Podrobný přehled rozprašování vousů

V dnešní době je plnohodnotná, dobře upravená vousy na vrcholu své popularity, ale bude to vyžadovat mnoho úsilí, aby ji pěstovala.Kromě správné výživy a zdravého životního stylu se doporučuje používat speciální perlové spreje.

V tomto článku se podíváme na několik podobných produktů od různých výrobců a konkrétněji se zaměříme na jejich účinky a nevýhody.Pokud jste se již rozhodli získat tlustý vous, pak se sprej stane nepostradatelným nástrojem při realizaci tohoto snu.

Činnost sprejů

Hlavní složkou každého spreje je z velké části jmenovitě jménoxyl, poté je směs naplněna oleji, vitamíny, bylinnými extrakty a jinými látkami, kteréposilují vlasové folikuly a aktivují růst vlasů.

Pro informaci! Hlavní složkou je vazodilatátor, který stimuluje krevní oběh v místě použití, a proto je často součástí různých přípravků proti vypadávání vlasů.

Kontraindikace

Bez ohledu na to, že složení spreje pro aktivní růst štětin a jeho zahušťování jsou převážně přírodní složky, existuje několikkontraindikací a jejich použití.

Naslouchej následujícím pravidlům:

  • Nedoporučuje se aplikovat sprej, pokud jsou na obličeji neuzavřené řezy a rány.Vasodilatátory mohou způsobit krvácení a vést k dalším nepříjemným následkům;
  • Některé oleje a bylinné extrakty mohou vyvolat alergickou reakci.Proto před použitím instrukcí se doporučuje testovat na alergie, aby nedošlo k nepříjemným následkům.Pokud po dobu jedné čtvrtiny hodiny na místě zkoušky nevykazovalo žádné zarudnutí a vyrážku, nebylo prokázáno, že léčivo lze bezpečně aplikovat na obličej;
  • Jsou-li na obličeji rozšířené kapiláry (spiderové žíly) nebo existuje záznam o přítomnosti vegetativní cévní dystonie v historii, je lepší sprej vůbec nepoužívat.

Máte-li pochybnosti o nástroji, pak je před koupí lepší získat odbornou nezávislou radu od svého terapeuta ohledně možnosti použití spreje pro růst vousů.

Jak podat žádost?

Aby bylo dosaženo maximálních výsledků, musí být sprej aplikován v souladu s pokyny uvedenými v pokynech, a to:

  • prostředky se použijí pouze na čisté čištění., suchá a odstředěná kůže.Je nutné očistit pokožku od kosmetiky;
  • je nezbytné zajistit interakci přípravku s kůží po dobu nejméně dvou hodin.Proto je nejlepší použít sprej před spaním nebo dvě hodiny před odchodem z domu;
  • Rovnoměrný růst vousů se doporučuje aplikovat na oblasti, kde není vegetace vůbec nebo jen velmi málo. V jednom postupu je nutné provést 5 až 8 sprejů;
  • pro rychlé zavádění léku do kůže, po jeho aplikaci, je nezbytné rozemlet kompozici nebo houbovitými tleskavými pohyby;
  • je důležité pravidelně aplikovat přípravek dvakrát denně tak, aby složky postřiku mohly mít maximální účinek;
Důležité!Nevzdávejte se, pokud nevidíte rychlý efekt. Každá osoba má různá fyziologická data, někdo potřebuje dva týdny léčby, když jiní potřebují měsíc pravidelného podávání léku pro první výsledky, které se objeví.

Výhody a nevýhody

Stojí za to si uvědomit, že spreje pro aktivaci růstu vlasů na vousech se nemusí vždy vyrovnat s problémem, pokud je založen na nemoci nebo jiných fyziologických abnormalitách. Nicméně, téměř všichni muži poznamenali, že při použití spreje se vlasy na vousu stanou luxusnější, mnohem měkčí a snáze se o ně postarají. I když jsou malé, jsou skryty kvůli celkové pompézě vousů.

Hlavní výhodou sprejů každé společnosti jsou přírodní složky, které pokožku změkčují a hydratují a přispívají k její regeneraci a hydrataci. Každý olej a bylinný extrakt přispívá k probuzení vlasových folikulů a naplňuje je vitamíny. Složení spreje zahrnuje pouze hypoalergenní složky.

Hlavní nevýhodou všech sprejů pro růst vousů je jejich cena. Jakýkoli výrobce se pokouší šetřit na složení, takže efekt se jeví co nejrychleji, takže jejich výrobky nejsou levné.

Přezkum fondů

Abychom usnadnili výběr mužů, budeme se blíže zabývat sprejem na vousy od několika firem, které se v naší zemi prodávají, a osvědčily se pouze na pozitivní straně. Zvažte jejich složení a hodnocení zákazníků, zaměřte se také na cenu každého výrobku a porovnejte jej s kvalitou.

Platinus V

Tento sprej na růst vlasů sestává výhradně z přírodních složek. Obsahuje: lopuchový olej a skořicový olej, vitamíny A a E, stejně jako jalovcový extrakt.

Všechna hodnocení týkající se této drogy jsou pouze pozitivní. Muži tvrdí, že vlasy na vousu se staly měkčími a silnějšími, přestaly padat a získaly zdravý lesk. Jediný mínus každý přisuzoval vysoké náklady na sprej. Cena za jednu láhev je 2500 rublů.

Profesionální vlasový sistem

Tato droga se také osvědčila pouze z vynikající strany, kterou si nemůžete koupit v lékárně. Objednat lze pouze na internetu a je lepší to udělat na oficiálních stránkách, abyste se vyhnuli podvodům při přijímání padělků.

Složení je také zcela přirozené: olej z lopuchu, výtažky z heřmánku, chmele, kalamáru, jalovce, vitamínů A a E, skořicového oleje. Zde je složení o něco složitější než v předchozí verzi a cenová politika je o něco nižší. Můženákup za 2000 rublů.

Generolon

Spray Generolon se prodává ve dvou dávkách 2% a 5%.To naznačuje, že v prvním případě 1 ml roztoku obsahuje 20 mg hlavní účinné látky a druhé 50 mg.Hlavní účinnou látkou v tomto případě je minoxidil.Balení produktu Generolon vám umožňuje používat produkt hospodárněji, protože dávkovač neumožňuje nalít více léků, než je potřeba pro jedno použití.

Poradenství! Pokud je pokožka obličeje nadměrně suchá, je lepší zvolit jiný lék, protože alkohol je součástí přípravku Generolon, který může pokožku ještě více vysušit a vést k opačnému účinku.

Cena léku je v rozmezí od 2 100 do 2 500 rublů.

Alerana

Menoxyl je také hlavní účinná látka ve spreji.Také hraje velkou roli panthenol, který umožňuje změkčení pokožky obličeje a přispívá k její regeneraci.

Cenová politika drogy ve srovnání s podobnými drogami je nízká, lze ji zakoupit za 800 rublů.Je také hezké, že nemusíte kupovat kočku v sáčku, objednávat léky na místě, stačí jít do lékárny, kde si můžete přečíst návod a koupit si skladbu před nákupem.

Alerana má několik důležitých kontraindikací.Doporučuje se nepoužívat lék na vegetativní cévní dystonii, pokud máte na obličeji příliš citlivou a tenkou kůži.

SHEVELUX

Lék Shevelux je založen na zcela přirozeném \ tsložek.Obsahuje: Enotera olej, který obsahuje mastné kyseliny, esenciální olej z černého pepře, Beyův olej, Stemoksidin.

Velké množství pozitivní zpětné vazby naznačuje, že sprej skutečně funguje.Muži trvají na tom, že vlasy jsou silnější a silnější, a štětiny jsou hladší, plešaté skvrny jsou plné a vlasy získaly zdravý vzhled a přestaly řezat.

Výrobci doporučují používat výrobek jednou denně po dobu jednoho měsíce, aby se zjistil maximální účinek.K tomu je třeba zakoupit dvě lahve spreje, z nichž každá stojí až 2000 rublů.Zároveň nikdo nemůže zaručit, že účinnost bude vysoká.

Toto není úplný seznam sprejů na růst vousů.Existuje mnoho dalších možností na trhu, z nichž každý může najít pozitivní i negativní hodnocení.Každá osoba je jiná, takže reakce na stejné složení výrobku se může lišit.

Všechny spreje, o nichž jsme se v článku zmínili, jsou účinné svým vlastním způsobem.Některé z nich mají podobné skladby, ale všechny fungují různými způsoby.Nelze přesně říci, který z prezentovaných léků je nejúčinnější, protože vysoká cena ne vždy mluví o maximálním efektu.Je třeba si uvědomit, že sprej pro růst vousů se používá v kombinaci s dietou a zdravým životním stylem a sám o sobě není všeliek na plešatosti a nebude vždy schopen ospravedlnit naděje, které jsou na něj kladeny!