní problémy však mohou ztížit uspokojení takového rozmaru jako vousy!

Chcete-li pěstovat krásné vousy, můžete použít různé nástroje, které pomohly mnoha mužům.Dnes budeme hovořit o málo známých nástrojích, které pomáhají vlasy rychle růst na obličeji.

Proč vousy nerostou?

Někteří muži mohou ve skutečnosti špatně pěstovat vlasy a to je způsobeno různými faktory.Růst a struktura vlasů je ovlivněna:

 • Emoční stav,
 • Genetická predispozice,
 • Ekologie,
 • Výživa,
 • Cvičení,
 • Množství mužského hormonu je testosteron.

Také vlasové cibule mohou jednoduše spát, a proto nerostou.Mnoho z těchto faktorů může být ovlivněno, pojďme zjistit, jak.

Prostředky, které stimulují růst vlasových vlasů

V současné době existuje mnoho různých nástrojů, které pomáhají obnovit strukturu vlasů a léčit je..Mnohoobávat se používat takové nástroje, protože si myslí, že mají chemické složení, ale ve skutečnosti mnoho prostředků na stimulaci růstu vlasů má přirozený základ.

Pro pohodlí výrobci vyrábějí takové výrobky v různých formách, například:

 • Krém,
 • Gel,
 • Šampon,
 • ) Pěna,
 • Olej.

Podívejme se na skutečně účinné výrobky.

)

Regein

Minoxidil je hlavní složkou tohoto léčiva.Regeyn je jedním z nejúčinnějších léků, které zlepšují růst vlasů.Pomáhá nejen vlasy rychle růst, ale také dělá vousy silné a jednotné.Tato vousová pěna by měla být aplikována dvakrát denně na místo, kde vlasy rostou špatně.Lze prát pouze po 3 hodinách.

Tento nápravný prostředek nemá téměř žádné vedlejší účinky, ve vzácných případech se kůže může odlupovat a svědit.

Sérum Azumi

Sérum pro vousy má mnoho výhod oproti jiným prostředkům, mezi nimi:

 • ) se skládá z přírodních složek,
 • výsledek lze vidět za měsíc,
 • lze snadno použít,
 • přijatelnou cenu.

Neexistují žádná barviva a parabeny, které mohou vyvolat alergickou reakci.

Sérum Azumi pro růst vousů se rychle vstřebává do kůže a okamžitě začíná působit.Měl by se promítnout do kůže a ne opláchnout.Díky působení přírodních olejů bude pokožka a vlasy nasákléužitečné vitamíny a mikroprvky.

Finasterid

Finasterid se používá pouze v případech, kdy je růst vlasů spojen se selháním hormonálních hladin.Tyto pilulky lze užívat pouze se svolením lékaře, protože jsou hormonální.Je nutné užívat tento lék po dlouhou dobu, protože ovlivňuje vnitřní stav osoby a pomáhá odstranit problém zvenčí.

Tyto pilulky mohou zvýšit hladinu hormonů o 20%, díky čemuž začnou vlasy rychle růst.Buďte opatrní s tímto nástrojem, protože má vedlejší účinky ve formě impotence, snížení ejakulace a špatného libida.

Mezoroller

Mezoroller je nástroj, který se skládá z mnoha malých jehel.Masíruje pokožku a proniká do vlasových folikulů, zlepšuje krevní oběh.Pomocí tohoto nástroje musíte zvolit délku jehly.

Poradenství! Nepřijímejte jehly delší než 0,5 mm, což vám pomůže nenarušit strukturu vlasů.

Před zákrokem je třeba oholit obličej tak, aby se mezoroller nezachytil ve vlasech a nedosáhl svého kořene.Válcování válečkem na obličeji by mělo být nejméně desetkrát.Délka jehly vám může pomoci vybrat si kosmetičky.Doporučuje se použít 5% minoxidilu současně.Tento nástroj bude působit dvakrát účinněji, pokud pronikne do vlasových folikulů.

Platinus v

Platinus v se používá k urychlení růstu vousů.Při jeho výrobě vybírala kosmetička takové komponenty, které lze nejlépe zlepšitstruktura vlasů.Také hydratují a vyživují pokožku.Tento lék probouzí spící žárovky a zlepšuje krevní oběh.

Obsahuje:

 1. 18 vitamínů,
 2. Pektin,
 3. Kyselina huminová,
 4. Generující gel,
 5. ]
 6. Regulátor pH pH,
 7. Špatný.

Činidlo na buněčné úrovni odstraňuje toxiny z těla, zlepšuje růst vlasů a intenzivně je vyživuje.Po několika postupech si všimnete zřejmých změn.

Kareprost

Zpočátku kareprost používaný ženami ke zlepšení růstu řas, ale postupem času ho muži začali používat k pěstování nádherných vousů.Je důležité poradit se s lékařem dříve, než začnete tento přípravek používat.

Kyselina nikotinová

Jedním z nejjednodušších způsobů urychlení růstu vlasů je použití kyseliny nikotinové.Aby rychle rostly vlasy, musí je neustále živit a starat se o ně.Je důležité, aby byl dobrý krevní oběh, pak vlasy na vousy rostou rychleji.

Kyselina nikotinová zahřívá obličej, činí ho citlivějším, po kterém můžete použít silnější nástroje pro zvýšení růstu vlasů.Je velmi jednoduché používat kyselinu, stačí ji otřít na kůži a pak aplikovat olej nebo vitamin E. Tato metoda urychlení růstu vousů je velmi účinná, byla kontrolována mnoha muži.

Poradenství! Nástroj bude mít dobrý účinek při každodenním použití.

Šampon, pěna, mýdlo prorůst vousů

Chcete-li pěstovat krásné vousy, musíte také vybrat správné detergenty.Speciální šampon a mýdlo vám pomůže vyřešit váš problém.Zkušenosti z mnoha ukázaly, že běžné dehtové mýdlo zastavuje vypadávání vlasů.

Kromě kosmetiky je důležité užívat vitamíny nebo doplňky stravy.Můžete použít lék pantovigar, obsahuje vitamíny, zinek a minerály.Tyto složky mají pozitivní vliv na strukturu vlasů.Také posilují nehty.

Každý má krásné vousy

Růst vlasů lze urychlit nejen populárními prostředky, mnoha léky nebo nástroji, které byly použity v několika případech.před lety, neztrácejí svou účinnost.Mesoscooter se osvědčil v boji proti plešatosti.Je důležité přesně vědět, jak tento nástroj používat a zároveň používat léky, které stimulují růst vlasů.Nebojte se koupit málo známé fondy, jen se je naučte předem.