Philips Vousové trimry (Philips): přezkoumání značky

Díky četným nástrojům a nástrojům si mohou muži dovolit nosit stylový vous a knír, starat se o ně sami doma. Nejoblíbenějším nástrojem je zastřihovač, protože má všechny potřebné funkce pro řezání, styling, holení a stříhání vlasů. Kromě toho, trimry samotné mohou odstranit přebytečné vlasy na těžko přístupných místech, jako je nos a uši.

Společnost Philips vyrábí elektronické a domácí spotřebiče, včetně knírek a vousů. Tato značka je pevně zakořeněna v žebříčku nejlepších výrobců na moderním trhu a vyžínače Philips mají obrovskou poptávku a důvěru spotřebitelů i profesionálů. Výrobce nabízí široký sortiment vyžínačů různé konfigurace, funkčnosti a cen.

Vlastnosti a výhody vyžínačů Philips

Zastřihovač vousů Philips se liší od ostatních výrobců elektrických spotřebičů z hlediska funkčnosti, designu, kvality a nákladů. Kromě toho výrobce neustále rozšiřuje svou nabídku, dodává na trh nové položky a vylepšené modifikace. Trimry byly poprvé vyrobeny v roce 2011 a od té doby vzrostla poptávka po této skupině výrobků od společnosti Philips.

Přednostní funkcevyžínače od společnosti Philips pro vousy:

 • každý následující model vyžínače je doplněn o nové prvky, což je vylepšená verze předchozích modelů;
 • několik desetiletí prodeje vyžínačů jsou klíčovými momenty stabilní pověsti a prestiže značky;
 • Flexibilní oceňování od společnosti Philips umožňuje mužům různých sociálních vrstev nakupovat vyžínače s různým stupněm cen;
 • Značka Philips je inovátorem mnoha inovací a nových funkcí, jako jsou modely s laserovými ukazovátky a další.
Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Řada přístrojů Philips 9000 je zastřihovač pro modelování a úpravu vousů a vousů.“

Značka má stále nevýhody, zejména je nutné platit více za popularitu a prestiž značky, než kdybyste kupovali vyžínače od výrobců, které jsou dnes málo známé. Současně se cena vyplatí s trvanlivostí služby a kvalitou každého elektrického spotřebiče.

Charakteristika

Veškeré zastřihovače vousů a knírů značky Philips jsou vyráběny v továrně společnosti v Nizozemsku. Řada má různá provedení zařízení, která se mohou mírně lišit v technických vlastnostech, možnostech, vybavení a cenách. Abychom však pochopili, jak výhodná je volba ve směru zastřihovače od společnosti Philips, výrobce rozlišuje obecné vlastnosti přístrojů.

Konkrétně:

 • Široká nabídka modelových řad pro spotřebitele různých tříd a preferencí;
 • Každý vyžínač má univerzální možnosti, některé mají další funkce;
 • rozlišovací možnosti pro vyžínače Philips - vakuový systém, trysky s různými úrovněmi, laserové ukazovátka atd.;
 • ​​
 • kombinovaný typ napájení a dlouhý autonomní život;
 • ergonomická velikost a vybavení, tj. Nízká hmotnost a celkové rozměry pro pohodlné použití;
 • možnost bezpečného stříhání a holení, takže takové zařízení je téměř nemožné zranit;
 • Čepele jsou vyrobeny z odolného kovu pro nejpřesnější a rychlé řezání přebytečných vlasů.

Můžeme tedy dospět k závěru, že zastřihovač Philips kombinuje několik vlastností - kvalitu, rozumnou cenu a inovativní možnosti a možnosti zařízení.Proto elektrické holicí strojky a vyžínače této značky preferují muži pro domácí použití a specialisté na profesionální salonní aktivity.

Metoda použití

Použití vyžínačů této značky by mělo být přísně v souladu s pokyny, které výrobce nabízí pro každý model zvlášť.Mnoho zastřihovačů může být použito pro suché a mokré stříhání vlasů a holení, existují modely, které lze prát pod tekoucí vodou.Před použitím zastřihovače je třeba prát, vysušit a důkladně česat hřebenem.

Poté přístroj nastavípožadovanou přílohu, odříznutí extra tloušťky a délky z oblasti tváří, brady, krku, vousů a chrámů.Kromě toho, bez trysky, pouze s řezným nožem je třeba udělat brady hrany, holení přebytečné plochy.Poté se přístroj vyčistí, jak je požadováno v návodu k použití - kartáčem nebo pod tekoucí vodou.Zastřihovač musí být uložen v pouzdře nebo krytu, který nabízí také výrobce v soupravě.

Oblíbené modely

Vyžínač je ideálním zařízením pro vousy a kníry a Phillips nabízí různé modifikace a modely pro pohodlné použití a maximální výsledky při holení, řezání, hranách, modelování a stříhání vlasů.V současné době se vyrábí a prodává velké množství modelů a modifikací, ale nejoblíbenější odborníci nazývají 3 modely:

 1. Ořezávátko Norelco Beard Trim 9000je profesionální nový model vyžínačů s laserovým ukazatelem pro nejjasnějšímodelování vousů a knírek.Vyžínač pracuje jako ze sítě a díky akumulátoru je autonomní.Tryska má 17 úrovní délky pro stříhání a stříhání vlasů.K dispozici je také možnost ovládání nabíjení ve formě displeje.
 2. Philips BT7210- v tomto zařízení výrobce nabízí dvacet úrovní úpravy délky vlasů.Zařízení má také kombinovaný typ napájení, navíc je do něj zabudován vakuový čisticí systém, který nasává stříhané vlasy do nádoby.To značně zjednodušuje proces čištění a údržby elektrických spotřebičů.
 3. PhilipsBT5200- toto zařízení má čepele vyrobené z odolného kovu, tryska má 17 úrovní úpravy délky vlasů.Kromě čepele má zastřihovač hřeben, který zvedne chloupky a snadno je zkrátí na požadovanou délku.Tento model může pracovat pouze na baterii, což je důležité zvážit při nákupu.

Při výběru z modelů obložení předložených značkou by měly být vzaty v úvahu osobní potřeby a preference, aby každá možnost v zařízení byla relevantní a nezbytná.V některých případech nebudou drahé modely obložení s velkým seznamem funkcí vhodné jako levný model se standardní funkčností.

Cena

Náklady na zařízení jsou rovněž hlavním kritériem pro výběr předložených modelů.Značka Philips je známá nejen spolehlivým a vysoce kvalitním zbožím, ale také cenovou gradací a flexibilními politikami, takže si můžete vybrat z nejlevnějších až po nejdražší výrobky.Například nový model zastřihovače Norelco Beard Trimmer 9000 bude stát člověka 8 000 rublů, cena modelu BT7210 je 6500 rublů a BT5200 - 4 500 rublů.

Další informace o dalších značkách zastřihovačů se můžete dozvědět z jednotlivých materiálů:

Závěr

Móda pro vousy opět přelétla až na vrchol, v důsledku čehož vzrostla poptávka po spotřebičích pro její péči.Trimry jsou univerzální stroje pro ořezávání, holení, modelování a lemování vousů a vousů, mohou vyrovnávat vousy a obočí a také odstraňovat chlupy v obtížně dosažitelných místech.míst.Podle mnoha publikací a odborníků jsou trenažéry značky Philips uznávány jako lídry mezi jinými stejně populárními značkami, protože mají standardní a další možnosti, rozumné ceny a dobrou kvalitu.