Parfém pro muže s feromony: nejlepší parfém

Odborníci a vědci říkají, že příslušníci opačných pohlaví najdou partnery v intimním životě podle mnoha charakteristik, včetně tělesného pachu. Pro přitažlivost a sexuální přitažlivost jsou tzv. Feromony - chemické markery, které jsou zředěny tělem každé osoby. V živočišném světě se jedná o feromony, které určují hledání chovatelského partnera, pro lidi vše funguje poněkud jinak.

Pro každou osobu vyzařují apokrinní žlázy speciální vůně, které člověk zachytí. Dnes jsou odborníci schopni uměle vytvořit podobné feromony pro přitahování opačného pohlaví. Přidávají se do parfumerie, vytvářejí sexy a vzrušující vůně. Ve speciálním obchodě můžete najít pánský parfém s feromony, po kterém se můžete ujistit, že toto speciální tajemství toaletní vody skutečně funguje.

Parfém s feromony, existuje nějaký účinek?

Nejdůležitější překážkou, která neumožňuje nákup feromonových parfémů pro muže, je pochybnost. Mnozí mají tendenci pochybovat askeptický k tvrzení, že takové lihoviny skutečně fungují tak, jak bylo zamýšleno.A oni vám pomohou zjistit, parfémy s feromony pro muže je mýtem nebo realitou, recenze od spotřebitelů, jejich složení a celá historie vzhledu těchto výrobků.

Historie

Poprvé se v roce 1962 objevily důkazy o tom, že byly objeveny feromony, kdy Adolf Butenandt a skupina německých výzkumníků objevili těkavé látky u samic bource morušového odžláz, přes které přilákaly samce k chovu.V té době bylo zapojeno více než desetitisíce těchto tvorů, takže bylo získáno pouze 4 mg feromonů.

Vzhledem k jednoduché struktuře této látky, několik týdnů, odborníci prováděli chemickou syntézu.A blíže 80. let minulého století, americká společnost Erox Corp.vydala první parfém s feromony Realm pro ženy.Autorem byl biolog Winnifred Cutler, kterému se podařilo udržet složení parfému v tajnosti až dodnes.Po nějaké době se duchové začali objevovat pro obě pohlaví a bez zápachu, ale v té době způsobili spoustu sporů a skepse.

Důležitá složka parfémů s feromony

Hlavní složkou této vůně je samozřejmě feromony.Tento termín je chápán jako skupina chemických sloučenin, které mohou ovlivnit neuroendokrinní reakci lidského těla.V opačném pohlaví, v důsledku této reakce, je touha reprodukovat, všechny ty, kteří jsou do ní zapojenitento proces pocitu a instinktu.

Aby bylo možné pochopit, jak fungují feromonové parfémy pro muže, odborníci provedli řadu studií.V důsledku toho bylo prokázáno, že účinky těchto látek ovlivňují emoce, pocity a celkový fyziologický stav příslušníka opačného pohlaví.Celkem existují dva typy feromonů - syntetických a organických.První jsou umělé analogy vyrobené v laboratoři.Ty jsou extrakty z rostlin nebo látek, které jsou produkovány speciálními lidskými žlázami.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Organické feromony jsou přítomny v několika poddruhech - androstenonu, androstenolu, kopulinu, androsteronu a androstadienonu.Mezi syntetickými jsou široce zapojeny osmoferon a osmoferin.

Co jsou feromonové parfémy pro muže?

Počínaje 90. lety minulého století a dodnes se vyrábí speciální parfumerie, z nichž většina nemá žádný zápach.Nejčastěji jsou hlavní složkou živočišné žlázy, protože jsou nejbližší ve složení a principu působení s lidskými feromony.Nejoblíbenější feromon je Androstenedione, který přitahuje pozornost žen na maximum.

Sexy Life

Výrobce Sexy Life nabízí celou řadu parfémů s feromony a speciálními přísadami, které jsou zodpovědné za sexuálnípřitažlivost a přitažlivost k opačnému pohlaví.Pod touto značkou najdete mnoho produktů, a to jak pro muže, tak pro ženy.Dnes můžete počítat s více než 30 příchutěmi, mezi nimi jsou kopie a analogie značkových parfémů jako Dior, Nina Richie, Dolchi a Gabbana a mnoho dalšího.A cena jedné láhve s afrodiziakum se bude pohybovat mezi 285-550 rublů.

Přírodní sprej

Toaletní voda od australského výrobce Natural Spray je dnes prezentována v 10 odrůdách.Každý typ výrobku má zvláštní příjemnou vůni, takže je lze používat podle požadavků po celou dobu.Výrobce zaručuje stabilní a snadný vliv na ženské pohlaví a feromony také pomáhají člověku osvobodit se.Pro láhev 10 ml bude muset zaplatit od 1200 rublů a více.

EroMan by Bioritm

V tomto případě je kolínská oblast s feromony ve formě spreje EroMan z Bioritmu produktem domácí výroby.Výrobce a recenze od spotřebitelů říkají, že parfémy přeměňují člověka v očích opačného pohlaví na nejlepší možnou cestu, zvyšují přirozenou sexuální touhu obou partnerů a zdvojnásobují vzrušení.A hlavní výhodou této značky je nízká cena pouze 330 rublů.

JO feromonové deodoranty

Tato značka nabízí pro muže nejen feromonové parfémy, ale také deodorantové role stejného složení azásady.Hlavním tajemstvím je kompozice s pižmem, za kterou je zodpovědnýpřirozenou a silnou sexuální touhou. Prostředky předpokládají neutrální vůni, takže ji mohou používat všichni muži bez výjimky. Nejlepší produkty od tohoto výrobce bude stát od 1200 rublů a více.

Hupno Love

Mezi muži není méně žádaný produkt, který jim umožňuje být v centru pozornosti žen. Výrobce garantuje, že použití tohoto parfému promění člověka v očích ženy po prvním použití, a majitel sám se stává sebevědomějším. Cena tohoto parfému se pohybuje od 15 000 rublů na 50 ml a více.

HOT

Parfém s feromony pro silnou polovinu společnosti HOT je vynikající aroma a vysoká kvalita produktu, jehož složení má silné těkavé složky. Po aplikaci si téměř okamžitě všimne naprosto jiné reakce žen na jeho přítomnost. A cena za položku bude od 2000 rublů a více.

Cena

Nejlepším parfémem s feromony pro muže nejsou ty, které jsou drahé nebo naopak šetří peníze, ale ty, které obsahují feromony organického původu. Takové těkavé sloučeniny jsou extrakty z rostlin a některých živočišných druhů. Vzhledem k jejich přirozeným účinkům na lidské tělo slibují zvýšenou sexuální přitažlivost a přitažlivost bez poškození a vedlejších účinků.

Tip!Jelikož feromony jsou těkavé a nestabilní látky, působí krátce po aplikaci.

Nejlevnější produkty tohoto plánu budou stát od 250 do 550 rublů a od drahých cen parfémů začne od 1500 rublů a více.Náklady na takové zboží budou ovlivněny nejen složením, ale i cenovou politikou výrobce, země výroby, vzdáleností dodavatele od spotřebitele, objemem a vůní samotného parfému, kromě dodatečných excitačních látek.

Hodnocení zákazníků

Odborné posudky jsou častěji pozitivní, pokud jde o parfémy s organickými feromony získanými z rostlin a živočichů..Reakce na syntetické feromony je však vzácná, ale může být nepředvídatelná nebo zcela chybí.

V 99% případů má hodnocení od mužů schvalovací náladu, muži po použití těchto vůní se stávají sebevědomějšími, protože pozornost ženských stran se výrazně zvyšuje.A mnozí říkají, že kvalita sexuálního života se mění k lepšímu.

Závěr

Nejlepší parfém s feromony je produkt, jehož vzrušující složky jsou co nejblíže přirozeným lidským feromonům.Je nutné je aplikovat v případě, že člověk chce zvítězit nad určitou vášní nebo přitáhnout pozornost, stejně jako ke zvýšení sexuální touhy.Nejčastěji v prodeji jsou parfémy s bylinnými afrodiziakum, které podporují svádění opačného pohlaví.