Pánský účes pro 3 a 6 mm: fotografie a funkce

Pro muže, kteří nemají více času na péči o vlasy a chodí do salónů, jsou krátké účesy perfektní.Za prvé, jsou univerzálního typu, to znamená v kombinaci se všemi styly oblečení a různými temperamenty mužů.Za druhé, mnoho krátkých účesů pro muže může být provedeno doma se standardním clipperem.

Nejjednodušším modelem je ostříhat 3 mm, což vyžaduje naprosto žádnou péči, s výjimkou včasného oříznutí délky vlasů.Krátký sestřih odhalí v každém člověku veškerý mužský potenciál, sílu, mužnost a brutalitu.Ale stylisté radí především takový účes mobilním sportovcem, který nemá čas na styling a styling účesů.

Vlastnosti účesu pod3 mm

Řezání pod hladinou 3 mm na trysce stroje je spíše zkrácenou interpretací standardního řezacího boxu.V minulosti byly tyto účesy vyrobeny pro vojenské muže, geology a další odborníky, kteří neměli čas se starat o své vlasy.Dnes, mužské ostříhat pod třemi nejlepšími záblesky na obrázcích a obalech lesklých časopisů, kdemužské modely demonstrují všechny požitky z krátkých účesů.

Výhody

Klíčovými rysy sportovní účesu do 3 mm jsou kritéria jako jednoduchost a praktičnost.Každý muž bez kadeřnických dovedností může udělat ostříhat doma.Hlavní výhodou armády a sportovních krátkých účesů je nedostatek péče o vlasy.Kromě toho, ostříhat se provádí za pouhých 10-15 minut, můžete to udělat sami nebo v salonu za relativně nízkou cenu.

Nevýhody

Krátké vojenské srážky s délkou 3 mm nebo stříháním 6 mm mají jednu významnou nevýhodu - nejsou vhodné pro každého člověka..Doporučuje se mužům s drsnými a odvážnými rysy, silnou bradou, otevřeným čelem a pravidelnou hlavou.Kromě toho, jakékoliv kožní problémy, ať už běžné lupy nebo výrazné jizvy, to vše bude patrné s krátkým ostříhat.

Pro informaci! Stříhání vlasů na délku 3 mm vyžaduje neustálou úpravu, jak vlasy rostou.Zpravidla je nutné stříhat vlasy každých několik dní, od 5 do 10 dnů.

Péče

Kromě toho účes nevyžaduje péči, frekvenci praní, česání a styling, jak hovoříme o délce vlasu ultra krátkých vlasů.Vlasy na hlavě dýchají, nepotírají se, vlasy nebudou muset být česány a stylizovány se stylingovými prostředky.V dopoledních hodinách účes nebude mít nepravidelný tvar, budete muset jen umýt si vlasy, jak je špinavý, až 1-2jednou týdně. Žádné další přípravky pro péči o vlasy, jako je klimatizace nebo balzám, budou vyžadovány.

Návštěva velitele

Nejčastějším problémem mužů, kteří jsou zaneprázdněni záležitostmi a profesními povinnostmi, je nedostatek volného času na návštěvu velitele. Muži proto raději vybírají krátké verze účesů, nenáročné na péči a styling. Čím kratší bude ostříhat, tím častěji bude nutné navštívit salón pro oříznutí další délky. Budete to muset provést nejméně jednou za dva týdny, ale vše závisí na rychlosti růstu vlasů každého člověka.

Rozdíl mezi srážkami 3 mm a 6 mm? Který si vybrat?

Haircut mužské vlasy pod top tři - to, podle většiny kadeřníků a stylistů, nejjednodušší možnost účes. Bude trvat déle než 10-15 minut, s výhradou použití strojů s takovou tryskou. Střih takové zkrácené verze nevyžaduje žádnou péči a styling, to se týká možností pro vojenské účesy, stejně jako box nebo halfbox. Pokud uvažujeme ostříhat 6 mm, je zde několik výrazných rysů.

Úroveň vlasů 6 mm může být již porovnána s vlasovými srážkami tenisu nebo ježka, zejména pokud člověk zkrátí délku vlasů v krku a chrámu. Kromě toho, délka vlasů 6 mm bude vypadat výrazně, takže můžete vytvořit hru kontrastů mezi délkami. Střih pod horní tři vypadá odvážněji a tvrději, může se pokusit o muže s ideální formou lebky.

Tip! Můžete snadno udělat účes pro tři nejlepší doma, ale účes pro 6 mm ve stylu ježka nebo tenis je lepší udělat mistr, jako korekce v chrámy a zadní části hlavy mohou být požadovány.

Druh charakteru nebo tvaru hlavy? Kdo by takový oblek vyhovoval?

Pro krátký účes o délce 3 mm zdůrazňují stylisté a kadeřníci několik požadavků na vzhled člověka, jeho charakter a životní styl. Konkrétně:

  • koníčky pro sport a živý životní styl;
  • odvážná tvář s tvrdými rysy;
  • silný, sebevědomý a silný vůdce;
  • ideální tvar obličeje a lebky;
  • zdravá pokožka hlavy a nepřítomnost jizev, lupů atd.;
  • obchodní styl v oděvu;
  • nedostatek nerovnováhy obličeje.

Krátký střih dává člověku vzhled i určitou agresivitu a brutalitu, takže byste se na takový obraz neměli pokoušet sami těm mužům, kteří mají měkké rysy a pěkný vzhled. Kromě toho tento účes není vhodný pro lidi s asymetrickými liniemi obličeje.

Informace o dalších populárních účesech pro krátké vlasy:

Celebrity do 3 mm

Chcete-li vyhodnotit, kdo bude v prvních třech bodech, můžete si prohlédnout fotografie se slavnými osobnostmi, které tento styl preferují. Dnes, herci, sportovci, muži všech věkových kategorií a názory na život vyzkoušet na krátké vojenské účesy.


Závěr

Vrchní tři krátké účesy jsou účesem, který v člověku otevírá linie hlavy a obličeje, rysy jeho vzhledu, ideální proporce a také mužský. Nejčastějšími krátkými srážkami jsou dnes sportovci, podnikatelé, aktivní a cílevědomí muži s ideálním tvarem hlavy. Takový střih je ideální pro muže, jehož vzhled má silnou bradu, aktivní linii obočí, protáhlý kompaktní obličej a velké rysy. Jakákoliv nerovnováha ve vzhledu je kontraindikována u krátkých zastřihů 3-6 mm.