Pánský účes tenis: fotky a typy

Tenis - tento sport, dal jméno původního muže, moderní účes. Dlouhodobé trénování pod spalujícím sluncem přineslo hráčům s dlouhými vlasy několik problémů a nepohodlí, ale také zkrácení krátkých vlasů, nechtělo ztratit svůj smysl pro osobní styl a individualitu, kromě mladých hráčů, jejichž úspěch závisel nejen na hře, výsledky, ale i vzhled sportovce. Pak, zejména pro tenisty, byl tento účes vytvořen - tenis, který je velmi populární po celém světě a nyní.

Zpočátku mistr začíná řezat z chrámů, pak strojem, který řezá nad horním okrajem ucha, v důsledku toho za ušima, postupně pokračuje v řezání zadní části hlavy. Pán vytáhne vlasy přes korunu hlavy a rozřízne je kolmo nahoru. Chlupy na horní části hlavy jsou spojeny délkou chlupů na spáncích boční části. Vlasy se jistě stáhnou, záleží na čistém vzhledu vlasů. hlava a mistr whisky jemně manipuluje se strojem.

Střih na tenis a jeho odrůdy

Vzhledem k tomu, že tričko je velmi módní a rozšířený mužský účes, máExistuje několik typů.Pro vlasy s různými typy, pro různé tváře, styly a věky, tady jsou některé z nich:

Ježek

Vlasy jsou delší u koruny a velmi krátké lemované chrámy, zatímco"štětí se" jako jehlový ježek, což je důvod, proč byl povolán účes.

Bobrik

Krátce oholte spánky a zadní část hlavy, téměř na nulu, ponechejte 2 vrcholy nahoře, maximálně 3 cm srsti.Tento účes je vizuálně menší.To stojí za zvážení při výběru právě takový účes.

Kare maskulin

Na celé hlavě je délka vlasů rovnoměrná, od 2 do 7 centimetrů.

Pohled zezadu a zepředu:

Střih

Pánský účes tenis, není složitý, ale velmi originálnía dokonce i začátečnické ruce.Všimněte si níže uvedené fotografie a způsobu provedení ostříhání podle tohoto vzoru.

Jak udělat účes pro tenis sami?Pro domácí ostříhání budete potřebovat:

  • Stroj s tryskami;
  • Razor.

Stříháme vlasy na spáncích a na zadní straně hlavy kratší tryskou.V horní části korunky, řez s vlasy kravatu, kolmo!V temné oblasti ponechte "čepici".Poté jemně ořízněte oblast břitvy hlavy a spánků.

Typ obličeje a stříhání vlasů

Pro majitele anatomických rysů lebky a zvláštní struktury srsti existují nuance:

Ježek-vhodné pro muže s „tenkou“ tváří, protože dává obličeji vizuální hlasitost.Kromě tohoskryje všechny nepravidelnosti lebky.Ale protáhlé lebky, takový obraz se nehodí.

Muži se čtyřnásobným- také skrývá nesrovnalosti, ale žeDŮLEŽITÉnení vhodné pro vlnité vlasy.Vlasy nebudou vypadat esteticky.

Bobrik- velmi dobře skrývá "protáhlou" lebku. DŮLEŽITÉje, že tento obraz bude vyhovovat majitelům „tvrdých a tlustých“ vlasů, udržují tvar účesu.

Správná péče a styling

Hlavním zaměřením na péči o účes pro tenis je mytí hlavy jednou denně nebo každý druhý den.

Přítomnost gelu, případně s „mokrým efektem“, je vhodná pro všechny typy srážek pro tenis.73To je oblíbený účes slavného Davida Beckhama.

Poradenství! Pro milovníky klasiky a aristokracie je tu možnost - naneste trochu gelu a rozčesejte čisté vlasy zpět.Ideální pro obchodní jednání a akce.

Pokud jste milovník pobuřujících a "zvýrazňujících" - mistr udělá umělecké holení vzorů a vzorů na hlavě.Střih na tenis, umožní, aby vaše uvážení, ať už je to chrám, nebo zadní části hlavy.

Ostatní populární srážky pro krátké vlasy:

Fotogalerie


Jak často navštěvovat kadeřníka

Často záleží na míře růstu vlasů, řezání tenisu je jedinečné tím, že vám řekne, kdy je čas navštívit kadeřníka. Vzhled by měl být estetický, zpravidla majitelé tenisu, je nutné si ostříhat alespoň jednou za dva měsíce, jinak ostříhaný účes ztratí svůj unikátní vzhled.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Aby byl účes jedinečný, stačí pracovat s jedním prvkem, například s třeskem. Na krátký třesk aplikujte gel a volán, položte na bok dlouhý třesk, nechte ho spadnout na obličej a vytvořte efekt tajemství. Nebo zamkněte třesk ve vzpřímené poloze!

Závěr

Pánské účesy Tenis je nejen pohodlný a stylový, ale v mnoha zemích je trendem pánské módy, populární myšlenka přinesla do života mužské představy o ideálním obrazu v několika variantách, je to úspěch a milost, jeden z hlavních trendů ve světě pánské módy .