Péče o obličej: jak to udělat správně

Nejen dívky se snaží změnit svůj obraz. Kluci mohou pěstovat strniště, které jim dá mužnost a přitažlivost. Že štětina byla krásná, je nutné se o ni starat a na to je třeba čas. Dnes se na to podíváme mnoha způsoby.

Je důležité vždy věnovat čas svému strništi, jinak ztratí svůj vzhled a zničí vzhled člověka. Neuspořádané štětiny vytvářejí pro svého majitele špatnou pověst.

Štětina nebo vousy?

Všichni muži nosí různé vousy nebo strniště. Chcete-li se rozhodnout, co je nejlepší nosit, musíte pochopit typ obličeje, strukturu vlasů a tloušťku. Štětiny jsou vhodné především pro každého člověka, dává mu mužnost a originalitu.

Aby vousy vypadaly krásně, musí odpovídat typu obličeje. Existují různé typy vousů, takže je třeba vážně přistupovat k její volbě a pěstovat vousy, kterým chcete čelit. Štětiny i vousy vyžadují péči.

Je snadné se o ně staratštětina?

Je mnohem snazší se starat o štětiny než o vousy. Vous musí neustále umýt a hřeben. Chcete-li se o ni starat, musíte si koupit speciální nástroje. Také musí být položen a pravidelně řezán, udržován v kondici.

Také štětiny je třeba starat, jinak to bude růst a bude to vypadat ošklivě. Pojďme se naučit některé z vlastností péče o obličejové štětiny.

Co byste měli vědět při pěstování štětin

Pokud se rozhodnete pěstovat strniště, musíte vzít v úvahu mnoho faktorů. Za prvé, máte na bradě husté vlasy? Máte-li špatné a ne rovnoměrně rostoucí vlasy, pak musíte nejprve vyřešit tento problém, a teprve pak začít pěstovat vousy.

Tip!Léčení vlasů pomůže speciálním prostředkům nebo lékům. Měly by být užívány pouze se souhlasem lékaře.

Za druhé, množství mužského hormonu testosteronu ovlivňuje růst vlasů. Pokud je v těle malý, pak mohou vlasy pomalu růst. Zvýšení pomůže pravidelné fyzické aktivitě, správné a vyvážené výživě. Je také důležité zdržet se neustálého stresu. Za třetí, užívání vitamínů a speciálních doplňků výživy vám pomůže pěstovat krásné a husté strniště.

Štětiny a Jak ji učinit krásnou

Štětiny nevypadají vždy krásně, protože je třeba provést několik postupů, než je vypěstujete. Za měsíc, každý den, musíte oholit vlasy na obličej, to pomůže vlasy rychle růst a dělatstrniště silné.

Aby byla vousy tlustá, musí být použity speciální nástroje, které probudí spící žárovky.Je důležité vyživovat kořeny vlasů oleji, zlepšovat jejich zdraví a také vyživovat pokožku vitamíny.

Jak vidíte, štětiny vypadají slušně, musíte vynaložit velké úsilí.Nyní se podívejme, jaký druh péče o štětiny je zapotřebí.

Řádný účes

Pokud si řezíte vousy doma, musíte vědět, jak to udělat správně.Když štětiny vyrostly na požadovanou délku, musí být tvarovány.Pokud všechno zůstane, jak to bude, pak to bude vypadat neuspořádané.

Chcete-li začít, získejte ostrý stroj, zrcadlo a vyžínač.Vyžínač je nástroj se třemi tryskami, který pomáhá tvarovat vousy a štětiny.

Nezapomeňte se podívat na video o tom, jak správně nastříhat štětiny.Stroj nakreslí jasný obrys štětin.Trimmer vám pomůže zbavit se nadbytečných vlasů a vytvořit štětiny jednotné.Délka celé štětiny by měla být stejná, jinak dlouhé vlasy budou okamžitě viditelné pro ostatní.

Pro informaci!Na štětinách nesmí být žádné vyčnívající nebo zvlněné vlasy.

Udržovací délka

Délka štětin by měla být 3-4 mm.Pokud je delší, pak budou vybrané rysy obličeje člověka zkreslené.Sledujte délku štětin potřebovat každý den.K jeho nastavení je třeba použít vyžínač.Tento postup trvá málo času.

Není možné stříhat vlasy na vousech nůžkami nebo je oholit strojem.TakovéKorekční metody způsobí, že strniště bude nerovnoměrné a šance, že budete oholit vlasy, které potřebujete.Tyto nástroje mohou používat pouze odborníci.

Umývání

Štětiny denně umyjte čistou vodou.Samozřejmě můžete použít různé detergenty k odstranění mazových žláz, které se nahromadily po celý den.Štětiny by měly přirozeně zasychat.

Někteří kosmetologové doporučují umýt štětiny speciálními vlasovými přípravky, aby krmili vousy a vyléčili vlasy.Tyto profesionální šampony nelze používat každý den, protože to není příliš užitečné pro kůži obličeje.

Hydratační

Pravidelná péče o štětiny může lehce poškodit kůži, takže byste měli používat štětiny pro zvlhčovače.

Nerovnoměrné štětiny, co dělat?

Stává se, že muži nerostou vousy rovnoměrně.Chcete-li to vyřešit, musíte revidovat svou stravu.Je důležité pít nejméně dva litry čisté vody každý den.Vlasy se skládají z bílkovin, tuků a olejů, takže rostou, tělo by mělo být dostatek těchto prvků.Mohou být nalezeny v rybách, ořechech, masu a fazole.

Vitamíny také ovlivňují vyrovnanost vlasů.Jíst ovoce a zeleninu, které obsahují vitamíny C, E a A. Cukr a voda sycená oxidem uhličitým oslabuje vlasy a činí je tenkými, takže je nejlepší tyto produkty nepoužívat.Chcete-li získat celý komplex vitamínů, musíte si vzít výživové doplňky, které obsahují denní dávku všech vitamínů.Zde je: seznam produktů vhodných pro růst vousů.

Pokud to nepomůže, lze použít lidové metody.Například tinktura z červené papriky a éterických olejů pomáhá zlepšit krevní oběh a podporuje růst vlasů.Také takový lék jako Minoxidil 5% také ukázal svou účinnost při řešení tohoto problému.

Účinek olejů na vlasy

Mnoho olejů má pozitivní účinek na vlasové folikuly, čímž urychluje růst vlasů.Můžete použít oleje jako:

  • Rakytník řešetlákový,
  • Lopuch,
  • Castor,
  • Oliva,
  • Hypericum,
  • Ořech.

Pro zlepšení růstu vlasů s oleji to trvá dlouho, ale výsledek stojí za to.Před nanesením oleje na obličej očistěte od mastnoty a nečistot.Pokud nemáte vousy, pak můžete použít k čištění kůže.

Pro informaci! Někteří používají přírodní mletou kávu k nahrazení křoviny.

Je důležité ohřát olej a poté jej vtrhnout do kůže.Postupem času se absorbuje a začíná mít účinek.Než začnete používat olej, ujistěte se, že na to nejste alergičtí.Nepoužívejte krém nebo mast ve stejnou dobu jako olej.

Existuje ještě mnoho různých olejových sprejů, které jsou vhodnější pro použití.Nevýhodou těchto fondů je, že obsahují chemické prvky, které mohou způsobit alergie nebo mají špatný vliv na tělo.

Jak dosáhnout hustoty?

Pro zvětšení vousů musíte také použít speciální nástroje, ale to nestačí.Silné strniště bude při pravidelném holení.Když se oholíte, změní se struktura vlasů a stane se hrubým.

Sport hraje v tomto ohledu významnou úlohu.Pravidelné cvičení pomáhá produkovat testosteron, který zlepšuje růst vlasů.

Doporučení odborníků

Kosmetologové a endokrinologové poznamenávají, že každý člověk může obnovit strukturu vlasů.Odborníci doporučují zjistit příčinu špatného růstu vlasů.K tomu je třeba zkoumat.Když člověk zjistí příčinu, učí se, jak se s tím vypořádat.

Mnoho přípravků na růst vlasů je účinné pouze v průběhu jejich používání, poté následuje účinek.To naznačuje, že problém by měl být léčen a pak je možné vidět dlouhodobý výsledek.

Nelze užívat nekontrolované léky nebo léky na růst vlasů, některé mohou mít hormonální účinky na tělo.Komplexní léčba pomůže zlepšit růst vlasů, zřídkakdy může jeden lék váš problém trvale vyřešit.

Jak pěstovat atraktivní štětinu?

Pokud jste ještě nevyrostli strniště, snažte se ovlivnit jeho růst právě teď.Štětiny mohou být vyrobeny s vyžínačem nebo se strojem.Je důležité sledovat délku vlasů tak, abyste měli štětiny, ne bradku.Užívejte vitamíny a biologicky aktivníDoplňky, ve kterých je denní dávka nezbytných látek, aby se probudily spící žárovky a vyživovaly vlasy energií a užitečnými látkami.Zdravý člověk má vždy silné a dobré vlasy.