Pěna na holení: přehled nejlepších výrobců

Časy, kdy muži odstranili přebytečné vlasy na obličeji s břitvou, šálky a kartáčky na holení. Dnes se každý druhý muž holí pomocí obráběcího stroje a kosmetiky pro holení a použití elektrického holicího strojku může být alternativou. Aby se lopatky stroje hladce klouzaly po obličeji, aniž by dráždily pokožku a odstranily všechny chlupy, byla vytvořena pěna na holení.

Obrovská rozmanitost kosmetiky ztěžuje mužům volbu, která pěna na holení je lepší. Kromě toho existuje mnoho dalších forem - gelů, krémů a balzámů na holení. Ale je to právě pěna, která je nejvíce žádaná, protože pevně fixuje chloupky pro snadné řezání čepelí a také hydratuje pokožku pro snadné posouvání se strojem bez dráždění kůže.

Proč potřebuji pěny na holení?

Nejlepší pěna na holení by měla odpovídat čtyřem parametrům - kvalitnímu holení, péči o epidermis, ekonomické spotřebě a výhodným \ tcenaPokud budete holit strniště na obličeji bez pěny, ostří žiletky seškrábnou vrchní vrstvu kůže spolu s chlupy a tvrdé chlupy budou vytaženy spolu s kořenem.To vše způsobí těžké podráždění kůže, zánět a výsledné příznaky.

Pro informaci! Holení bez použití pěny je často doprovázeno folikulitidou, když se vlasové folikuly zapálí a objeví se hyperpigmentace kůže.

Pěna je hotový kosmetický přípravek, který při aplikaci na kůži změkčuje pokožku obličeje a také fixuje vlasy na kůži v požadované poloze.V důsledku toho se lopatky stroje posouvají po obličeji a bez překážek odstraňují strniště na kůži.Pěna obsahuje zvlhčující a změkčující, dezinfekční a chránící komponenty pro pokožku obličeje.Proto je pěna nezbytná pro bezpečné holení bez vedlejších účinků.

Jaké jsou jeho znaky?

Dobrá pěna má převažující rozdíly oproti ostatním kosmetickým prostředkům tohoto profilu.Vlastnosti klasické pěny lze považovat především za její levnou cenu, delikátní a již napěněnou texturu, dostupnost pohodlného dávkovače a ekonomickou spotřebu.Kromě výhod holicí pěny obsahují následující indikátory:

 • snižuje stupeň tření stroje s pokožkou;
 • zvyšuje stupeň skluzu lopatek;
 • popisuje póry kůže;
 • změkčuje pokožku obličeje;
 • zvedá vlasy na holení;
 • obnovuje pokožku.

Před použitím pěnu protřepejte, abyste získali odolnou pěnovou texturu, která se snadno aplikuje na pokožku. Rychle změkčuje pokožku, čistí její póry, fixuje štětinové chlupy, resp. Pěny - to je dobrá příležitost k oholení zbytečné vegetace bez poškození kůže. Specialisté také poznamenávají, že pěna je mnohem jemnější a více pečuje o pleť než jiné typy výrobků pro holení.

Pěny na holení populárních firem

Aby se člověk rozhodl správně, musí se spoléhat především na složení pěny na holení. Kromě toho by měla být pěna s jemnou texturou a vysokým stupněm účinnosti, aby byl čas od času zajištěn spolehlivý a bezpečný holení štětin. Kosmetologové, stylisté a holiči sestavili seznam nejlepších pěn na holení, aby si muži mohli lépe vybrat.

Figaro

Výrobci holicí pěny značky Figaro zaručují, že po jejím použití jsou rizika podráždění nulová. Hlavní výhodou tohoto nástroje je unikátní receptura, která zaručuje maximální prokluzování čepele. Složení pěny Figaro také slibuje změkčení a osvěžení pokožky, která bude hojit kůži, čistí póry a chrání ji před riziky poranění a poranění.

Prorazo

Oblíbená pánská kosmetika značky Proraso nabízí řadu holicích přípravků, včetně pěny. Vyznačuje se hustou a bohatou konzistencí, díky které hustě pokrývá celou plochu obličeje, kde bude probíhat holení. InKůže Prorezo obsahuje rostlinné oleje, které hluboce zvlhčují pokožku a mentol, aby je uklidnily a zchladily.

Barbasol

Americká značka pánské kosmetiky Barbasol nabízí celou řadu pěn pro holení pro muže s různými typy pleti a funkcí holení.Společnost Barbasol je známá svými nejkvalitnějšími ukazateli a aplikací inovativních technologií a vývojem ve výrobě pánské kosmetiky.Pěny z této značky mohou být pro citlivou a suchou pokožku, s chlazením a tónováním s metolem, klasickými univerzálními prostředky, s aloe vera, lanolinem nebo extra hydratačním krémem.

Medikace úspěchu

Pěna na holení od výrobce Success medicated má jedinečné složení.Hlavní složkou pěny je extrakt z mořských řas, díky němuž se na kůži tváře vytvoří ochranný mikroskopický film, který jej chrání před oděry a řezy.Pěna je ideální pro citlivou a suchou pokožku, protože obsahuje hydratační a uklidňující aloe vera.Také změkčující složka je termální voda ve složení pěny Úspěch medikován.

Avon

Společnost Avon vyrábí kosmetiku pro ženy a muže, v jejím sortimentu je pěna na holení z různých sérií a pravítek.Kvalita pěny není horší než časem prověřené značky.Samostatná řada AVON Men nabízí pěnu pro suchou a citlivou pokožku obličeje a univerzální kůže pro všechny typy pleti.Charakteristickým rysem těchto fondů je rozumná cena.

Cliven

Pěna na holení Cliven je výbornou volbou pro mnoho mužů, protože hluboce vyživuje pokožku, zjemňuje vlasy i těch nejtvrdších strnišť a také zajišťuje maximální klouzání čepelí přes kůži. Výsledkem je, že člověk dostane čistě oholenou tvář bez známek podráždění, což dává příjemnou svěží vůni. Během dne bude pokožka obličeje svítit svěžestem a zdravým tónem.

L'Oreal

Zvláštní pozornost by měla být věnována kosmetice z celosvětové popularity výrobce Loreal. Tato značka již byla oceněna nejen ženami, ale i mocnými. Pěna z L'Oreal ideálně vyživuje a zjemňuje pokožku obličeje a okamžitě odstraňuje pocit sucha a těsnosti. Unikátní receptura zvlhčuje pokožku, vrací ji mladým a pružnost.

Merikay

Charakteristickým rysem výrobce Mary Kay je hypoalergenní a 100% přírodní produkty. Pěny na holení poskytují hlubokou hydrataci pleti, změkčení a tonizaci. Americká značka dodala mužům jemné a mimořádně příjemné holení štětin díky pěnové pěně Mary Kay MKMen Shave Foam s hustou texturou, která obklopuje pokožku.

Nejlevnější pěna

Pro mnoho mužů v krizi a věčný nedostatek finančních zdrojů byla skutečnou otázkou, kolik nejlevnějších nákladů na pěnu, které nebudou horší než kvalita jiných analogů. V tomto ohledu odborníci sestavili top seznam levných pěn s přijatelným výkonem.kvality. Na tomto seznamu jsou následující značky:

 • Pěna značky Arko- kolik stojí tato pěna, téměř všichni lidé vědí, protože mnozí začali své první holicí postupy s takovými levnými a vysoce kvalitními výrobky. Turecký výrobce nabízí například pěnu Arko Cool pouze za 65 rublů a Arko Pánské pohodlí za 80 rublů. Seznamte se s pravítkem Arko po holení.
 • Značka pěny Gibbs- jak si vybrat levnější, ale kvalitní pěnu, tento výrobce vyzve. Například Gibbs Sensitive pěna pro citlivou pokožku bude stát více než 80 rublů.
 • Pěna značky Viking- domácí výrobce nabízí vikingské pěny Snow Peaks pro 85 rublů pro jemnou jemnou pokožku, stejně jako Viking pěny kůže ledové pláně pro 90 rublů.
 • MenZone a Dock Land pěnaje dalším domácím výrobcem s dobrým výkonem a rozumnými cenami. Budete muset zaplatit 100 rublů pro MenZone Fast Repair a 90 rublů pro DockLand Aqua.
 • Clean Line- tato domácí značka kosmetiky nabízí pěny na holení s přírodními ingrediencemi pouze za 90-120 rublů na jednotku.

Rovněž produkty holení od společnosti Gillette ( linie po holení Gillette ) a Breeze mohou být přičítány výrobkům střední cenové kategorie. Tyto značky jsou na vedoucích pozicích v parametrech - levná cena a vysoká poptávka.

Politika cen výrobků

Podle těchto důležitých kritérií je nutné zvolit pěnu na holeníchemické složení, datum vypršení holicí pěny, spolehlivost výrobce a cenová politika značky.Ceny jsou úrovně cen pro určitou řadu kosmetiky.Pěny na holení jsou produkty častého používání, takže jejich cena je důležitá pro mnoho mužů.Poptávka po cenách je nejvyšší pro výrobce jako Arco a Gillette.

Doba použitelnosti

Dalším volitelným ukazatelem je datum expirace pěny na holení.Podle GOST a dalších kontrolních orgánů musí být jasně uvedeno datum expirace pro každý typ výrobku.Pro dováženou kosmetiku jsou navíc zavedeny evropské normy.Průměrná životnost pěn na holení je asi 30 měsíců.

Při výběru

Při výběru holicí pěny pro člověka je třeba věnovat pozornost složení výrobku, jeho principu činnosti a účelu.Důležitými faktory výběru budou kromě toho následující kritéria:

 • typ kůže;
 • 137) plocha těla;
 • vlasová struktura;
 • Vlastnosti reakce kůže na holení;
 • trvanlivost;
 • složení.

Většina pěn na holení je určena individuálně pro citlivou, suchou nebo mastnou pleť a existují univerzální výrobky pro všechny typy pleti.Pro muže s tuhými štětinami vytvářejí jednotlivé pěny, které zajišťují maximální hydrataci a změkčení vlasů.Chemické složení by však mělo být důležitým kritériem výběru již od té dobypro kůži nezbytné přírodní prostředky.

Můžu vzít do letadla pěnu?

Pokud člověk letěl letadlem, pravděpodobně ví, že na různé kapaliny v nádržích platí zvláštní požadavky na zavazadla. Skutečnou otázkou tedy bylo, zda si v rovině můžete vzít holicí pěnu. Teoreticky, pěna je stejná kapalina v nádrži, takže to nemůže být vložen do zavazadel, a budete muset vzít s sebou v letadle v kabině příručního zavazadla. Existuje však jiné pravidlo, podle kterého je zakázáno přepravovat kontejner s kapalinou přesahující 100 ml objemu v letadle, a pěna na holení také nemůže být odebrána v letadle.

Závěr

Dobrá pěna na holení ochrání vaši pokožku před akné a podrážděním po holení, umožní čepelím stroje co nejvíce sklouznout po kůži při odstraňování přebytečné štětiny. Je lepší zvolit penu mezi osvědčenými výrobci ve složení, principu působení a podle typu kůže a struktury vlasových vlasů. Nejlevnější pěny jsou ty z Arco a Gillette a nejoblíbenější jsou z L'Oreal, Mary Kay (mkmen) a Proraso.