Po holení pro muže: vyberte si ten správný pro vás

Depilace je důležitým hygienickým postupem pro ženy a muže.A pro muže, holení štětin se stává testem, pokud je kůže citlivá a pokaždé trpí intenzivním podrážděním.Navzdory skutečnosti, že kůže člověka je o 30% hustší než ženská, potřebuje také kosmetickou péči a podporu podrážděné, zapálené kůže.

Moderní krémy po holení od předních výrobců si zaslouží pozornost, pouze proto, že hluboce vyživují a hydratují pokožku po takovém stresu jako holení strojem.Pro odstranění zánětlivého procesu a podráždění je však důležité zvolit správný krém po holení, protože moderní trh kosmetologie nabízí nejširší výběr.Je pouze důležité vybrat pro muže úzkou profilovou kosmetiku, protože bere v úvahu zvláštnosti mužského těla.

Proč používat krém po holení?

Není těžké odhadnout, co je krém po holení pro každého člověka.Každá procedura holení je traumatická a stresující pro kůži.Bez ohledu na vybraný stroj, spolu se štětinami během holeníodstíny horní vrstvy epidermis.Je odkryta nová vrstva kůže, která ještě není dostatečně silná a hustá, což znamená, že reaguje silněji na vnější faktory.
Citlivá pokožka bude reagovat negativně na jakékoli okolnosti, pokud nepoužíváte kosmetiku pro zvlhčování, výživu a ochranu.Krém po holení je speciálně vyvinut pro citlivou pokožku a pro typy suché pleti, které vyžadují hlubokou a intenzivní podporu.Textura krému je jemná a jemná, díky čemuž kůže snadno vnímá složení kosmetiky, hydratované a vyživené.

Pro informaci! Krém po holení je vhodný pouze pro muže s normální, suchou nebo citlivou pokožkou.Pro mastný typ se však tento typ kosmetiky nedoporučuje používat kosmetology, protože to může vést ke zvýšení obsahu tuku v epidermis a ucpání pórů.

Vlastnosti

Pravidelné holení štětin může vést k zánětu, zarůstání vlasů a silnému podráždění kůže.Aby se snížilo riziko takových následků při holení a poté, měl by člověk použít speciální kosmetiku na holení a po něm.Krémy se liší od jiných forem kosmetiky po holení ve svých složkách, a to:

  • protizánětlivé a zvláčňující složky;
  • Vitamíny E a F pro výživu a hydrataci pokožky;
  • ​​48) rostlinné výtažky a éterické oleje. ​​

Díky správnému krému na holení můžete pokožku po zákroku zklidnit,rozšířit póry a vyčistit je bez poškození stavu dermis. Prostřednictvím bylinných doplňků se v kompozici vyskytuje dezinfekce, potlačení zánětlivého procesu a podráždění, změkčení a zvlhčení, jakož i tvorba ochranné vrstvy. Vitamíny v kompozici vyživují pokožku potřebnými zdroji k normalizaci tukové rovnováhy.

Způsob použití

Po holení by měl být krém po každém zákroku odstraněn. Za prvé, člověk musí použít holicí nástroj, ujistěte se, že oholit chlupy podél linie jejich růstu, a pak si umyjte obličej teplou tekoucí vodou, aby se zbavili zbytků výrobku a chlupy. Po tom, kůže s měkkým ručníkem, aby se mokré a nechat zaschnout.

Na suchou pokožku obličeje se aplikuje malé množství krému po holení. Je nutné aplikovat nejen v oblasti oholit štětiny, ale také na celé kůži obličeje, vyhnout se oblasti kolem očních víček. Následně masírujte krém do kůže. To urychlí krevní oběh, a tím zlepší absorpci složek smetany a absorpce kůže. Pokud kůže zůstane přebytečný krém, mohou být odstraněny s bavlněným talířem nebo otřete znovu s masážními pohyby.

Rada ! Vysoce kvalitní krém po holení můžete použít nejen po depilaci vousů, ale i při podráždění a zánětu kůže po negativním vlivu vnějších faktorů.

Který z nich si vybrat?

Pro individuální výběr nejlepší krém po holení na obličej, člověk potřebujena základě dvou ukazatelů - typu kůže a charakteristik reakce kůže na depilaci.Univerzální a nejcennější jsou krémy s vitaminem F v kompozici, které jsou vhodné pro všechny typy pleti.

  1. Pro suchou pokožku .Tento typ pokožky přijímá jemnou texturu, která obsahuje bylinné složky, jako je heřmánek nebo extrakt z aloe vera.
  2. Pro citlivou pokožku .V tomto případě potřebuje pokožka jemnou péči se super výživnými krémy s vitamíny a rostlinnými extrakty, například s bisabololem a vitamíny E a F.
  3. Pro mastnou pleť .V tomto případě musíte najít beztukové formulace krémů s protizánětlivými a sušícími, osvěžujícími a tonizujícími bylinnými extrakty, například čajovníky nebo dubové kůry.

Normální typ pleti přijímá jakýkoli druh krému, protože se jedná o zdravou pokožku, která je odolná vůči vnějším podnětům a faktorům.Krém s vitamínem E bude ideálním řešením, stejně jako rostlinné a základní složky v kompozici budou cenné pro normální pleť.Pokud má krém výraznou vůni, je lepší ho použít večer a nevtíravý pach ve smetaně bude ideální pro ranní holení, protože nepřeruší vůni mužů.

Nejlepší krém po holení

Ve srovnání s jinými formami kosmetiky po holení je krém nejužitečnější a nejcennější jako zdroj živin a vitaminů.Krémy nemají alkohol, nevysušují pokožku anaopak jsou určeny k normalizaci tukové rovnováhy. Můžete si vybrat krém na ochranu a výživu pokožky po holení podle doporučení odborníků a samotných mužů.

Cliven pro muže

Cliven For Men, celosvětově známá značka pánské kosmetiky, nabízí celou řadu kosmetických přípravků pro citlivou pokožku, mastnou a suchou, která poskytuje komplexní a komplexní péči a obnovu po takovém stresu. Nejlepším produktem je krém po holení obsahující mentol a protizánětlivé, antihistaminikum a výživný kafr.

Krém zlepšuje mikrocirkulaci krve, urychluje hojení řezů a poranění kůže, zlepšuje regeneraci buněk. Účinné látky vyživují, hydratují, tónují a osvěžují pokožku, zvyšují její pružnost a pevnost. Pravidelné používání tohoto krému zvyšuje ochrannou bariéru kůže před vystavením negativním faktorům zvenčí. Naneste Kleven krém může být při obvetrivanii a podráždění kůže.

Nivea

Kosmetická značka Nivea se stala pro většinu mužů klasikou, která poskytuje pokožce maximální péči při holení a po ní. Nejoblíbenější krém po holení od Nivea je balzámový krém s modrým balením, který zklidňuje narušenou pokožku, vyživuje a hydratuje pokožku, odstraňuje suchost a pocit těsnosti. Kromě toho prostředek přispívá k rychlému hojení ran a poranění a regeneraci buněk.

Aktivní vitamin E v kompozici je považován za hodnotný, protože zlepšuje mastnou rovnováhu kůže, čistí póry od pokožky.toxiny a nečistoty, urychluje průtok krve a absorpci složek krému pokožkou.A co je nejdůležitější, vitamin E zpomaluje změny související s věkem, prodlužuje mladost a krásu pokožky.Po nanesení krému se pokožka stává hladkou, hedvábnou, svěží a jemnou na dotek.Vhodné pro citlivou péči o pleť. Seznamte se s řadou Nivea po holení.

Arko Men


Perfektní krém po holení Arco „Comfort“ byl vytvořen pro kůži náchylnou k suchu a odlupování.Produkt dokonale zvlhčuje pokožku, aniž by přetížoval složení a konzistenci.Cenné je složení krému, totiž přítomnost esenciálních minerálů pro zdraví epidermy.Krém eliminuje pocit pálení, těsnosti a podráždění, hojí a obnovuje. Seznamte se s pravítkem Arco po holení.

Everest

Tento výrobek okamžitě kombinuje funkce kolínské vody a krému, což z něj činí úplnou a hlubokou péči o pleť po holení.Krém se rychle a snadno vstřebává, nezanechává lesk, lepkavost ani pocit těsnosti.Kompozice jsou různé složky, jako je kyselina boritá a salicylová mast s protizánětlivými a antiseptickými vlastnostmi.A mentol zanechává po aplikaci příjemné ochlazení a tón pleti.

Breeze

Společnost Breeze nabízí celou řadu krémů pro péči o pleť po holení.Jedná se o krém Vitamin Energy, krém Aloe Vera, Confidence, krém s mentolem Freshness, Impulzní krém s citrusovými tóny a krém pro citlivou pokožku.Nálada s heřmánkovým extraktem v kompozici.Každý typ kosmetického přípravku plní určité funkce a vyhovuje různým typům pleti.

Loreal pro muže

Krém po holení od světové značky Loreal pro muže je prezentován ve formě multivitaminového komplexu L'Oreal Men Expert Hydra Energetic „Hydratační“.Krém vyživuje hluboké vrstvy epidermy, tóny a dodává pokožce komfort po celý den.Aktivní základ je ADS - zklidňující a chránící složka, která zvyšuje odolnost pokožky obličeje.Vzorec chlazení osvěžuje a zklidňuje pokožku po holení.

Eveline


Nejlepší způsob, jak ochránit pokožku před podrážděním a zarudnutím, bude krém Men Extreme z celosvětové značky Eveline.Pravidelné používání krému zajišťuje normalizaci tukové rovnováhy kůže, její výživu a hydrataci.Kromě toho krém inhibuje zánět a podráždění, chrání pokožku před poraněním a řezy.Kompozice obsahuje vitamíny, mladistvé koenzymy Q10 a R, bylinné extrakty, které poskytují hlubokou profesionální péči o pokožku obličeje.

Cena

Cenová politika každé značky a výrobce pánské kosmetiky se může výrazně lišit v závislosti na složení smetany, jejích funkcích a popularitě značky.Například nejoblíbenější a nejvýraznější cenovou kategorií jsou výrobky pro muže od firmy Loreal a Nivea.Pro jednu trubku smetany z těchto značek bude muset zaplatit v rozmezí 350-600 rublů.

Výrobky z kosmetické značky Cliven budou o něco levnějšípro muže, například, hydratační krém po holení bude stát 350-400 rublů. Produkty od Eveline pro muže se také liší v cenovém rozpětí 300-400 rublů. Cenově dostupné produkty budou vyráběny v tuzemsku, například krém po holení Breeze bude stát 35-50 rublů, smetana Arko bude stát 45-60 rublů a Everest bude stát 20-50 rublů.

Závěr

Nejhospodárnější krémy pro péči o pleť po holení jsou kosmetické výrobky od výrobců domácího trhu, jmenovitě Everest, Breeze a Arco. Krémy od Eveline a Cliven pro muže mohou být připsány průměrné cenové kategorii, ale nejprodávanější, nejoblíbenější a nejspolehlivější jsou krémy Loreal a Nivea. Muž si může vybrat nejlepší krém po holení vzorkem, stejně jako na základě vlastností kůže a reakce na holení.